42 zápisov v štatutárnych orgánoch42 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Club s. r. o. IČO 52665615 | Konateľ | 21. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Saget s. r. o. IČO 52665674 | Konateľ | 21. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Algorithms s. r. o. IČO 52727165 | Konateľ | 14. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Corneto s. r. o. IČO 52759857 | Konateľ | 14. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Laurenc s. r. o. IČO 52743187 | Konateľ | 11. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tunga s. r. o. IČO 52752968 | Konateľ | 11. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dagobert s. r. o. IČO 52620956 | Konateľ | 7. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tamira s. r. o. IČO 52730204 | Konateľ | 7. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rhona s. r. o. IČO 52611671 | Konateľ | 16. 10. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Somna s. r. o. IČO 52613496 | Konateľ | 15. 10. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pixen s. r. o. IČO 52586154 | Konateľ | 30. 9. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nampa s. r. o. IČO 52590593 | Konateľ | 24. 9. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nakli s. r. o. IČO 52611906 | Konateľ | 24. 9. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Layla s. r. o. IČO 52611809 | Konateľ | 20. 9. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Soriana s. r. o. IČO 52546454 | Konateľ | 11. 9. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Usiro s. r. o. IČO 52613119 | Konateľ | 11. 9. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Yoga s. r. o. IČO 52586090 | Konateľ | 26. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sharon s. r. o. IČO 52590836 | Konateľ | 26. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Oragis s. r. o. IČO 47254343 | Konateľ | 25. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Torem s. r. o. IČO 52545245 | Konateľ | 20. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Argentus s. r. o. IČO 52448851 | Konateľ | 15. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Interval s. r. o. IČO 52475662 | Konateľ | 15. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Team Consulting s. r. o. IČO 45380414 | Konateľ | 15. 2. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Treenta, s.r.o. IČO 47257598 | Konateľ | 15. 2. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Daredon s.r.o. IČO 50971492 | Konateľ | 29. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shape Foam s.r.o. IČO 51029502 | Konateľ | 24. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Better Body s. r. o. IČO 51070162 | Konateľ | 22. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Newvolet s.r.o. IČO 51046300 | Konateľ | 18. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Well Office s.r.o. IČO 50968700 | Konateľ | 16. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Well House s.r.o. IČO 50971506 | Konateľ | 16. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Even One s.r.o. IČO 50969242 | Konateľ | 14. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Besun s.r.o. IČO 50991001 | Konateľ | 10. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Soltic s.r.o. IČO 50969897 | Konateľ | 9. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tosom s.r.o. IČO 50972898 | Konateľ | 2. 5. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Greatic s.r.o. IČO 50967703 | Konateľ | 30. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tavig s.r.o. IČO 50967908 | Konateľ | 27. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Meedon s.r.o. IČO 50971638 | Konateľ | 27. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Braving s. r. o. IČO 50968831 | Konateľ | 15. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fionic s.r.o. IČO 50969081 | Konateľ | 12. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cole Wort s.r.o. IČO 50990969 | Konateľ | 5. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smallage s. r. o. IČO 50971018 | Konateľ | 4. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lemontic s. r. o. IČO 50971832 | Konateľ | 2. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (42).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Algorithms s. r. o. IČO 52727165 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 5. 5. 2020 |
| Argentus s. r. o. IČO 52448851 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 16. 5. 2020 |
| Besun s.r.o. IČO 50991001 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Better Body s. r. o. IČO 51070162 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Braving s. r. o. IČO 50968831 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Club s. r. o. IČO 52665615 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 23. 4. 2020 |
| Cole Wort s.r.o. IČO 50990969 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Corneto s. r. o. IČO 52759857 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Dagobert s. r. o. IČO 52620956 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Daredon s.r.o. IČO 50971492 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Even One s.r.o. IČO 50969242 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Fionic s.r.o. IČO 50969081 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Greatic s.r.o. IČO 50967703 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Interval s. r. o. IČO 52475662 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 29. 4. 2020 |
| Laurenc s. r. o. IČO 52743187 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 21. 4. 2020 |
| Layla s. r. o. IČO 52611809 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 29. 2. 2020 |
| Lemontic s. r. o. IČO 50971832 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Meedon s.r.o. IČO 50971638 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Nakli s. r. o. IČO 52611906 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Nampa s. r. o. IČO 52590593 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 23. 4. 2020 |
| Newvolet s.r.o. IČO 51046300 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Oragis s. r. o. IČO 47254343 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Pixen s. r. o. IČO 52586154 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 29. 4. 2020 |
| Rhona s. r. o. IČO 52611671 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Saget s. r. o. IČO 52665674 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 7. 5. 2020 |
| Shape Foam s.r.o. IČO 51029502 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Sharon s. r. o. IČO 52590836 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 6. 5. 2020 |
| Smallage s. r. o. IČO 50971018 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Soltic s.r.o. IČO 50969897 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Somna s. r. o. IČO 52613496 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 23. 4. 2020 |
| Soriana s. r. o. IČO 52546454 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 29. 4. 2020 |
| Tamira s. r. o. IČO 52730204 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 20. 3. 2020 |
| Tavig s.r.o. IČO 50967908 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Team Consulting s. r. o. IČO 45380414 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 24. 5. 2022 |
| Torem s. r. o. IČO 52545245 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 6. 5. 2020 |
| Tosom s.r.o. IČO 50972898 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Treenta, s.r.o. IČO 47257598 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Tunga s. r. o. IČO 52752968 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 7. 5. 2020 |
| Usiro s. r. o. IČO 52613119 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Well House s.r.o. IČO 50971506 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 22. 1. 2019 |
| Well Office s.r.o. IČO 50968700 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 25. 5. 2022 |
| Yoga s. r. o. IČO 52586090 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 5. 6. 2020 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.