177 zápisov v štatutárnych orgánoch97 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| KL PRO SK s. r. o. IČO 35967595 | Konateľ | 28. 1. 2021 až dodnes | dodávateľ 600 € (1 zmluva) objednávateľ 20 tis. € (2 zmluvy) |
| Buckingham Trade s. r. o. v likvidácii IČO 51068966 | Likvidátor | 5. 6. 2026 až dodnes | dodávateľ 90 € (1 zmluva) objednávateľ 90 € (1 zmluva) |
| MUNDO SK s. r. o. IČO 51677881 | Konateľ | 21. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALDOR s. r. o. v likvidácii IČO 56560567 | Likvidátor | 14. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MC pro Trade sixty-five, s. r. o. IČO 53560329 | Konateľ | 4. 2. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| QS, s.r.o. IČO 36780782 | Konateľ | 8. 7. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MC pro BUS transport THREE, s. r. o. IČO 52906558 | Konateľ | 14. 2. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Malach Consulting, s.r.o. IČO 35834595 | Konateľ | 3. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GEOSTAP, s.r.o. IČO 35910224 | Konateľ | 3. 8. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MC pro Trade ten, s. r. o. IČO 50401394 | Konateľ | 5. 7. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MC pro SC Design, s. r. o. IČO 50170201 | Konateľ | 12. 2. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MJZ.BO, s. r. o. IČO 52380645 | Konateľ | 31. 5. 2019 až 26. 11. 2019 | dodávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| MJZ.BO, s. r. o. IČO 52380645 | Konateľ | 31. 5. 2019 až 29. 11. 2019 | dodávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| ŠTÚDIO NÁDEJ, s. r. o. v likvidácii IČO 50401955, zaniknutý 27. 2. 2026 | Konateľ | 2. 7. 2016 až 20. 9. 2016 | dodávateľ 1 920 € (2 zmluvy) |
| ŠTÚDIO NÁDEJ, s. r. o. v likvidácii IČO 50401955, zaniknutý 27. 2. 2026 | Konateľ | 2. 7. 2016 až 19. 9. 2016 | dodávateľ 1 920 € (2 zmluvy) |
| FIALKA SK, s. r. o. IČO 50472097 | Konateľ | 26. 8. 2016 až 20. 1. 2017 | dodávateľ 470 € (2 zmluvy) |
| FIALKA SK, s. r. o. IČO 50472097 | Konateľ | 26. 8. 2016 až 23. 1. 2017 | dodávateľ 470 € (2 zmluvy) |
| POTULKA s. r. o. IČO 53010116 | Konateľ | 13. 6. 2020 až 22. 9. 2020 | objednávateľ 369 € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| POTULKA s. r. o. IČO 53010116 | Konateľ | 13. 6. 2020 až 17. 9. 2020 | objednávateľ 369 € (1 zmluva) |
| Leisure trade s. r. o. v likvidácii IČO 52440869 | Konateľ | 8. 6. 2019 až 3. 2. 2020 | dodávateľ 96 € (1 zmluva) |
| Leisure trade s. r. o. v likvidácii IČO 52440869 | Konateľ | 8. 6. 2019 až 13. 12. 2019 | dodávateľ 96 € (1 zmluva) |
| PA DEVELOPMENT s. r. o. IČO 52971783 | Konateľ | 30. 5. 2020 až 1. 12. 2020 | objednávateľ 48 € (1 zmluva) |
| PA DEVELOPMENT s. r. o. IČO 52971783 | Konateľ | 30. 5. 2020 až 8. 10. 2020 | objednávateľ 48 € (1 zmluva) |
| Because s. r. o. IČO 57005168 | Konateľ | 20. 6. 2025 až 30. 9. 2025 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Because s. r. o. IČO 57005168 | Konateľ | 20. 6. 2025 až 2. 10. 2025 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ADMINISTRATOR s. r. o. IČO 57005231 | Konateľ | 20. 6. 2025 až 19. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADMINISTRATOR s. r. o. IČO 57005231 | Konateľ | 20. 6. 2025 až 20. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROFI ZVÁRANIE, s. r. o. IČO 57005281 | Konateľ | 20. 6. 2025 až 19. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROFI ZVÁRANIE, s. r. o. IČO 57005281 | Konateľ | 20. 6. 2025 až 18. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trade seventy-six, s. r. o. IČO 56512228 | Konateľ | 13. 9. 2024 až 24. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trade seventy-six, s. r. o. IČO 56512228 | Konateľ | 13. 9. 2024 až 30. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trade seventy-five, s. r. o. IČO 56512252 | Konateľ | 13. 9. 2024 až 26. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JoyFN s. r. o. IČO 56512325 | Konateľ | 13. 9. 2024 až 13. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JoyFN s. r. o. IČO 56512325 | Konateľ | 13. 9. 2024 až 10. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bamyum s. r. o. v likvidácii IČO 54148391, zaniknutý 14. 6. 2024 | Likvidátor | 25. 8. 2023 až 13. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shipping Solution s. r. o. IČO 53117476 | Konateľ | 7. 6. 2022 až 29. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shipping Solution s. r. o. IČO 53117476 | Konateľ | 7. 6. 2022 až 11. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STARK Crafts, s. r. o. IČO 54629349 | Konateľ | 3. 