10 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| NITC 14, s. r. o. IČO 57327513 | Konateľ | 21. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NITC 15, s. r. o. IČO 57333521 | Konateľ | 21. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NITC 18, s. r. o. IČO 57325308 | Konateľ | 20. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NITC 16, s. r. o. IČO 57325600 | Konateľ | 20. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NITC 11, s. r. o. IČO 57325766 | Konateľ | 20. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NITC 19, s. r. o. IČO 57327866 | Konateľ | 19. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NITC 17, s. r. o. IČO 57328013 | Konateľ | 19. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NITC 13, s. r. o. IČO 57329117 | Konateľ | 19. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NITC 12, s. r. o. IČO 57329281 | Konateľ | 19. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Basenji, s. r. o. IČO 57324867 | Konateľ | 18. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (10).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Basenji, s. r. o. IČO 57324867 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 18. 11. 2025 |
| NITC 11, s. r. o. IČO 57325766 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 20. 11. 2025 |
| NITC 12, s. r. o. IČO 57329281 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 19. 11. 2025 |
| NITC 13, s. r. o. IČO 57329117 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 19. 11. 2025 |
| NITC 14, s. r. o. IČO 57327513 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 21. 11. 2025 |
| NITC 15, s. r. o. IČO 57333521 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 21. 11. 2025 |
| NITC 16, s. r. o. IČO 57325600 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 20. 11. 2025 |
| NITC 17, s. r. o. IČO 57328013 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 19. 11. 2025 |
| NITC 18, s. r. o. IČO 57325308 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 20. 11. 2025 |
| NITC 19, s. r. o. IČO 57327866 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 19. 11. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.