21 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FOOD FARM, s.r.o. IČO 31442226 | Konateľ | 31. 5. 2019 až dodnes | dodávateľ 4,2 mil. € (42 zmlúv) objednávateľ 1 378 € (10 zmlúv) |
| SANAGRO Senica s.r.o. IČO 35922206 | Konateľ | 25. 9. 2019 až dodnes | dodávateľ 963 tis. € (29 zmlúv) objednávateľ 122 € (1 zmluva) |
| Roľnícke družstvo Samuela Jurkoviča IČO 31106331 | Predseda predstavenstva | 7. 11. 2025 až dodnes | dodávateľ 897 tis. € (33 zmlúv) objednávateľ 71 € (6 zmlúv) |
| Agrovia, a.s. IČO 31427073 | Predseda predstavenstva | 10. 12. 2020 až dodnes | dodávateľ 402 tis. € (28 zmlúv) objednávateľ 566 € (9 zmlúv) |
| EKO FOOD FARM, s. r. o. IČO 54555418 | Konateľ | 29. 11. 2022 až dodnes | dodávateľ 22 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 5 028 € (1 zmluva) |
| Voľný výbeh a.s. IČO 53562470 | Predseda predstavenstva | 4. 5. 2022 až dodnes | dodávateľ 12 tis. € (2 zmluvy) |
| SANAGRO a.s. IČO 45508348 | člen predstavenstva | 9. 9. 2020 až dodnes | dodávateľ 1 000 € (4 zmluvy) objednávateľ 5 886 € (1 zmluva) |
| SAN Trading s.r.o. IČO 51686929 | Konateľ | 16. 4. 2019 až dodnes | dodávateľ 45 € (1 zmluva) |
| Thomashek s. r. o. IČO 57726124 | Konateľ | 16. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGRONOVA Bukovina s. r. o. IČO 54392161 | Konateľ | 8. 3. 2022 až dodnes | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| AMISIS, a. s. IČO 46453733 | Predstavenstvo: člen | 9. 9. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGRO Šalgovce s.r.o. IČO 48264938 | Konateľ | 18. 1. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mirkafoto, s. r. o. IČO 50175122 | Konateľ | 5. 3. 2018 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Roľnícke družstvo Samuela Jurkoviča IČO 31106331 | Predseda predstavenstva | 16. 7. 2020 až 7. 11. 2025 | dodávateľ 897 tis. € (33 zmlúv) objednávateľ 71 € (6 zmlúv) |
| Roľnícke družstvo Samuela Jurkoviča IČO 31106331 | Predseda predstavenstva | 16. 7. 2020 až 15. 12. 2025 | dodávateľ 897 tis. € (33 zmlúv) objednávateľ 71 € (6 zmlúv) |
| Roľnícke družstvo Samuela Jurkoviča IČO 31106331 | Člen predstavenstva | 27. 4. 2018 až 9. 11. 2022 | dodávateľ 897 tis. € (33 zmlúv) objednávateľ 71 € (6 zmlúv) |
| Roľnícke družstvo Samuela Jurkoviča IČO 31106331 | Člen predstavenstva | 27. 4. 2018 až 12. 12. 2022 | dodávateľ 897 tis. € (33 zmlúv) objednávateľ 71 € (6 zmlúv) |
| Agrovia, a.s. IČO 31427073 | Predstavenstvo: člen | 31. 5. 2019 až 15. 11. 2022 | dodávateľ 402 tis. € (28 zmlúv) objednávateľ 566 € (9 zmlúv) |
| Agrovia, a.s. IČO 31427073 | Predstavenstvo: člen | 31. 5. 2019 až 20. 1. 2023 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Poľnohospodárske družstvo Turiec IČO 00196584 | Člen predstavenstva | 5. 9. 2018 až 19. 6. 2024 | dodávateľ 277 tis. € (40 zmlúv) objednávateľ 0 € (18 zmlúv) |
| Poľnohospodárske družstvo Turiec IČO 00196584 | Člen predstavenstva | 5. 9. 2018 až 30. 7. 2024 | dodávateľ 277 tis. € (40 zmlúv) objednávateľ 0 € (18 zmlúv) |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Mirkafoto, s. r. o. IČO 50175122 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 27. 4. 2021 |
| Thomashek s. r. o. IČO 57726124 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 16. 7. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 38.