6. 2022 až 21. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STARK Crafts, s. r. o. IČO 54629349 | Konateľ | 3. 6. 2022 až 22. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RFS Slovakia Two, s. r. o. IČO 54634334 | Konateľ | 28. 5. 2022 až 23. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RFS Slovakia Two, s. r. o. IČO 54634334 | Konateľ | 28. 5. 2022 až 10. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVBET SK s. r. o. IČO 44734671 | Konateľ | 22. 4. 2022 až 20. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVBET SK s. r. o. IČO 44734671 | Konateľ | 22. 4. 2022 až 25. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNIMONT SK s. r. o. IČO 51448955 | Konateľ | 5. 4. 2022 až 10. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| UNIMONT SK s. r. o. IČO 51448955 | Konateľ | 5. 4. 2022 až 8. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MC pro Financial Invest s. r. o. IČO 47232269 | Konateľ | 21. 3. 2022 až 26. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MC pro Financial Invest s. r. o. IČO 47232269 | Konateľ | 21. 3. 2022 až 25. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JT-Montage s. r. o. IČO 54136539 | Konateľ | 13. 12. 2021 až 8. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JT-Montage s. r. o. IČO 54136539 | Konateľ | 13. 12. 2021 až 5. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SECTOR-CAR s. r. o. IČO 54136679 | Konateľ | 13. 12. 2021 až 3. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SECTOR-CAR s. r. o. IČO 54136679 | Konateľ | 13. 12. 2021 až 26. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DT MOTORS s. r. o. IČO 54137551 | Konateľ | 13. 12. 2021 až 23. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DT MOTORS s. r. o. IČO 54137551 | Konateľ | 13. 12. 2021 až 5. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HUNETT s.r.o. IČO 52907961 | Konateľ | 19. 11. 2021 až 21. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HUNETT s.r.o. IČO 52907961 | Konateľ | 19. 11. 2021 až 20. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Penzión Berea, s. r. o. IČO 54184037 | Konateľ | 10. 11. 2021 až 12. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Penzión Berea, s. r. o. IČO 54184037 | Konateľ | 10. 11. 2021 až 12. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BPS Malach, s.r.o. IČO 54140927 | Konateľ | 5. 11. 2021 až 27. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BPS Malach, s.r.o. IČO 54140927 | Konateľ | 5. 11. 2021 až 25. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BPS Bookkeeping, s.r.o. IČO 54140978 | Konateľ | 5. 11. 2021 až 27. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BPS Bookkeeping, s.r.o. IČO 54140978 | Konateľ | 5. 11. 2021 až 25. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BPS Novelties, s.r.o. IČO 54141605 | Konateľ | 3. 11. 2021 až 26. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BPS Novelties, s.r.o. IČO 54141605 | Konateľ | 3. 11. 2021 až 25. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RFS Slovakia, s. r. o. IČO 54183987 | Konateľ | 3. 11. 2021 až 20. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RFS Slovakia, s. r. o. IČO 54183987 | Konateľ | 3. 11. 2021 až 13. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BPS pro Trade, s.r.o. IČO 54140901 | Konateľ | 28. 10. 2021 až 28. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BPS pro Trade, s.r.o. IČO 54140901 | Konateľ | 28. 10. 2021 až 25. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Henderson Consulting s. r. o. IČO 53634021 | Konateľ | 13. 3. 2021 až 13. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Henderson Consulting s. r. o. IČO 53634021 | Konateľ | 13. 3. 2021 až 20. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cold Calling s. r. o. IČO 53639120 | Konateľ | 13. 3. 2021 až 16. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cold Calling s. r. o. IČO 53639120 | Konateľ | 13. 3. 2021 až 13. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VN Trade Company, s. r. o. IČO 53559223 | Konateľ | 3. 2. 2021 až 27. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| services 2 measure s. r. o. IČO 53341775 | Konateľ | 4. 12. 2020 až 2. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| services 2 measure s. r. o. IČO 53341775 | Konateľ | 4. 12. 2020 až 8. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMAX group s.r.o. IČO 53341872 | Konateľ | 14. 11. 2020 až 21. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| G&A Barbershop s. r. o. IČO 53341805 | Konateľ | 14. 10. 2020 až 16. