183 zápisov v štatutárnych orgánoch100 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Kexoria s. r. o. IČO 57960127 | Konateľ | 22. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kavorixa s. r. o. IČO 57960143 | Konateľ | 22. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Andemara s. r. o. IČO 57960151 | Konateľ | 22. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kaldovix s. r. o. IČO 57960186 | Konateľ | 22. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kelmoria s. r. o. IČO 57960208 | Konateľ | 22. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Koreviax s. r. o. IČO 57882771 | Konateľ | 8. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kavionis s. r. o. IČO 57882797 | Konateľ | 8. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kavaris s. r. o. IČO 57884366 | Konateľ | 8. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Korelio s. r. o. IČO 57884862 | Konateľ | 8. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kronelis s. r. o. IČO 57787301 | Konateľ | 31. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kelsoria s. r. o. IČO 57787506 | Konateľ | 31. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kavora s. r. o. IČO 57684171 | Konateľ | 12. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zario s. r. o. IČO 57555851 | Konateľ | 10. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Arvix s. r. o. IČO 57555001 | Konateľ | 8. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Be4 Invest s.r.o. IČO 55097499 | Konateľ | 18. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Protector Security Solutions, s.r.o. IČO 54802041 | Konateľ | 11. 8. 2022 až 18. 10. 2022 | dodávateľ 49 tis. € (2 zmluvy) |
| Protector Security Solutions, s.r.o. IČO 54802041 | Konateľ | 11. 8. 2022 až 4. 11. 2022 | dodávateľ 49 tis. € (2 zmluvy) |
| KONT-X s.r.o. IČO 56129777 | Konateľ | 26. 3. 2024 až 17. 10. 2024 | dodávateľ 15 tis. € (1 zmluva) |
| KONT-X s.r.o. IČO 56129777 | Konateľ | 26. 3. 2024 až 1. 10. 2024 | dodávateľ 15 tis. € (1 zmluva) |
| OLASOVA & PARTNERS s. r. o. IČO 57438277 | Konateľ | 30. 1. 2026 až 27. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OLASOVA & PARTNERS s. r. o. IČO 57438277 | Konateľ | 30. 1. 2026 až 8. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kendrixa s. r. o. IČO 57439231 | Konateľ | 30. 1. 2026 až 14. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 30. 1. 2026 až 20. 4. 2026 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| ROOFER s. r. o. IČO 57385807 | Konateľ | 31. 12. 2025 až 27. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROOFER s. r. o. IČO 57385807 | Konateľ | 31. 12. 2025 až 12. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KVG LLC s. r. o. IČO 57387591 | Konateľ | 24. 12. 2025 až 10. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KVG LLC s. r. o. IČO 57387591 | Konateľ | 24. 12. 2025 až 24. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| emnex s. r. o. IČO 57331294 | Konateľ | 27. 11. 2025 až 15. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| emnex s. r. o. IČO 57331294 | Konateľ | 27. 11. 2025 až 21. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CM1 s. r. o. IČO 57333769 | Konateľ | 27. 11. 2025 až 9. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CM1 s. r. o. IČO 57333769 | Konateľ | 27. 11. 2025 až 14. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GreenWay Waste Transport s. r. o. IČO 57311315 | Konateľ | 18. 11. 2025 až 30. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GreenWay Waste Transport s. r. o. IČO 57311315 | Konateľ | 18. 11. 2025 až 31. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PeMat Group s. r. o. IČO 57311153 | Konateľ | 15. 11. 2025 až 27. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PeMat Group s. r. o. IČO 57311153 | Konateľ | 15. 11. 2025 až 28. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Suja Bau s. r. o. IČO 57290741 | Konateľ | 31. 10. 2025 až 31. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Suja Bau s. r. o. IČO 57290741 | Konateľ | 31. 10. 2025 až 19. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VMB Services s. r. o. IČO 57290890 | Konateľ | 31. 10. 2025 až 8. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VMB Services s. r. o. IČO 57290890 | Konateľ | 31. 10. 2025 až 13. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kaloros s. r. o. IČO 57236453 | Konateľ | 4. 10. 2025 až 27. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kaloros s. r. o. IČO 57236453 | Konateľ | 4. 