14 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Power Technologies s.r.o. IČO 51311739 | Konateľ | 24. 1. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Finenvico, s.r.o. IČO 35691794 | Konateľ | 31. 5. 2002 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| REMAS Servis , s.r.o. IČO 35760303 | Konateľ | 26. 6. 2002 až 24. 10. 2005 | dodávateľ 190 tis. € (59 zmlúv) objednávateľ 769 € (6 zmlúv) |
| REMAS Servis , s.r.o. IČO 35760303 | Konateľ | 26. 6. 2002 až 21. 10. 2005 | dodávateľ 190 tis. € (59 zmlúv) objednávateľ 769 € (6 zmlúv) |
| JAS Re, s. r. o. IČO 35949155 | Konateľ | 6. 8. 2005 až 31. 3. 2026 | dodávateľ 129 tis. € (1 zmluva) |
| Green Trading s. r. o. IČO 51780895 | Konateľ | 19. 6. 2018 až 7. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Agropal s. r. o. IČO 44152094, zaniknutý 24. 12. 2025 | Konateľ | 3. 5. 2008 až 28. 1. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Agropal s. r. o. IČO 44152094, zaniknutý 24. 12. 2025 | Konateľ | 3. 5. 2008 až 15. 12. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HATRADING, s.r.o. v likvidácii. IČO 35815663, zaniknutý 9. 2. 2022 | Konateľ | 2. 12. 2004 až 18. 2. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HATRADING, s.r.o. v likvidácii. IČO 35815663, zaniknutý 9. 2. 2022 | Konateľ | 2. 12. 2004 až 25. 2. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| China & Slovak Group, s.r.o. IČO 35889454, zaniknutý 13. 4. 2018 | Konateľ | 10. 6. 2004 až 6. 8. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| China & Slovak Group, s.r.o. IČO 35889454, zaniknutý 13. 4. 2018 | Konateľ | 10. 6. 2004 až 8. 8. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sk Ammo s. r. o. IČO 35801450 | Konateľ | 6. 12. 2000 až 31. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sk Ammo s. r. o. IČO 35801450 | Konateľ | 6. 12. 2000 až 22. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Sk Ammo s. r. o. IČO 35801450 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 162 680 € | 98 % | 8. 9. 2021 |
| WMJ company, s.r.o. IČO 36295302 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 200 000 € | 40 % | 27. 9. 2022 |
| JAS Re, s. r. o. IČO 35949155 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 328 € | 20 % | 23. 2. 2022 |
| Power Technologies s.r.o. IČO 51311739 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 20 % | 30. 12. 2020 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 30.