29 zápisov v štatutárnych orgánoch18 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| L&B ECONOMY s. r. o. IČO 57168318 | Konateľ | 27. 8. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| L&B ACCOUNTANCY s.r.o. IČO 53760883 | Konateľ | 4. 5. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| L&B ACCOUNTING s.r.o. IČO 53257332 | Konateľ | 3. 9. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| L&B accountant s.r.o. IČO 53176308 | Konateľ | 17. 7. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PENGUIN studio, s.r.o. IČO 50152190 | Konateľ | 3. 6. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| L&B REALITY s.r.o. IČO 51931672 | Konateľ | 6. 9. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Law & Business s.r.o. IČO 50160699 | Konateľ | 21. 7. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Invest RG s.r.o. IČO 51073099 | Konateľ | 24. 8. 2017 až 17. 5. 2018 | dodávateľ 156 tis. € (6 zmlúv) |
| Invest RG s.r.o. IČO 51073099 | Konateľ | 24. 8. 2017 až 7. 5. 2018 | dodávateľ 156 tis. € (6 zmlúv) |
| K&K Impex s. r. o. IČO 56425287 | Konateľ | 6. 8. 2024 až 14. 10. 2024 | objednávateľ 3 617 € (1 zmluva) |
| K&K Impex s. r. o. IČO 56425287 | Konateľ | 6. 8. 2024 až 17. 10. 2024 | objednávateľ 3 617 € (1 zmluva) |
| LEXEM Consulting s.r.o. v likvidácii IČO 53281713, zaniknutý 19. 3. 2026 | Likvidátor | 24. 7. 2025 až 19. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEXEM Consulting s.r.o. v likvidácii IČO 53281713, zaniknutý 19. 3. 2026 | Likvidátor | 24. 7. 2025 až 18. 3. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GEORGI Transporte s. r. o. IČO 56789939 | Konateľ | 8. 2. 2025 až 5. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| GEORGI Transporte s. r. o. IČO 56789939 |
| Konateľ |
| 8. 2. 2025 až 28. 2. 2025 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| DUKA s. r. o. IČO 56378408 | Konateľ | 4. 7. 2024 až 11. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DUKA s. r. o. IČO 56378408 | Konateľ | 4. 7. 2024 až 9. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BALOGH SERVICE s.r.o. IČO 53260864 | Konateľ | 4. 9. 2020 až 25. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BALOGH SERVICE s.r.o. IČO 53260864 | Konateľ | 4. 9. 2020 až 16. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| New Innovaction s.r.o. IČO 52539521 | Konateľ | 20. 7. 2019 až 22. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| New Innovaction s.r.o. IČO 52539521 | Konateľ | 20. 7. 2019 až 28. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BI.CO CEE s.r.o. IČO 51686287 | Konateľ | 5. 5. 2018 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BI.CO CEE s.r.o. IČO 51686287 | Konateľ | 5. 5. 2018 až 28. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRO MEDICAL SOLUTIONS s.r.o. IČO 50994140 | Konateľ | 19. 7. 2017 až 25. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRO MEDICAL SOLUTIONS s.r.o. IČO 50994140 | Konateľ | 19. 7. 2017 až 21. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| New Medical Solution s.r.o. v likvidácii IČO 48210005, zaniknutý 8. 6. 2021 | Konateľ | 10. 4. 2017 až 27. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| New Medical Solution s.r.o. v likvidácii IČO 48210005, zaniknutý 8. 6. 2021 | Konateľ | 10. 4. 2017 až 18. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vaper 20 s.r.o. v likvidácii IČO 50590928, zaniknutý 25. 6. 2021 | Konateľ | 7. 3. 2017 až 12. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vaper 20 s.r.o. v likvidácii IČO 50590928, zaniknutý 25. 6. 2021 | Konateľ | 7. 3. 2017 až 3. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| L&B REALITY s.r.o. IČO 51931672 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 29. 4. 2021 |
| L&B ACCOUNTANCY s.r.o. IČO 53760883 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 4. 5. 2021 |
| L&B ACCOUNTING s.r.o. IČO 53257332 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 4. 2021 |
| L&B ECONOMY s. r. o. IČO 57168318 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 27. 8. 2025 |
| L&B accountant s.r.o. IČO 53176308 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 4. 2021 |
| Law & Business s.r.o. IČO 50160699 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 40 % | 28. 4. 2021 |
| PENGUIN studio, s.r.o. IČO 50152190 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 23. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 16.