10. 2025 až 11. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DaR trans s. r. o. IČO 57172749 | Konateľ | 5. 9. 2025 až 20. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DaR trans s. r. o. IČO 57172749 | Konateľ | 5. 9. 2025 až 4. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS drive s. r. o. IČO 57172455 | Konateľ | 3. 9. 2025 až 6. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS drive s. r. o. IČO 57172455 | Konateľ | 3. 9. 2025 až 24. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kvety-Nika, s. r. o. IČO 57173532 | Konateľ | 2. 9. 2025 až 30. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kvety-Nika, s. r. o. IČO 57173532 | Konateľ | 2. 9. 2025 až 9. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Klyster s. r. o. IČO 57078751 | Konateľ | 23. 7. 2025 až 6. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Klyster s. r. o. IČO 57078751 | Konateľ | 23. 7. 2025 až 20. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BRMA s. r. o. IČO 57075816 | Konateľ | 5. 7. 2025 až 31. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BRMA s. r. o. IČO 57075816 | Konateľ | 5. 7. 2025 až 7. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Avelor s. r. o. IČO 57075441 | Konateľ | 4. 7. 2025 až 3. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Avelor s. r. o. IČO 57075441 | Konateľ | 4. 7. 2025 až 10. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EP BAU, s. r. o. IČO 25050230 | Konateľ | 31. 5. 2025 až 1. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EP BAU, s. r. o. IČO 25050230 | Konateľ | 31. 5. 2025 až 2. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EP BAU, s. r. o. IČO 57001154 | Konateľ | 31. 5. 2025 až 1. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EP BAU, s. r. o. IČO 57001154 | Konateľ | 31. 5. 2025 až 2. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Renvado s. r. o. IČO 57001227 | Konateľ | 31. 5. 2025 až 11. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Renvado s. r. o. IČO 57001227 | Konateľ | 31. 5. 2025 až 20. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABsen s. r. o. IČO 57000891 | Konateľ | 30. 5. 2025 až 15. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ABsen s. r. o. IČO 57000891 | Konateľ | 30. 5. 2025 až 14. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Karmorano s. r. o. IČO 56997621 | Konateľ | 28. 5. 2025 až 29. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Karmorano s. r. o. IČO 56997621 | Konateľ | 28. 5. 2025 až 12. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AutoSpa Prestige s. r. o. IČO 56877391 | Konateľ | 1. 4. 2025 až 28. 7. 2025 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PrimeCore s. r. o. IČO 56884818 | Konateľ | 29. 3. 2025 až 18. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PrimeCore s. r. o. IČO 56884818 | Konateľ | 29. 3. 2025 až 19. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grabixo s. r. o. IČO 56884851 | Konateľ | 29. 3. 2025 až 3. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grabixo s. r. o. IČO 56884851 | Konateľ | 29. 3. 2025 až 4. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zelvor s. r. o. IČO 56812485 | Konateľ | 13. 3. 2025 až 11. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zelvor s. r. o. IČO 56812485 | Konateľ | 13. 3. 2025 až 12. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Galavex s. r. o. IČO 56812213 | Konateľ | 28. 2. 2025 až 8. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Galavex s. r. o. IČO 56812213 | Konateľ | 28. 2. 2025 až 9. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vynox s. r. o. IČO 56812663 | Konateľ | 28. 2. 2025 až 11. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vynox s. r. o. IČO 56812663 | Konateľ | 28. 2. 2025 až 12. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARVID Plus s. r. o. IČO 56794851 | Konateľ | 14. 2. 2025 až 8. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ARVID Plus s. r. o. IČO 56794851 | Konateľ | 14. 2. 2025 až 23. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zoom Box s. r. o. IČO 56792310 | Konateľ | 13. 2. 2025 až 18. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zoom Box s. r. o. IČO 56792310 | Konateľ | 13. 2. 2025 až 2. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dulamor s. r. o. IČO 56744820 | Konateľ | 25. 1. 2025 až 10. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dulamor s. r. o. IČO 56744820 | Konateľ | 25. 1. 2025 až 1. