65 zápisov v štatutárnych orgánoch36 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Obertex s. r. o. IČO 57777390 | Konateľ | 7. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Norland s. r. o. IČO 57777446 | Konateľ | 6. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Artelix s. r. o. IČO 57756686 | Konateľ | 17. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pantino s. r. o. IČO 57751315 | Konateľ | 16. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Casiopea s. r. o. IČO 57703850 | Konateľ | 23. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FGM.SK s. r. o. IČO 57555371 | Konateľ | 3. 4. 2026 až 13. 5. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FGM.SK s. r. o. IČO 57555371 | Konateľ | 3. 4. 2026 až 12. 5. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Senestra s. r. o. IČO 57383367 | Konateľ | 1. 1. 2026 až 27. 5. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Senestra s. r. o. IČO 57383367 | Konateľ | 1. 1. 2026 až 26. 5. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Caraf Cars s. r. o. IČO 57367566 | Konateľ | 16. 12. 2025 až 26. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VaKo ADVISE s. r. o. IČO 56913346 | Konateľ | 15. 4. 2025 až 15. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VaKo ADVISE s. r. o. IČO 56913346 | Konateľ | 15. 4. 2025 až 29. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABIT – COMPUTER s. r. o. IČO 56852282 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 20. 3. 2025 až 4. 4. 2025 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| ABIT – COMPUTER s. r. o. IČO 56852282 | Konateľ | 20. 3. 2025 až 29. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Perssilt s. r. o. IČO 56659423 | Konateľ | 28. 11. 2024 až 26. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Perssilt s. r. o. IČO 56659423 | Konateľ | 28. 11. 2024 až 2. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AP Invest Company s. r. o. IČO 56484291 | Konateľ | 4. 9. 2024 až 30. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AP Invest Company s. r. o. IČO 56484291 | Konateľ | 4. 9. 2024 až 24. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Waber s.r.o. IČO 55709796 | Konateľ | 26. 8. 2024 až 18. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Waber s.r.o. IČO 55709796 | Konateľ | 26. 8. 2024 až 7. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CARPUR SERVICE s. r. o. IČO 56173539 | Konateľ | 18. 4. 2024 až 15. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CARPUR SERVICE s. r. o. IČO 56173539 | Konateľ | 18. 4. 2024 až 9. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ashfield s. r. o. IČO 56127359 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 7. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ashfield s. r. o. IČO 56127359 | Konateľ | 19. 3. 2024 až 21. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Storage & Clean Group s. r. o. IČO 55988911 | Konateľ | 10. 1. 2024 až 22. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Storage & Clean Group s. r. o. IČO 55988911 | Konateľ | 10. 1. 2024 až 27. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HH ORAVA s. r. o. IČO 55453970 | Konateľ | 30. 8. 2023 až 4. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HH ORAVA s. r. o. IČO 55453970 | Konateľ | 30. 8. 2023 až 15. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DWM, s.r.o. IČO 55558631 | Konateľ | 25. 7. 2023 až 15. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DWM, s.r.o. IČO 55558631 | Konateľ | 25. 7. 2023 až 5. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Galuminium s.r.o. IČO 55373291 | Konateľ | 15. 4. 2023 až 30. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Galuminium s.r.o. IČO 55373291 | Konateľ | 15. 4. 2023 až 12. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cosmopolis s. r. o. IČO 54163617 | Konateľ | 20. 10. 2021 až 16. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cosmopolis s. r. o. IČO 54163617 | Konateľ | 20. 10. 2021 až 24. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Systematis s. r. o. IČO 54163960 | Konateľ | 20. 10. 2021 až 22. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Systematis s. r. o. IČO 54163960 | Konateľ | 20. 10. 2021 až 3. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEXION Trade Slovakia s.r.o. IČO 54165423 | Konateľ | 20. 10. 2021 až 18. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEXION Trade Slovakia s.r.o. IČO 54165423 | Konateľ | 20. 10. 2021 až 14. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Labo Group s. r. o. IČO 53963211 | Konateľ | 29. 7. 2021 až 2. 3. 2022 | dodávateľ 0 € (6 zmlúv) |
| Labo Group s. r. o. IČO 53963211 | Konateľ | 29. 7. 2021 až 16. 3. 2022 | dodávateľ 0 € (6 zmlúv) |
| PEGAS THELIA s.r.o. IČO 53915046 | Konateľ | 27. 7. 2021 až 26. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PEGAS THELIA s.r.o. IČO 53915046 | Konateľ | 27. 7. 2021 až 3. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Progressing s. r. o. IČO 53800826 | Konateľ | 25. 5. 2021 až 21. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Progressing s. r. o. IČO 53800826 | Konateľ | 25. 5. 2021 až 20. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Targelog s. r. o. IČO 53690605 | Konateľ | 10. 4. 2021 až 14. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Targelog s. r. o. IČO 53690605 | Konateľ | 10. 4. 2021 až 28. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Čechy s. r. o. IČO 53690788 | Konateľ | 10. 4. 2021 až 5. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Čechy s. r. o. IČO 53690788 | Konateľ | 10. 4. 2021 až 13. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Čisora s. r. o. IČO 53639634 | Konateľ | 16. 3. 2021 až 30. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Čisora s. r. o. IČO 53639634 | Konateľ | 16. 3. 2021 až 12. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sentiva s. r. o. IČO 53641388 | Konateľ | 16. 3. 2021 až 13. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sentiva s. r. o. IČO 53641388 | Konateľ | 16. 3. 2021 až 27. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JOROFNYP s.r.o. IČO 53591801 | Konateľ | 24. 2. 2021 až 31. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JOROFNYP s.r.o. IČO 53591801 | Konateľ | 24. 2. 2021 až 7. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Čarli s. r. o. IČO 53523989 | Konateľ | 4. 2. 2021 až 8. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Čarli s. r. o. IČO 53523989 | Konateľ | 4. 2. 2021 až 9. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MINEAN GROUP s.r.o. IČO 53518373 | Konateľ | 1. 1. 2021 až 6. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MINEAN GROUP s.r.o. IČO 53518373 | Konateľ | 1. 1. 2021 až 7. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Adria Groupe s.r.o. IČO 53022602 | Konateľ | 26. 3. 2020 až 24. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Adria Groupe s.r.o. IČO 53022602 | Konateľ | 26. 3. 2020 až 2. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Superiors, s.r.o. IČO 36723410, zaniknutý 20. 4. 2017 | Konateľ | 18. 2. 2013 až 17. 9. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Superiors, s.r.o. IČO 36723410, zaniknutý 20. 4. 2017 | Konateľ | 18. 2. 2013 až 28. 8. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pick - up. s.r.o. IČO 46776150, zaniknutý 10. 3. 2020 | Konateľ | 1. 8. 2012 až 13. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pick - up. s.r.o. IČO 46776150, zaniknutý 10. 3. 2020 | Konateľ | 1. 8. 2012 až 23. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REGRA PLAST, spol. s r.o. v likvidácii IČO 36541001, zaniknutý 8. 4. 2022 | Konateľ | 29. 3. 2001 až 8. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Casiopea s. r. o. IČO 57703850 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 23. 6. 2026 |
| Artelix s. r. o. IČO 57756686 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 7. 2026 |
| Norland s. r. o. IČO 57777446 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 6. 8. 2026 |
| Obertex s. r. o. IČO 57777390 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 7. 8. 2026 |
| Pantino s. r. o. IČO 57751315 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 16. 7. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.