11 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HAMSIK corporation, s.r.o. IČO 51581213 | Konateľ | 11. 4. 2018 až dodnes | objednávateľ 1 200 € (2 zmluvy) |
| HAMSIK winery, s. r. o. IČO 57170401 | Konateľ | 29. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HAMAR 17, s.r.o. IČO 50760831 | Konateľ | 16. 3. 2017 až 26. 5. 2022 | dodávateľ 8 465 € (2 zmluvy) objednávateľ 999 € (2 zmluvy) |
| HAMAR 17, s.r.o. IČO 50760831 | Konateľ | 16. 3. 2017 až 2. 6. 2022 | dodávateľ 8 465 € (2 zmluvy) objednávateľ 999 € (2 zmluvy) |
| 3ME s. r. o. IČO 53252560 | Konateľ | 11. 6. 2021 až 14. 2. 2022 | objednávateľ 4 500 € (1 zmluva) |
| 3ME s. r. o. IČO 53252560 | Konateľ | 11. 6. 2021 až 7. 2. 2022 | objednávateľ 4 500 € (1 zmluva) |
| BOUNCE PARK, s.r.o. „v konkurze“ IČO 53051505 | Konateľ | 28. 4. 2020 až 13. 6. 2022 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 4 293 € (1 zmluva) |
| RSC HAMSIK ACADEMY s. r. o. IČO 47336919 | Konateľ | 14. 6. 2014 až 8. 3. 2024 | dodávateľ 250 € (1 zmluva) objednávateľ 129 € (3 zmluvy) |
| RSC HAMSIK ACADEMY s. r. o. IČO 47336919 | Konateľ | 14. 6. 2014 až 18. 3. 2024 | dodávateľ 250 € (1 zmluva) objednávateľ 129 € (3 zmluvy) |
| IFManagement, s.r.o. IČO 50115545 | Konateľ | 6. 2. 2019 až 29. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IFManagement, s.r.o. IČO 50115545 | Konateľ | 6. 2. 2019 až 25. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| HAMSIK corporation, s.r.o. IČO 51581213 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 14. 6. 2022 |
| HAMSIK winery, s. r. o. IČO 57170401 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 29. 8. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.