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Felovex s. r. o. IČO 56745460 | Konateľ | 23. 1. 2025 až 7. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Felovex s. r. o. IČO 56745460 | Konateľ | 23. 1. 2025 až 20. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Celeart s. r. o. IČO 56648367 | Konateľ | 26. 11. 2024 až 8. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Celeart s. r. o. IČO 56648367 | Konateľ | 26. 11. 2024 až 16. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BVS s. r. o. IČO 56639961 | Konateľ | 20. 11. 2024 až 5. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BVS s. r. o. IČO 56639961 | Konateľ | 20. 11. 2024 až 22. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vendulux s. r. o. IČO 56634404 | Konateľ | 16. 11. 2024 až 30. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vendulux s. r. o. IČO 56634404 | Konateľ | 16. 11. 2024 až 23. 5. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PureCore s. r. o. IČO 56592914 | Konateľ | 26. 10. 2024 až 12. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PureCore s. r. o. IČO 56592914 | Konateľ | 26. 10. 2024 až 23. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bunatrade s. r. o. IČO 56594674 | Konateľ | 26. 10. 2024 až 23. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bunatrade s. r. o. IČO 56594674 | Konateľ | 26. 10. 2024 až 24. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Marine servis Hencz s. r. o. IČO 56545291 | Konateľ | 8. 10. 2024 až 29. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Marine servis Hencz s. r. o. IČO 56545291 | Konateľ | 8. 10. 2024 až 17. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nera Pack s.r.o. IČO 56456468 | Konateľ | 20. 8. 2024 až 19. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nera Pack s.r.o. IČO 56456468 | Konateľ | 20. 8. 2024 až 20. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Drogérialand s. r. o. IČO 56437145 | Konateľ | 14. 8. 2024 až 22. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Drogérialand s. r. o. IČO 56437145 | Konateľ | 14. 8. 2024 až 29. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IP-WOOD s.r.o. IČO 56445881 | Konateľ | 14. 8. 2024 až 20. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IP-WOOD s.r.o. IČO 56445881 | Konateľ | 14. 8. 2024 až 3. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RealitySpecial, s.r.o. IČO 56395680 | Konateľ | 20. 7. 2024 až 16. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RealitySpecial, s.r.o. IČO 56395680 | Konateľ | 20. 7. 2024 až 14. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kinetic s.r.o. IČO 56352778 | Konateľ | 28. 6. 2024 až 7. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kinetic s.r.o. IČO 56352778 | Konateľ | 28. 6. 2024 až 17. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Double L Trans s.r.o. IČO 56352964 | Konateľ | 26. 6. 2024 až 28. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Double L Trans s.r.o. IČO 56352964 | Konateľ | 26. 6. 2024 až 22. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Status s. r. o. IČO 56262990 | Konateľ | 15. 5. 2024 až 11. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Status s. r. o. IČO 56262990 | Konateľ | 15. 5. 2024 až 10. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Marketing & Sales s. r. o. IČO 56265573 | Konateľ | 15. 5. 2024 až 21. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Smart Marketing & Sales s. r. o. IČO 56265573 | Konateľ | 15. 5. 2024 až 8. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| K92 s.r.o. IČO 56263040 | Konateľ | 14. 5. 2024 až 22. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| K92 s.r.o. IČO 56263040 | Konateľ | 14. 5. 2024 až 4. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| korola s.r.o. IČO 56264232 | Konateľ | 12. 5. 2024 až 9. 9. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| korola s.r.o. IČO 56264232 | Konateľ | 12. 5. 2024 až 21. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| P2M Stratego s. r. o. IČO 56142790 | Konateľ | 20. 3. 2024 až 1. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WEBER REALITY s.r.o. IČO 56123558 | Konateľ | 5. 3. 2024 až 22. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WEBER REALITY s.r.o. IČO 56123558 | Konateľ | 5. 3. 2024 až 29. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Belejov s.r.o. IČO 56040245 | Konateľ | 2. 2. 2024 až 10. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Belejov s.r.o. IČO 56040245 | Konateľ | 2. 2. 2024 až 11. