13 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| WAMP, s. r. o. IČO 36432717 | Konateľ | 3. 5. 2007 až dodnes | dodávateľ 918 tis. € (27 zmlúv) |
| Luthor Slovakia, s.r.o. IČO 44040768 | Konateľ | 19. 3. 2008 až dodnes | dodávateľ 39 tis. € (2 zmluvy) |
| Thorpe ZV X, s. r. o. IČO 56425597 | Konateľ | 19. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RAPUXY s. r. o. IČO 57280975 | Konateľ | 13. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Luthor lease, s. r. o. IČO 53119355 | Konateľ | 25. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| WAMP – Immobiliare s. r. o. IČO 52055574 | Konateľ | 15. 11. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Luthor park, s.r.o. IČO 50071670 | Konateľ | 27. 3. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kevartis, s.r.o. IČO 35952989 | Konateľ | 2. 2. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| REKIN SLOVAKIA, s.r.o. IČO 44976437 | Konateľ | 30. 9. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Luthor Slovakia, s.r.o. IČO 44040768 | Konateľ | 19. 3. 2008 až 7. 7. 2025 | dodávateľ 39 tis. € (2 zmluvy) |
| ESPERANZA, s.r.o. IČO 36442607, zaniknutý 4. 1. 2018 | Konateľ | 25. 4. 2006 až 3. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SDC Esperanza, s. r. o. IČO 36425311, zaniknutý 4. 4. 2006 | Konateľ | 30. 11. 2004 až 25. 4. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SDC Esperanza, s. r. o. IČO 36425311, zaniknutý 4. 4. 2006 | Konateľ | 30. 11. 2004 až 13. 5. 2005 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Kevartis, s.r.o. IČO 35952989 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 774 492 € | 100 % | 13. 7. 2023 |
| WAMP, s. r. o. IČO 36432717 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 15 000 € | 100 % | 30. 7. 2022 |
| WAMP – Immobiliare s. r. o. IČO 52055574 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 28. 7. 2022 |
| Luthor Slovakia, s.r.o. IČO 44040768 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 289 000 € | 50 % | 8. 3. 2022 |
| Luthor park, s.r.o. IČO 50071670 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 30. 7. 2022 |
| REKIN SLOVAKIA, s.r.o. IČO 44976437 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 29. 7. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.