20 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| DS3 s.r.o. IČO 47447672 | Konateľ | 16. 10. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FVE-KT s.r.o. IČO 46908323 | Konateľ | 8. 11. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RTD HE s.r.o. IČO 36678759 | Konateľ | 26. 9. 2006 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RENTALIX s.r.o. IČO 36589268 | Konateľ | 3. 2. 2005 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rotodon, s.r.o. IČO 36577529 | Konateľ | 16. 3. 2004 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TUGArt s.r.o. IČO 47517093 | Konateľ | 9. 11. 2013 až 27. 4. 2015 | dodávateľ 273 tis. € (18 zmlúv) objednávateľ 74 tis. € (1 zmluva) |
| TUGArt s.r.o. IČO 47517093 | Konateľ | 9. 11. 2013 až 12. 12. 2014 | dodávateľ 273 tis. € (18 zmlúv) objednávateľ 74 tis. € (1 zmluva) |
| Ba.Ce.Co. s.r.o. IČO 44109199 | Konateľ | 13. 5. 2008 až 20. 4. 2020 | dodávateľ 143 tis. € (13 zmlúv) |
| Ba.Ce.Co. s.r.o. IČO 44109199 | Konateľ | 13. 5. 2008 až 7. 4. 2020 | dodávateľ 143 tis. € (13 zmlúv) |
| TONE s.r.o. IČO 36216640 | Konateľ | 10. 10. 2002 až 24. 7. 2019 | dodávateľ 45 tis. € (3 zmluvy) |
| TONE s.r.o. IČO 36216640 | Konateľ | 10. 10. 2002 až 12. 7. 2019 | dodávateľ 45 tis. € (3 zmluvy) |
| BODCORE s. r. o. IČO 47447575 | Konateľ | 17. 10. 2013 až 7. 11. 2024 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| BODCORE s. r. o. IČO 47447575 | Konateľ | 17. 10. 2013 až 24. 10. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAPAČE s.r.o. IČO 45549150 | Konateľ | 22. 5. 2010 až 12. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZAPAČE s.r.o. IČO 45549150 | Konateľ | 22. 5. 2010 až 25. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GATU group s.r.o. IČO 44536224 | Konateľ | 8. 1. 2009 až 12. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GATU group s.r.o. IČO 44536224 | Konateľ | 8. 1. 2009 až 19. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rotodon, s.r.o. IČO 36577529 | Konateľ | 16. 3. 2004 až 12. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TONE PLUS, s.r.o. IČO 36574261 | Konateľ | 6. 11. 2003 až 16. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TONE PLUS, s.r.o. IČO 36574261 | Konateľ | 6. 11. 2003 až 24. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (11).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Rotodon, s.r.o. IČO 36577529 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 20. 5. 2022 |
| TONE s.r.o. IČO 36216640 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 20. 5. 2022 |
| RENTALIX s.r.o. IČO 36589268 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 643 € | 85 % | 20. 5. 2022 |
| DS3 s.r.o. IČO 47447672 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 750 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| GATU group s.r.o. IČO 44536224 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| ZAPAČE s.r.o. IČO 45549150 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| RTD HE s.r.o. IČO 36678759 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| TONE 1 s.r.o. IČO 44391544 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| TUGA group s.r.o. IČO 44215037 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| Castello restaurant s.r.o. |
| 2 500 € |
| 50 % |
| 19. 4. 2023 |
| FVE-KT s.r.o. IČO 46908323 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 667 € | 33,34 % | 30. 12. 2020 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).