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Challenge Bistro s. r. o. IČO 56027044 | Konateľ | 30. 1. 2024 až 28. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Challenge Bistro s. r. o. IČO 56027044 | Konateľ | 30. 1. 2024 až 29. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| nimbus studio, s. r. o. IČO 55977154 | Konateľ | 16. 1. 2024 až 6. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| nimbus studio, s. r. o. IČO 55977154 | Konateľ | 16. 1. 2024 až 7. 8. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TAGASU TRADE s. r. o. IČO 55978207 | Konateľ | 4. 1. 2024 až 30. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TAGASU TRADE s. r. o. IČO 55978207 | Konateľ | 4. 1. 2024 až 31. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ewen Downes s.r.o. IČO 55934463 | Konateľ | 19. 12. 2023 až 20. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ewen Downes s.r.o. IČO 55934463 | Konateľ | 19. 12. 2023 až 22. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SL Media s.r.o. IČO 55936369 | Konateľ | 16. 12. 2023 až 27. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SL Media s.r.o. IČO 55936369 | Konateľ | 16. 12. 2023 až 25. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MOTOP-TRADE s.r.o. IČO 55908012 | Konateľ | 13. 12. 2023 až 2. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MOTOP-TRADE s.r.o. IČO 55908012 | Konateľ | 13. 12. 2023 až 3. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESKARGOT ENERGY s.r.o. IČO 55899391 | Konateľ | 24. 11. 2023 až 20. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ESKARGOT ENERGY s.r.o. IČO 55899391 | Konateľ | 24. 11. 2023 až 12. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RM PROPERTY, s.r.o. IČO 55884954 | Konateľ | 21. 11. 2023 až 26. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RM PROPERTY, s.r.o. IČO 55884954 | Konateľ | 21. 11. 2023 až 21. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JK-Servis s.r.o. IČO 55842071 | Konateľ | 27. 10. 2023 až 22. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JK-Servis s.r.o. IČO 55842071 | Konateľ | 27. 10. 2023 až 20. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WMB s.r.o. IČO 55784844 | Konateľ | 4. 10. 2023 až 28. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WMB s.r.o. IČO 55784844 | Konateľ | 4. 10. 2023 až 15. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Atevis s.r.o. IČO 55785123 | Konateľ | 4. 10. 2023 až 5. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Atevis s.r.o. IČO 55785123 | Konateľ | 4. 10. 2023 až 14. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hans Parent Company s.r.o. IČO 55632653 | Konateľ | 15. 8. 2023 až 19. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Hans Parent Company s.r.o. IČO 55632653 | Konateľ | 15. 8. 2023 až 5. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SB digital s.r.o. IČO 55666060 | Konateľ | 15. 8. 2023 až 16. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SB digital s.r.o. IČO 55666060 | Konateľ | 15. 8. 2023 až 24. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RESYS, s.r.o. IČO 55666248 | Konateľ | 15. 8. 2023 až 26. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RESYS, s.r.o. IČO 55666248 | Konateľ | 15. 8. 2023 až 3. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Donelko, s.r.o. IČO 55567932 | Konateľ | 5. 7. 2023 až 4. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Donelko, s.r.o. IČO 55567932 | Konateľ | 5. 7. 2023 až 9. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROFI-CAR SK s.r.o. IČO 55540376 | Konateľ | 22. 6. 2023 až 5. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROFI-CAR SK s.r.o. IČO 55540376 | Konateľ | 22. 6. 2023 až 23. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TESTE s.r.o. IČO 55463231 | Konateľ | 18. 5. 2023 až 16. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TESTE s.r.o. IČO 55463231 | Konateľ | 18. 5. 2023 až 23. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KOLKUS TRANSPORT s.r.o. IČO 55472419 | Konateľ | 18. 5. 2023 až 6. 10. 2023 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| KOLKUS TRANSPORT s.r.o. IČO 55472419 | Konateľ | 18. 5. 2023 až 15. 11. 2023 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| VIKTORIA INTERNATIONAL s.r.o. v likvidácii IČO 55397166 | Konateľ | 21. 4. 2023 až 24. 4. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VIKTORIA INTERNATIONAL s.r.o. v likvidácii IČO 55397166 | Konateľ | 21. 4. 2023 až 6. