52 zápisov v štatutárnych orgánoch45 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| In Form Slovakia, s.r.o. IČO 36695793 | Konateľ | 22. 5. 2024 až dodnes | dodávateľ 29 tis. € (4 zmluvy) |
| M4slovakia s. r. o. IČO 52188698 | Konateľ | 7. 2. 2023 až dodnes | dodávateľ 183 € (3 zmluvy) objednávateľ 360 € (4 zmluvy) |
| Itok-ok s. r. o. IČO 52183955 | Konateľ | 27. 12. 2022 až dodnes | dodávateľ 275 € (2 zmluvy) |
| Flongo s.r.o. IČO 35754877 | Konateľ | 30. 11. 2021 až dodnes | dodávateľ 5 € (2 zmluvy) |
| ekoTAAX, s. r. o. IČO 55303439 | Konateľ | 30. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRANSAUTO s. r. o. IČO 52568032 | Konateľ | 5. 6. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Balzar s.r.o. IČO 52132625 | Konateľ | 17. 5. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Enitra s. r. o. IČO 54191611 | Konateľ | 17. 5. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BENJY s. r. o. IČO 53715730 | Konateľ | 27. 3. 2024 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Harmónia MB, s.r.o. IČO 36806781 | Konateľ | 13. 2. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sampaca s. r. o. IČO 50799576 | Konateľ | 9. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| E-Technik s. r. o. IČO 52183581 | Konateľ | 25. 10. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ORAVEC MONTS, s. r. o. IČO 52851877 | Konateľ | 22. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mont 1 s.r.o. IČO 53328329 | Konateľ | 21. 6. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| OP Market s. r. o. IČO 53258363 | Konateľ | 7. 6. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Olrope s. r. o. IČO 52457834 | Konateľ | 6. 6. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Emesve s.r.o. IČO 54676703 | Konateľ | 24. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AKAMAR s. r. o. IČO 54148448 | Konateľ | 22. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Log Cargo Spol. s. r. o. IČO 52365387 | Konateľ | 2. 2. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| KRIS & FIL, s.r.o. IČO 53214005 | Konateľ | 17. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Enerling s. r. o. IČO 53589980 | Konateľ | 27. 12. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GAROFANO s. r. o. IČO 54008841 | Konateľ | 16. 12. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fonol s.r.o. IČO 52099881 | Konateľ | 14. 10. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lonkol s.r.o. IČO 44310943 | Konateľ | 30. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mlono s.r.o. IČO 53492617 | Konateľ | 30. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Printmania SK s. r. o. IČO 51482312 | Konateľ | 27. 10. 2021 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Work Liberty, s. r. o. IČO 51454335 | Konateľ | 24. 9. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RONTON s.r.o. IČO 53670698 | Konateľ | 2. 9. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| El Gaučo s. r. o. IČO 51071835 | Konateľ | 8. 7. 2021 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Ryazan s. r. o. IČO 53005767 | Konateľ | 28. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Esse spol. s r. o. IČO 46355201 | Konateľ | 14. 6. 2021 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| NITRAMETT PROFIT Slovensko s.r.o. IČO 36657930, zaniknutý 18. 3. 2025 | Konateľ | 19. 4. 2023 až 20. 10. 2023 | dodávateľ 1,3 mil. € (11 zmlúv) |
| NITRAMETT PROFIT Slovensko s.r.o. IČO 36657930, zaniknutý 18. 3. 2025 | Konateľ | 19. 4. 2023 až 9. 9. 2023 | dodávateľ 1,3 mil. € (11 zmlúv) |
| Solarmont s. r. o. IČO 51466643, zaniknutý 27. 6. 2024 | Konateľ | 21. 6. 2023 až 26. 6. 2024 | dodávateľ 37 tis. € (3 zmluvy) |
| ORAVEC MONT s.r.o. IČO 44922761, zaniknutý 9. 7. 2025 | Konateľ | 24. 6. 2021 až 8. 7. 2025 | dodávateľ 36 tis. € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| eurotrucks, s. r. o. IČO 44823291, zaniknutý 19. 11. 2024 | Konateľ | 16. 12. 2021 až 18. 11. 2024 | objednávateľ 11 tis. € (2 zmluvy) |
| cars2drive s. r. o. IČO 47580437 | Konateľ | 20. 11. 2024 až 25. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| cars2drive s. r. o. IČO 47580437 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 20. 11. 2024 až 31. 3. 2025 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| ARNEM s.r.o. IČO 48048976 | Konateľ | 20. 9. 2022 až 1. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARNEM s.r.o. IČO 48048976 | Konateľ | 20. 9. 2022 až 13. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pozestav s.r.o. IČO 51083361, zaniknutý 25. 3. 2025 | Konateľ | 19. 8. 2022 až 14. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pozestav s.r.o. IČO 51083361, zaniknutý 25. 3. 2025 | Konateľ | 19. 8. 2022 až 16. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HRAD.POH, s. r. o. IČO 53446313, zaniknutý 21. 2. 2025 | Konateľ | 23. 2. 2022 až 20. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORLEA TRADE, s.r.o. IČO 35851155 | Konateľ | 21. 1. 2022 až 20. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORLEA TRADE, s.r.o. IČO 35851155 | Konateľ | 21. 1. 2022 až 17. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Roffis - SK s. r. o. IČO 50792547, zaniknutý 14. 1. 2025 | Konateľ | 29. 10. 2021 až 13. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VJR s. r. o. IČO 53061233, zaniknutý 22. 8. 2024 | Konateľ | 8. 7. 2021 až 21. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| greenlee s.r.o. IČO 50833324, zaniknutý 11. 6. 2024 | Konateľ | 1. 7. 2021 až 10. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Media Entertainment s.r.o IČO 51802597 | Konateľ | 11. 12. 2018 až 18. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Media Entertainment s.r.o IČO 51802597 | Konateľ | 11. 12. 2018 až 9. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DARA PLUS s.r.o. IČO 48148245, zaniknutý 3. 8. 2023 | Konateľ | 1. 12. 2018 až 12. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DARA PLUS s.r.o. IČO 48148245, zaniknutý 3. 8. 2023 | Konateľ | 1. 12. 2018 až 5. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| OP Market s. r. o. IČO 53258363 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 30. 6. 2023 |
| RONTON s.r.o. IČO 53670698 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 10. 2021 |
| BENJY s. r. o. IČO 53715730 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 4. 4. 2024 |
| KRIS & FIL, s.r.o. IČO 53214005 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 22. 2. 2023 |
| Mont 1 s.r.o. IČO 53328329 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 1. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.