21 zápisov v štatutárnych orgánoch14 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| WASIL, s. r. o. IČO 53005571 | Konateľ | 15. 4. 2020 až dodnes | dodávateľ 4 000 € (1 zmluva) |
| WASIL personal, s. r. o. IČO 56403275 | Konateľ | 26. 7. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GLogistik, s. r. o. IČO 55742513 | Konateľ | 21. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Logiwork, s. r. o. IČO 55340954 | Konateľ | 15. 4. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| WASILA, s. r. o. IČO 53473485 | Konateľ | 24. 12. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| WALIS, s.r.o. IČO 51225778 | Konateľ | 24. 11. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GaG - FLOOR, s.r.o. IČO 47458615 | Konateľ | 22. 11. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| UNDECARPREV s. r. o. IČO 54054524 | Konateľ | 15. 9. 2021 až 18. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNDECARPREV s. r. o. IČO 54054524 | Konateľ | 15. 9. 2021 až 19. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESMERALDA s. r. o. IČO 53140613 | Konateľ | 23. 7. 2020 až 30. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESMERALDA s. r. o. IČO 53140613 | Konateľ | 23. 7. 2020 až 13. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WOLESTER, s. r. o. IČO 52406539 | Konateľ | 19. 7. 2019 až 31. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WOLESTER, s. r. o. IČO 52406539 | Konateľ | 19. 7. 2019 až 26. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VARADI, s.r.o. IČO 51444445 | Konateľ | 17. 3. 2018 až 13. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VARADI, s.r.o. IČO 51444445 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 17. 3. 2018 až 7. 2. 2020 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| WALIS, s.r.o. IČO 51225778 | Konateľ | 2. 3. 2018 až 9. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WALIS, s.r.o. IČO 51225778 | Konateľ | 2. 3. 2018 až 21. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAGOR, s.r.o. IČO 50582496, zaniknutý 31. 1. 2018 | Konateľ | 1. 1. 2017 až 30. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CCTV, s.r.o. IČO 46763872, zaniknutý 30. 9. 2015 | Konateľ | 1. 8. 2012 až 19. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CCTV, s.r.o. IČO 46763872, zaniknutý 30. 9. 2015 | Konateľ | 1. 8. 2012 až 2. 9. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAGOL, s.r.o. IČO 46298738, zaniknutý 17. 1. 2017 | Konateľ | 31. 8. 2011 až 16. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| GLogistik, s. r. o. IČO 55742513 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 9. 2023 |
| WALIS, s.r.o. IČO 51225778 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 28. 10. 2022 |
| GaG - FLOOR, s.r.o. IČO 47458615 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 12. 10. 2022 |
| Logiwork, s. r. o. IČO 55340954 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 15. 4. 2023 |
| WASIL personal, s. r. o. IČO 56403275 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 7. 2024 |
| WASIL, s. r. o. IČO 53005571 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 10. 2022 |
| WASILA, s. r. o. IČO 53473485 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 12. 2020 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).