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| G&A Barbershop s. r. o. IČO 53341805 | Konateľ | 14. 10. 2020 až 27. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPTIMODA, s.r.o. IČO 36793159 | Konateľ | 7. 7. 2020 až 8. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OPTIMODA, s.r.o. IČO 36793159 | Konateľ | 7. 7. 2020 až 7. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VALPEX v. o. s. IČO 17319897, zaniknutý 19. 9. 2025 | Konateľ | 21. 6. 2020 až 28. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VALPEX v. o. s. IČO 17319897, zaniknutý 19. 9. 2025 | Konateľ | 21. 6. 2020 až 25. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shipping Solution s. r. o. IČO 53117476 | Konateľ | 17. 6. 2020 až 12. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Shipping Solution s. r. o. IČO 53117476 | Konateľ | 17. 6. 2020 až 10. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANAE Slovakia, s. r. o. IČO 53108728 | Konateľ | 16. 6. 2020 až 31. 8. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SANAE Slovakia, s. r. o. IČO 53108728 | Konateľ | 16. 6. 2020 až 2. 9. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Obkladaci A+S s. r. o. IČO 52908038 | Konateľ | 23. 5. 2020 až 9. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Obkladaci A+S s. r. o. IČO 52908038 | Konateľ | 23. 5. 2020 až 30. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Viking flex s. r. o. IČO 53009835 | Konateľ | 22. 5. 2020 až 12. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Viking flex s. r. o. IČO 53009835 | Konateľ | 22. 5. 2020 až 15. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AUTO MOTO TEAM s. r. o. IČO 45454299 | Konateľ | 7. 5. 2020 až 11. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AUTO MOTO TEAM s. r. o. IČO 45454299 | Konateľ | 7. 5. 2020 až 14. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Balnat s.r.o. IČO 53034953 | Konateľ | 18. 4. 2020 až 10. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Balnat s.r.o. IČO 53034953 | Konateľ | 18. 4. 2020 až 27. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CANADA 2015 s.r.o. IČO 48229270 | Konateľ | 16. 4. 2020 až 20. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CANADA 2015 s.r.o. IČO 48229270 | Konateľ | 16. 4. 2020 až 17. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALAN Analytics, s. r. o. IČO 53009983 | Konateľ | 20. 3. 2020 až 12. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALAN Analytics, s. r. o. IČO 53009983 | Konateľ | 20. 3. 2020 až 15. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HUNETT s.r.o. IČO 52907961 | Konateľ | 14. 2. 2020 až 11. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HUNETT s.r.o. IČO 52907961 | Konateľ | 14. 2. 2020 až 9. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TS Machinery s. r. o. IČO 52655199 | Konateľ | 29. 10. 2019 až 22. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TS Machinery s. r. o. IČO 52655199 | Konateľ | 29. 10. 2019 až 10. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cleanex Pro s. r. o. IČO 52654109 | Konateľ | 24. 10. 2019 až 13. 12. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Cleanex Pro s. r. o. IČO 52654109 | Konateľ | 24. 10. 2019 až 6. 12. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| GEOSTAP, s.r.o. IČO 35910224 | Konateľ | 3. 8. 2019 až 11. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAWA biznis s. r. o. IČO 52440753 | Konateľ | 11. 6. 2019 až 9. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAWA biznis s. r. o. IČO 52440753 | Konateľ | 11. 6. 2019 až 27. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MVS Trade s. r. o. IČO 52380653 | Konateľ | 8. 5. 2019 až 20. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MVS Trade s. r. o. IČO 52380653 | Konateľ | 8. 5. 2019 až 6. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| In Real Life s .r. o. IČO 52380670 | Konateľ | 8. 5. 2019 až 9. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| In Real Life s .r. o. IČO 52380670 | Konateľ | 8. 5. 2019 až 2. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TN Global, s. r. o. IČO 52203867 | Konateľ | 11. 4. 2019 až 7. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TN Global, s. r. o. IČO 52203867 | Konateľ | 11. 4. 2019 až 22. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BV Investment s. r. o. IČO 52207498 | Konateľ | 5. 4. 2019 až 12. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BV Investment s. r. o. IČO 52207498 | Konateľ | 5. 4. 2019 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Green replast s.r.o. IČO 52203395 | Konateľ | 28. 3. 2019 až 24. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Green replast s.r.o. IČO 52203395 | Konateľ | 28. 3. 2019 až 18. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEVELOP-ER s. r. o. IČO 52034887 | Konateľ | 16. 11. 2018 až 17. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEVELOP-ER s. r. o. IČO 52034887 | Konateľ | 16. 11. 2018 až 14. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARMON Advanced, s. r. o. IČO 52033759 | Konateľ | 14. 11. 2018 až 17. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARMON Advanced, s. r. o. IČO 52033759 | Konateľ | 14. 11. 2018 až 18. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trade thirty-seven s. r. o. IČO 51886359 | Konateľ | 14. 9. 2018 až 31. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trade thirty-seven s. r. o. IČO 51886359 | Konateľ | 14. 9. 2018 až 8. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trade thirty-five, s. r. o. IČO 51754151 | Konateľ | 18. 7. 2018 až 8. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trade thirty-five, s. r. o. IČO 51754151 | Konateľ | 18. 7. 2018 až 26. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Natbal s.r.o. IČO 51754274 | Konateľ | 14. 7. 2018 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Natbal s.r.o. IČO 51754274 | Konateľ | 14. 7. 2018 až 14. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Strategy Distribution s. r. o. IČO 51754339 | Konateľ | 13. 6. 2018 až 13. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Strategy Distribution s. r. o. IČO 51754339 | Konateľ | 13. 6. 2018 až 2. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TS2018 s. r. o. IČO 51760126 | Konateľ | 6. 6. 2018 až 31. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALROMA s. r. o. IČO 50933931 | Konateľ | 23. 8. 2017 až 29. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vienna Group s. r. o. IČO 50933388 | Konateľ | 17. 8. 2017 až 10. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vienna Group s. r. o. IČO 50933388 | Konateľ | 17. 8. 2017 až 9. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DSM Consulting, s. r. o. IČO 50840380 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 23. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DSM Consulting, s. r. o. IČO 50840380 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 26. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DB Construction plus s.r.o. IČO 50845551 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 30. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DB Construction plus s.r.o. IČO 50845551 | Konateľ | 14. 4. 2017 až 12. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIJO trade, s.r.o. IČO 50840291 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 9. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMG Distribution s. r. o. IČO 50845659 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 30. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMG Distribution s. r. o. IČO 50845659 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 21. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M-TROCKENBAU s. r. o. IČO 50845691 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 14. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M-TROCKENBAU s. r. o. IČO 50845691 | Konateľ | 13. 4. 2017 až 5. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JC Group Trade s. r. o. IČO 50756753 | Konateľ | 14. 3. 2017 až 25. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| L-P Grand Cooperation s.r.o. IČO 47232251 | Konateľ | 13. 3. 2017 až 20. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| L-P Grand Cooperation s.r.o. IČO 47232251 | Konateľ | 13. 3. 2017 až 11. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ko-Se s. r. o. IČO 50726145 | Konateľ | 17. 2. 2017 až 25. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RK pro Trade twenty, s. r. o. IČO 50713914 | Konateľ | 16. 2. 2017 až 20. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RK pro Trade twenty, s. r. o. IČO 50713914 | Konateľ | 16. 2. 2017 až 21. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REKOSTAV TRADING, s. r. o. IČO 50493094 | Konateľ | 8. 10. 2016 až 13. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REKOSTAV TRADING, s. r. o. IČO 50493094 | Konateľ | 8. 10. 2016 až 25. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nikola Trade s. r. o. IČO 50461613 | Konateľ | 3. 9. 2016 až 22. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nikola Trade s. r. o. IČO 50461613 | Konateľ | 3. 9. 2016 až 25. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AgroBau 14, s. r. o. IČO 50461478 | Konateľ | 1. 