17 zápisov v štatutárnych orgánoch8 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Brandcentrum group s. r. o. IČO 52392864 | Konateľ | 2. 3. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| STK BRANDCENTRUM s.r.o. IČO 54078369 | Konateľ | 8. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| S.T.K. Bernolákovo s.r.o. IČO 51443040 | Konateľ | 5. 8. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BRANDCENTRUM s. r. o. IČO 36745103 | Konateľ | 3. 4. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BRANDCENTRUM s. r. o. IČO 36745103 | Konateľ | 1. 7. 2009 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MIS company s.r.o. IČO 52332292 | Konateľ | 14. 4. 2021 až 6. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIS company s.r.o. IČO 52332292 | Konateľ | 14. 4. 2021 až 17. 6. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Brandcentrum group s. r. o. IČO 52392864 | Konateľ | 24. 5. 2019 až 27. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Brandcentrum group s. r. o. IČO 52392864 | Konateľ | 24. 5. 2019 až 2. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINESZ s.r.o. IČO 47682060 | Konateľ | 6. 3. 2014 až 29. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FINESZ s.r.o. IČO 47682060 | Konateľ | 6. 3. 2014 až 3. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Somersault, s. r. o. IČO 47608901 | Konateľ | 4. 1. 2014 až 25. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Somersault, s. r. o. IČO 47608901 | Konateľ |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| 4. 1. 2014 až 27. 6. 2017 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Somersault, s. r. o. IČO 47608901 | Konateľ | 4. 1. 2014 až 20. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DAMMER s. r. o. IČO 46843795, zaniknutý 27. 3. 2026 | Konateľ | 25. 9. 2012 až 30. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DAMMER s. r. o. IČO 46843795, zaniknutý 27. 3. 2026 | Konateľ | 25. 9. 2012 až 29. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BRANDCENTRUM s. r. o. IČO 36745103 | Konateľ | 1. 7. 2009 až 28. 6. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| BRANDCENTRUM s. r. o. IČO 36745103 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 372 000 € | 100 % | 8. 10. 2022 |
| BRANDCENTRUM s. r. o. IČO 36745103 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 372 000 € | 100 % | 8. 10. 2022 |
| Brandcentrum group s. r. o. IČO 52392864 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 170 000 € | 100 % | 28. 4. 2023 |
| S.T.K. Bernolákovo s.r.o. IČO 51443040 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 170 000 € | 100 % | 18. 12. 2022 |
| STK BRANDCENTRUM s.r.o. IČO 54078369 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 170 000 € | 100 % | 8. 10. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.