17 zápisov v štatutárnych orgánoch13 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| EDYMAX Job Management a.s. IČO 54821274 | Predseda predstavenstva | 25. 8. 2022 až dodnes | dodávateľ 3 436 € (1 zmluva) |
| EDYMAX GROUP, a. s. IČO 44232195 | Predseda predstavenstva | 18. 12. 2020 až dodnes | dodávateľ 2 605 € (1 zmluva) |
| EDYMAX Job Košice s.r.o. IČO 53688082 | Konateľ | 16. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EDYMAX Estate Management s. r. o. IČO 52005429 | Konateľ | 20. 6. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EDYMAX Quality Bratislava, s. r. o. IČO 56088663 | Konateľ | 21. 6. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EDYMAX Energo, s. r. o. IČO 44434863 | Konateľ | 27. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EDYMAX SERVIS, s. r. o. IČO 36769762 | Konateľ | 24. 3. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EDYMAX Development, s. r. o. IČO 51822164 | Konateľ | 14. 7. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CITYPARK BARDEJOV s.r.o. IČO 44424337 | Konateľ | 3. 10. 2008 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ZVEROFARMA s. r. o. IČO 44814020 | Konateľ | 12. 6. 2009 až 10. 4. 2012 | dodávateľ 48 tis. € (1 zmluva) |
| ZVEROFARMA s. r. o. IČO 44814020 | Konateľ | 12. 6. 2009 až 27. 6. 2012 | dodávateľ 48 tis. € (1 zmluva) |
| SLOVENSKÉ PODIELOVÉ DRUŽSTVO ROD, družstvo IČO 53221672 | Člen predstavenstva | 22. 7. 2021 až 30. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SLOVENSKÉ PODIELOVÉ DRUŽSTVO ROD, družstvo IČO 53221672 | Člen predstavenstva | 22. 7. 2021 až 15. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OXYMEDIC, s. r. o. IČO 52663001 | Konateľ | 27. 7. 2020 až 20. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OXYMEDIC, s. r. o. IČO 52663001 | Konateľ | 27. 7. 2020 až 9. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| E.CONNECT s.r.o. IČO 45893152 | Konateľ | 9. 2. 2018 až 20. 1. 2021 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| E.CONNECT s.r.o. IČO 45893152 | Konateľ | 9. 2. 2018 až 18. 12. 2020 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| EDYMAX SERVIS, s. r. o. IČO 36769762 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 3. 8. 2021 |
| EDYMAX Development, s. r. o. IČO 51822164 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 650 € | 33 % | 5. 5. 2021 |
| EDYMAX Quality Bratislava, s. r. o. IČO 56088663 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 11. 9. 2024 |
| EDYMAX Estate Management s. r. o. IČO 52005429 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 5 % | 1. 5. 2021 |
| EDYMAX GROUP, a. s. IČO 44232195 · Akciová spoločnosť · Jediný akcionár | – | – | 28. 2. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 14.