14 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| 100P DRINK s.r.o. IČO 50139223 | Konateľ | 23. 1. 2016 až dodnes | dodávateľ 10 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 873 € (7 zmlúv) |
| 100P & eat s.r.o. IČO 52028097 | Konateľ | 27. 10. 2018 až dodnes | objednávateľ 323 € (3 zmluvy) |
| VARÍME s.r.o. IČO 51273152 | Konateľ | 3. 1. 2018 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 114 € (2 zmluvy) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| REALTHERM Rožňava s.r.o. IČO 50707973 | Konateľ | 1. 2. 2017 až 28. 2. 2018 | dodávateľ 26 tis. € (6 zmlúv) objednávateľ 407 € (3 zmluvy) |
| REALTHERM Rožňava s.r.o. IČO 50707973 | Konateľ | 1. 2. 2017 až 19. 3. 2018 | dodávateľ 26 tis. € (6 zmlúv) objednávateľ 407 € (3 zmluvy) |
| KESKO MOBILE s.r.o. v likvidácii IČO 50139363 | Konateľ | 23. 1. 2016 až 10. 3. 2017 | dodávateľ 360 € (1 zmluva) objednávateľ 473 € (2 zmluvy) |
| KESKO MOBILE s.r.o. v likvidácii IČO 50139363 | Konateľ | 23. 1. 2016 až 15. 2. 2017 | dodávateľ 360 € (1 zmluva) objednávateľ 473 € (2 zmluvy) |
| BET-BUSSINES I. s.r.o. IČO 47937904, zaniknutý 28. 10. 2016 | Konateľ | 23. 10. 2014 až 7. 3. 2016 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BET-BUSSINES I. s.r.o. IČO 47937904, zaniknutý 28. 10. 2016 | Konateľ | 23. 10. 2014 až 29. 2. 2016 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| STOPKA s.r.o. IČO 46694145, zaniknutý 29. 4. 2016 | Konateľ | 29. 5. 2012 až 30. 6. 2015 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| v spracovaných zmluvách nie je |
| STOPKA s.r.o. IČO 46694145, zaniknutý 29. 4. 2016 | Konateľ | 29. 5. 2012 až 17. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BET - BUSSINES s.r.o. IČO 46571931, zaniknutý 7. 10. 2016 | Konateľ | 17. 3. 2012 až 24. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BET - BUSSINES s.r.o. IČO 46571931, zaniknutý 7. 10. 2016 | Konateľ | 17. 3. 2012 až 31. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PALISADYS s.r.o. IČO 36662119, zaniknutý 10. 7. 2014 | Konateľ | 8. 8. 2006 až 9. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| 100P & eat s.r.o. IČO 52028097 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 550 € | 51 % | 20. 5. 2022 |
| VARÍME s.r.o. IČO 51273152 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 550 € | 51 % | 20. 5. 2022 |
| drink & eat s.r.o. IČO 52398269 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 550 € | 51 % | 20. 5. 2022 |
| 100P DRINK s.r.o. IČO 50139223 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 450 € | 49 % | 20. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.