46 zápisov v štatutárnych orgánoch33 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| INTRADE RE A, s.r.o. IČO 53814665 | Konateľ | 4. 6. 2021 až dodnes | dodávateľ 5,6 mil. € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| VERED a.s. IČO 35707348 | Predseda predstavenstva | 7. 11. 2024 až dodnes | dodávateľ 2,2 mil. € (1 zmluva) |
| CPDP Prievozská a.s. IČO 36358843 | Predseda predstavenstva | 7. 6. 2024 až dodnes | dodávateľ 1,3 mil. € (1 zmluva) |
| INTRADE Ubytovanie, s.r.o. IČO 50615505 | Konateľ | 18. 9. 2017 až dodnes | dodávateľ 1,1 mil. € (4 zmluvy) objednávateľ 6 100 € (1 zmluva) |
| INTRADE Financial Investments, s. r. o. IČO 51676842 | Konateľ | 3. 8. 2018 až dodnes | dodávateľ 634 tis. € (8 zmlúv) objednávateľ 74 tis. € (2 zmluvy) |
| INTRADE RE, s.r.o. IČO 51677261 | Konateľ | 3. 8. 2018 až dodnes | dodávateľ 509 tis. € (11 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| INTRADE Operational Services, s.r.o. IČO 51682109 | Konateľ | 3. 8. 2018 až dodnes | dodávateľ 185 tis. € (5 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Letná 45, s. r. o. IČO 53814924 | Konateľ | 11. 6. 2021 až dodnes | dodávateľ 100 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MILROSE SPV A s. r. o. IČO 57965595 | Konateľ | 24. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KOSMALT SPV A s. r. o. IČO 57965609 | Konateľ | 24. 10. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTRADE RE F, s. r. o. IČO 57453918 | Konateľ | 7. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTRADE RE E, s. r. o. IČO 57452334 | Konateľ | 6. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTRADE RE H, s. r. o. IČO 57453993 | Konateľ | 6. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTRADE RE G, s. r. o. IČO 57456372 | Konateľ | 6. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Družstvo Kosmalt IČO 57375526 | Člen predstavenstva | 8. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| The aim s. r. o. IČO 48323284 | Konateľ | 8. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTRADE RE B, s.r.o. IČO 53814908 | Konateľ | 15. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEVON s. r. o. IČO 53814932 | Konateľ | 11. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Pirma Management s.r.o. IČO 52690326 | Konateľ | 8. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTRADE Technologies, s.r.o. IČO 51682249 | Konateľ | 3. 8. 2018 až dodnes | dodávateľ 0 € (6 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| INTRADE Parkovacie služby, s.r.o. IČO 50615611 | Konateľ | 18. 9. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TC Prievozská s.r.o. IČO 50910019 | Konateľ | 18. 9. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DXT Development, s. r. o. IČO 46483675 | Konateľ | 30. 11. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Atagon, s. r. o. IČO 50411900 | Konateľ | 12. 7. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTRADE GASTRO s. r. o. IČO 36719633 | Konateľ | 13. 11. 2015 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Glooq Slovakia, s.r.o. IČO 36826022 | Konateľ | 4. 7. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAEONIA, s.r.o. IČO 35905077 | Konateľ | 7. 5. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTRADE KOŠICE, s.r.o. IČO 35978732 | Konateľ | 10. 2. 2006 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| INTRADE DEVELOPMENT, s.r.o. IČO 35978872 | Konateľ | 10. 2. 2006 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| International Medicine Studies, s.r.o. IČO 35954477 | Konateľ | 15. 9. 2005 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| RR Consulting, s.r.o. IČO 36621951 | Konateľ | 23. 12. 2003 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Islo Holding, s.r.o. IČO 35853964 | Konateľ | 24. 4. 2003 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| INTRADE RE A, s.r.o. IČO 53814665 | Konateľ | 4. 6. 2021 až 22. 4. 2026 | dodávateľ 5,6 mil. € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| VERED a.s. IČO 35707348 | predseda predstavenstva | 28. 12. 2017 až 13. 1. 2025 | dodávateľ 2,2 mil. € (1 zmluva) |
| VERED a.s. IČO 35707348 | predseda predstavenstva | 28. 12. 2017 až 6. 11. 2024 | dodávateľ 2,2 mil. € (1 zmluva) |
| CPDP Prievozská a.s. IČO 36358843 | Predseda predstavenstva | 14. 12. 2021 až 6. 6. 2024 | dodávateľ 1,3 mil. € (1 zmluva) |
| CPDP Prievozská a.s. IČO 36358843 | Predseda predstavenstva | 14. 12. 2021 až 1. 8. 2024 | dodávateľ 1,3 mil. € (1 zmluva) |
| CPDP Prievozská a.s. IČO 36358843 | Predstavenstvo: člen | 1. 2. 2018 až 14. 12. 2021 | dodávateľ 1,3 mil. € (1 zmluva) |
| CPDP Prievozská a.s. IČO 36358843 | Predstavenstvo: člen | 1. 2. 2018 až 14. 1. 2022 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
dodávateľ 1,3 mil. € (1 zmluva) |
| INTRADE RE, s.r.o. IČO 51677261 | Konateľ | 3. 8. 2018 až 22. 4. 2026 | dodávateľ 509 tis. € (11 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| INTRADE Operational Services, s.r.o. IČO 51682109 | Konateľ | 3. 8. 2018 až 22. 4. 2026 | dodávateľ 185 tis. € (5 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| DXT Development, s. r. o. IČO 46483675 | Konateľ | 30. 11. 2016 až 27. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| International Medicine Studies, s.r.o. IČO 35954477 | Konateľ | 15. 9. 2005 až 5. 5. 2026 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| International Medicine Studies, s.r.o. IČO 35954477 | Konateľ | 15. 9. 2005 až 2. 12. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| HARTMANN s. r. o., v likvidácii IČO 31640575, zaniknutý 4. 7. 2025 | Konateľ | 6. 9. 2004 až 3. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Islo Holding, s.r.o. IČO 35853964 | Konateľ | 24. 4. 2003 až 27. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (9).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Glooq Slovakia, s.r.o. IČO 36826022 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 27. 8. 2022 |
| PAEONIA, s.r.o. IČO 35905077 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 27. 7. 2023 |
| KOSMALT SPV A s. r. o. IČO 57965609 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 10. 2026 |
| MILROSE SPV A s. r. o. IČO 57965595 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 10. 2026 |
| DXT Development, s. r. o. IČO 46483675 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 332 € | 66,64 % | 9. 9. 2022 |
| INTRADE KOŠICE, s.r.o. IČO 35978732 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 50 % | 23. 11. 2025 |
| Atagon, s. r. o. IČO 50411900 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 1. 4. 2026 |
| Pirma Management s.r.o. IČO 52690326 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 8. 2022 |
| TC Prievozská s.r.o. IČO 50910019 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 8. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.