32 zápisov v štatutárnych orgánoch21 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ANDKA s. r. o. IČO 36518344 | Konateľ | 10. 10. 2017 až dodnes | dodávateľ 663 tis. € (2 zmluvy) objednávateľ 19 tis. € (1 zmluva) |
| AND - JUR 1 s.r.o. IČO 44511761 | Konateľ | 6. 11. 2024 až dodnes | dodávateľ 5 000 € (1 zmluva) |
| HRONAN s.r.o. IČO 47642173 | Konateľ | 6. 11. 2024 až dodnes | dodávateľ 5 000 € (5 zmlúv) |
| PESCADOR s.r.o. IČO 47641746 | Konateľ | 19. 5. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BAR SK s. r. o. IČO 47642041 | Konateľ | 25. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GAJA SK s. r. o. IČO 54492556 | Konateľ | 30. 12. 2024 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ACTTIME s. r. o. IČO 46043977 | Konateľ | 6. 11. 2024 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| JUMPED s.r.o. IČO 47834226 | Konateľ | 6. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AND - JUR 2 s. r. o. IČO 53348109 | Konateľ | 6. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AND - JUR 3 s. r. o. IČO 54582628 | Konateľ | 6. 11. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BAUVIA s. r. o. IČO 54429200 | Konateľ | 2. 10. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MISO s. r. o. IČO 53205341 | Konateľ | 18. 8. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| COOLGAME, s.r.o. IČO 46794573 | Konateľ | 31. 1. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| HRONAN s.r.o. IČO 47642173 | Konateľ | 12. 3. 2018 až 11. 5. 2022 | dodávateľ 5 000 € (5 zmlúv) |
| HRONAN s.r.o. IČO 47642173 | Konateľ | 12. 3. 2018 až 19. 4. 2022 | dodávateľ 5 000 € (5 zmlúv) |
| JU - MI 11 s. r. o. IČO 54596629 | Konateľ | 17. 12. 2025 až 23. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JU - MI 11 s. r. o. IČO 54596629 | Konateľ | 17. 12. 2025 až 19. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RADARE s.r.o. IČO 47642131 | Konateľ | 6. 6. 2025 až 8. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RADARE s.r.o. IČO 47642131 | Konateľ | 6. 6. 2025 až 11. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MI - JU s. r. o. IČO 55635873 | Konateľ | 28. 4. 2025 až 8. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MI - JU s. r. o. IČO 55635873 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 28. 4. 2025 až 11. 12. 2025 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| KIKASA s. r. o. IČO 55193706 | Konateľ | 6. 11. 2024 až 30. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LUXINO s. r. o. IČO 52899209, zaniknutý 18. 10. 2025 | Konateľ | 6. 7. 2020 až 12. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LUXINO s. r. o. IČO 52899209, zaniknutý 18. 10. 2025 | Konateľ | 6. 7. 2020 až 26. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACTTIME s. r. o. IČO 46043977 | Konateľ | 9. 5. 2019 až 22. 7. 2022 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| ACTTIME s. r. o. IČO 46043977 | Konateľ | 9. 5. 2019 až 8. 8. 2022 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| DBG Group s. r. o. IČO 50411250 | Konateľ | 27. 9. 2018 až 20. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DBG Group s. r. o. IČO 50411250 | Konateľ | 27. 9. 2018 až 18. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TPP company s. r. o. IČO 48282171 | Konateľ | 7. 11. 2017 až 20. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TPP company s. r. o. IČO 48282171 | Konateľ | 7. 11. 2017 až 14. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WINGATE, s.r.o. IČO 46794956 | Konateľ | 4. 2. 2014 až 9. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WINGATE, s.r.o. IČO 46794956 | Konateľ | 4. 2. 2014 až 3. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| BAR SK s. r. o. IČO 47642041 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 5. 3. 2026 |
| GAJA SK s. r. o. IČO 54492556 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 1. 2025 |
| MISO s. r. o. IČO 53205341 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 23. 5. 2022 |
| PESCADOR s.r.o. IČO 47641746 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 5. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 13.