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MBTEL s.r.o. IČO 55382100 | Konateľ | 18. 4. 2023 až 21. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MBTEL s.r.o. IČO 55382100 | Konateľ | 18. 4. 2023 až 8. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Carpathian s.r.o. IČO 55384803 | Konateľ | 18. 4. 2023 až 6. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Carpathian s.r.o. IČO 55384803 | Konateľ | 18. 4. 2023 až 25. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ForcelineX s.r.o. IČO 55391389 | Konateľ | 15. 4. 2023 až 23. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ForcelineX s.r.o. IČO 55391389 | Konateľ | 15. 4. 2023 až 10. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pernebox s. r. o. IČO 55352839 | Konateľ | 1. 4. 2023 až 6. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pernebox s. r. o. IČO 55352839 | Konateľ | 1. 4. 2023 až 30. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Menon 2, s.r.o. IČO 55307353 | Konateľ | 15. 3. 2023 až 18. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Menon 2, s.r.o. IČO 55307353 | Konateľ | 15. 3. 2023 až 25. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Neptune Invest s.r.o. IČO 55271995 | Konateľ | 8. 3. 2023 až 24. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Neptune Invest s.r.o. IČO 55271995 | Konateľ | 8. 3. 2023 až 14. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROTRANS s.r.o. IČO 55227767 | Konateľ | 28. 2. 2023 až 30. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROTRANS s.r.o. IČO 55227767 | Konateľ | 28. 2. 2023 až 4. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elite Saudi Arabia Holding company (ESAH) s.r.o. IČO 55071465 | Konateľ | 29. 11. 2022 až 16. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Elite Saudi Arabia Holding company (ESAH) s.r.o. IČO 55071465 | Konateľ | 29. 11. 2022 až 27. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Preety Time s.r.o. IČO 55055630 | Konateľ | 25. 11. 2022 až 27. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Preety Time s.r.o. IČO 55055630 | Konateľ | 25. 11. 2022 až 31. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DM AGENCY s.r.o. IČO 55018823 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 14. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DM AGENCY s.r.o. IČO 55018823 | Konateľ | 11. 11. 2022 až 2. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 4tec s.r.o. IČO 54784565 | Konateľ | 27. 7. 2022 až 12. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| 4tec s.r.o. IČO 54784565 | Konateľ | 27. 7. 2022 až 20. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AnyHR s.r.o. IČO 54649366 | Konateľ | 3. 6. 2022 až 6. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AnyHR s.r.o. IČO 54649366 | Konateľ | 3. 6. 2022 až 13. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MOLTAX s. r. o. IČO 54647126 | Konateľ | 1. 6. 2022 až 1. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MOLTAX s. r. o. IČO 54647126 | Konateľ | 1. 6. 2022 až 13. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (13).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Arvix s. r. o. IČO 57555001 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 30 000 € | 100 % | 8. 4. 2026 |
| Zario s. r. o. IČO 57555851 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 30 000 € | 100 % | 10. 4. 2026 |
| Andemara s. r. o. IČO 57960151 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 10. 2026 |
| Be4 Invest s.r.o. IČO 55097499 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 18. 1. 2023 |
| Kaldovix s. r. o. IČO 57960186 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 10. 2026 |
| Kavaris s. r. o. IČO 57884366 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 8. 9. 2026 |
| Kavionis s. r. o. IČO 57882797 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 8. 9. 2026 |
| Kavorixa s. r. o. IČO 57960143 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 10. 2026 |
| Kelmoria s. r. o. IČO 57960208 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 10. 2026 |
| Kexoria s. r. o. IČO 57960127 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 10. 2026 |
| Korelio s. r. o. IČO 57884862 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 8. 9. 2026 |
| Koreviax s. r. o. IČO 57882771 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 8. 9. 2026 |
| SECURITY KOBRA, spol. s r.o. IČO 31339182 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 723 € | 39,06 % | 4. 1. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).