27 zápisov v štatutárnych orgánoch25 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| ASFALT ENERGY s.r.o. IČO 45289824 | Konateľ | 5. 7. 2024 až dodnes | dodávateľ 7 009 € (1 zmluva) |
| SONOPLUS s. r. o. IČO 50561413 | Konateľ | 11. 10. 2019 až dodnes | objednávateľ 4 978 € (1 zmluva) |
| Andiamo, s. r. o. IČO 57919445 | Konateľ | 3. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Culminus, s. r. o. IČO 57890081 | Konateľ | 11. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Orto Sport Centrum s.r.o. IČO 50408682 | Konateľ | 19. 5. 2025 až dodnes | dodávateľ 0 € (26 zmlúv) objednávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| FV powerhouse 2 s.r.o. IČO 45614211 | Konateľ | 7. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TORMAX, s. r. o. IČO 55714561 | Konateľ | 7. 9. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FV power plant 2 s.r.o. IČO 45611939 | Konateľ | 25. 5. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BP RATON, s.r.o. IČO 43804250 | Konateľ | 13. 1. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KBK-ENERGIA s.r.o. IČO 44824203 | Konateľ | 15. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Service OZE, s.r.o. IČO 54042241 | Konateľ | 6. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CirabeKe, s.r.o. IČO 52356809 | Konateľ | 25. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cirabe, s.r.o. IČO 53666046 | Konateľ | 25. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENERGYWOOD, a.s. IČO 36465011 | Predseda predstavenstva | 25. 1. 2021 až dodnes | dodávateľ 0 € (6 zmlúv) |
| GEMCASS PROGRESS, s.r.o. IČO 36581101 | Konateľ | 25. 1. 2021 až dodnes | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| SMS invest s.r.o. IČO 48043249 | Konateľ | 30. 12. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MM DATA s.r.o. IČO 51798166 | Konateľ | 8. 12. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LUKO TRADE s. r. o. IČO 44711034 | Konateľ | 30. 6. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Denticon s.r.o. IČO 52749924 | Konateľ | 15. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PARK CENTRAL, s.r.o. IČO 50435281 | Konateľ | 29. 7. 2016 až dodnes | dodávateľ 0 € (12 zmlúv) |
| Andiamo Group, s.r.o. IČO 50079328 | Konateľ | 10. 12. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| VESPE s. r. o. IČO 54283523, zaniknutý 25. 11. 2022 | Konateľ | 10. 1. 2022 až 24. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KARDIO CARE s.r.o. IČO 48035912 | Konateľ | 26. 5. 2020 až 11. 11. 2022 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| KARDIO CARE s.r.o. IČO 48035912 | Konateľ | 26. 5. 2020 až 6. 3. 2023 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| KARDIO Humenné s.r.o. IČO 48293814, zaniknutý 15. 12. 2021 | Konateľ | 12. 5. 2020 až 14. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| expressoft s.r.o. IČO 52750507 | Konateľ | 21. 11. 2019 až 2. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| expressoft s.r.o. IČO 52750507 | Konateľ | 21. 11. 2019 až 23. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Orto Sport Centrum s.r.o. IČO 50408682 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 7 500 € | 100 % | 3. 9. 2022 |
| Culminus, s. r. o. IČO 57890081 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 11. 9. 2026 |
| PARK CENTRAL, s.r.o. IČO 50435281 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 8. 9. 2022 |
| DENTAL CLINIC GOLD s.r.o. IČO 46933522 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 3. 9. 2022 |
| SONOPLUS s. r. o. IČO 50561413 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 15. 11. 2022 |
| TORMAX, s. r. o. IČO 55714561 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 500 € | 30 % | 7. 9. 2023 |
| Andiamo Group, s.r.o. IČO 50079328 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 000 € | 16,67 % | 25. 8. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.