9. 2016 až 18. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AgroBau 14, s. r. o. IČO 50461478 | Konateľ | 1. 9. 2016 až 25. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Real Bulding, s. r. o. IČO 50471996 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 25. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Real Bulding, s. r. o. IČO 50471996 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 6. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 1900, s. r. o. IČO 50464124 | Konateľ | 20. 8. 2016 až 19. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 1900, s. r. o. IČO 50464124 | Konateľ | 20. 8. 2016 až 23. 1. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WEPE trading SK s. r. o. IČO 50461532 | Konateľ | 17. 8. 2016 až 6. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WEPE trading SK s. r. o. IČO 50461532 | Konateľ | 17. 8. 2016 až 26. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RK pro Trade eleven, s. r. o. IČO 50401157 | Konateľ | 2. 7. 2016 až 11. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RK pro Trade eleven, s. r. o. IČO 50401157 | Konateľ | 2. 7. 2016 až 12. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RW Trading, s. r. o. IČO 50267248 | Konateľ | 9. 4. 2016 až 23. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trade seven, s. r. o. IČO 50267256 | Konateľ | 8. 4. 2016 až 21. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Trade seven, s. r. o. IČO 50267256 | Konateľ | 8. 4. 2016 až 27. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DENY transport s. r. o. IČO 50079913 | Konateľ | 30. 3. 2016 až 26. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DENY transport s. r. o. IČO 50079913 | Konateľ | 30. 3. 2016 až 30. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EE LNG, s. r. o. IČO 50237667 | Konateľ | 23. 3. 2016 až 2. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EE LNG, s. r. o. IČO 50237667 | Konateľ | 23. 3. 2016 až 23. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wilmoor Work, s.r.o. IČO 50214578 | Konateľ | 17. 3. 2016 až 18. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wilmoor Work, s.r.o. IČO 50214578 | Konateľ | 17. 3. 2016 až 20. 4. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RK pro Trade four, s. r. o. IČO 50214888, zaniknutý 22. 6. 2017 | Konateľ | 12. 3. 2016 až 25. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RK pro Trade four, s. r. o. IČO 50214888, zaniknutý 22. 6. 2017 | Konateľ | 12. 3. 2016 až 26. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stubau s. r. o. IČO 50079832, zaniknutý 1. 2. 2017 | Konateľ | 24. 2. 2016 až 31. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hashemi s. r. o. IČO 50079735 | Konateľ | 4. 2. 2016 až 16. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hashemi s. r. o. IČO 50079735 | Konateľ | 4. 2. 2016 až 28. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dr. Orto s. r. o. IČO 50075055 | Konateľ | 18. 12. 2015 až 3. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dr. Orto s. r. o. IČO 50075055 | Konateľ | 18. 12. 2015 až 21. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (12).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| GEOSTAP, s.r.o. IČO 35910224 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 12. 9. 2019 |
| Novelties Consult, s. r. o. IČO 43921230 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 638,78 € | 100 % | 24. 9. 2022 |
| QS, s.r.o. IČO 36780782 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 18 921 € | 95 % | 7. 6. 2023 |
| Malach Consulting, s.r.o. IČO 35834595 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 889 € | 88,7 % | 1. 1. 2022 |
| MUNDO SK s. r. o. IČO 51677881 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 23. 4. 2026 |
| KL PRO SK s. r. o. IČO 35967595 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 643 € | 85 % | 26. 1. 2021 |
| BPS Bookkeeping, s.r.o. IČO 54140978 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 5. 11. 2021 |
| BPS Malach, s.r.o. IČO 54140927 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 5. 11. 2021 |
| BPS Novelties, s.r.o. IČO 54141605 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 3. 11. 2021 |
| BPS pro Trade, s.r.o. IČO 54140901 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 10. 2021 |
| Maxidot, s. r. o. IČO 46098160 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 9. 2022 |
| HLINÍKOVÉ KONŠTRUKCIE, s. r. o. IČO 46209956 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 450 € | 29 % | 29. 12. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.