18 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Preventívne onko-diagnostické centrum, s.r.o. IČO 54777119 | Konateľ | 9. 8. 2022 až dodnes | dodávateľ 706 € (3 zmluvy) |
| Dr. Grittersová s.r.o. IČO 36594768 | Konateľ | 20. 7. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (48 zmlúv) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Nemocnica AGEL Levoča a.s. IČO 36594849 | člen predstavenstva | 1. 5. 2018 až 28. 2. 2021 | dodávateľ 9,4 mil. € (185 zmlúv) objednávateľ 6,2 mil. € (21 zmlúv) |
| Nemocnica AGEL Levoča a.s. IČO 36594849 | člen predstavenstva | 1. 5. 2018 až 11. 3. 2021 | dodávateľ 9,4 mil. € (185 zmlúv) objednávateľ 6,2 mil. € (21 zmlúv) |
| Nemocnica AGEL Levoča a.s. IČO 36594849 | Predstavenstvo: predseda | 10. 1. 2018 až 30. 4. 2018 | dodávateľ 9,4 mil. € (185 zmlúv) objednávateľ 6,2 mil. € (21 zmlúv) |
| Nemocnica AGEL Levoča a.s. IČO 36594849 | Predstavenstvo: predseda | 10. 1. 2018 až 1. 6. 2018 | dodávateľ 9,4 mil. € (185 zmlúv) objednávateľ 6,2 mil. € (21 zmlúv) |
| Nemocnica AGEL Krompachy s.r.o. IČO 36182672 | Konateľ | 4. 10. 2017 až 3. 3. 2021 | dodávateľ 4,4 mil. € (130 zmlúv) objednávateľ 6,0 mil. € (6 zmlúv) |
| Nemocnica AGEL Krompachy s.r.o. IČO 36182672 | Konateľ | 4. 10. 2017 až 16. 2. 2021 | dodávateľ 4,4 mil. € (130 zmlúv) objednávateľ 6,0 mil. € (6 zmlúv) |
| AGEL SSC a. s. IČO 50977130 | Konateľ | 15. 2. 2018 až 28. 4. 2020 | dodávateľ 41 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 11 tis. € (3 zmluvy) |
| AGEL Diagnostic a.s. IČO 36866792, zaniknutý 1. 9. 2020 | Predstavenstvo: člen | 1. 3. 2017 až 31. 8. 2020 | dodávateľ 14 tis. € (19 zmlúv) objednávateľ 0 € (8 zmlúv) |
| Nemocničný holding a. s. IČO 51838958 | podpredseda predstavenstva | 19. 7. 2018 až 16. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nemocničný holding a. s. IČO 51838958 | podpredseda predstavenstva | 19. 7. 2018 až 3. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cassopharm, s.r.o. IČO 46252479, zaniknutý 1. 1. 2020 | Konateľ | 16. 3. 2017 až 31. 12. 2019 | dodávateľ 0 € (6 zmlúv) |
| FINHOSP PLUS, s.r.o. IČO 36339750 | Konateľ | 1. 3. 2016 až 1. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINHOSP PLUS, s.r.o. IČO 36339750 | Konateľ | 1. 3. 2016 až 10. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINHOSP III, s.r.o. IČO 36348155 | Konateľ | 1. 3. 2016 až 28. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINHOSP III, s.r.o. IČO 36348155 | Konateľ | 1. 3. 2016 až 1. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINHOSP, s.r.o. IČO 36570192, zaniknutý 8. 12. 2016 | Konateľ | 1. 3. 2016 až 7. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Preventívne onko-diagnostické centrum, s.r.o. IČO 54777119 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 33,33 % | 9. 8. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 26.