33 zápisov v štatutárnych orgánoch31 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| RAKBAR s.r.o. IČO 36619230 | Konateľ | 16. 3. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVKOR s.r.o. IČO 44248652 | Konateľ | 16. 3. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GABES, s.r.o. IČO 36819522 | Konateľ | 27. 5. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ERTA, s.r.o. IČO 35880856 | Konateľ | 15. 5. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KROMA MK s.r.o. IČO 36650579 | Konateľ | 13. 3. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALUBO s. r. o. IČO 36747963 | Konateľ | 8. 1. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BALGA, s.r.o. IČO 36453501 | Konateľ | 7. 1. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DOMINO Sabinov, s.r.o. IČO 36480959 | Konateľ | 25. 11. 2008 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALAFIT plus, s r.o. IČO 36042170 | Konateľ | 26. 6. 2008 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| GALAFIT, s.r.o. v likvidácii IČO 36409286, zaniknutý 23. 11. 2021 | Likvidátor | 13. 11. 2015 až 20. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALAFIT, s.r.o. v likvidácii IČO 36409286, zaniknutý 23. 11. 2021 | Likvidátor | 13. 11. 2015 až 23. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALBAX s.r.o. IČO 36620386, zaniknutý 30. 7. 2013 | Konateľ | 10. 11. 2009 až 29. 7. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Galumir, s.r.o. IČO 36738271, zaniknutý 10. 10. 2012 | Konateľ | 3. 6. 2009 až 9. 10. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BABEX s.r.o. IČO 36684171, zaniknutý 2. 10. 2019 | Konateľ | 2. 5. 2008 až 1. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AAA 888 a. s. IČO 36045063, zaniknutý 23. 11. 2021 | Predstavenstvo: člen | 28. 3. 2008 až 23. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALAFIT, s.r.o. v likvidácii IČO 36409286, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 3. 3. 2008 až 23. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| VIGAL, s.r.o. IČO 36748862, zaniknutý 23. 11. 2021 |
| Konateľ |
| 24. 1. 2008 až 23. 11. 2021 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| PRO - TREND, spol. s r. o. IČO 36026743, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 15. 1. 2008 až 23. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROXAL, s.r.o. IČO 31604803, zaniknutý 14. 1. 2020 | Konateľ | 5. 12. 2007 až 13. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALTANA INTERIER, s.r.o. IČO 36648515, zaniknutý 30. 11. 2019 | Konateľ | 5. 12. 2007 až 29. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LG Industry, s.r.o. IČO 36045675, zaniknutý 28. 2. 2012 | Konateľ | 26. 11. 2007 až 27. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALMO s.r.o. IČO 36627933, zaniknutý 21. 2. 2012 | Konateľ | 23. 11. 2007 až 20. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slander s.r.o. IČO 36603830, zaniknutý 22. 2. 2012 | Konateľ | 8. 10. 2007 až 21. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LUGAL, s.r.o. IČO 36057738, zaniknutý 7. 8. 2012 | Konateľ | 18. 9. 2007 až 6. 8. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LOBAX s.r.o. IČO 36628441, zaniknutý 10. 2. 2012 | Konateľ | 4. 7. 2007 až 9. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Becosta, s.r.o. IČO 35892455, zaniknutý 15. 3. 2007 | Konateľ | 12. 12. 2006 až 14. 3. 2007 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GALUR s.r.o. IČO 34145842, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 9. 8. 2006 až 23. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SALTANA, s.r.o. IČO 36483303, zaniknutý 30. 10. 2008 | Konateľ | 17. 1. 2005 až 29. 10. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROGAL, s.r.o. IČO 36620564, zaniknutý 23. 11. 2021 | Konateľ | 4. 11. 2004 až 23. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KRAKATIS 1 s.r.o. IČO 35803967, zaniknutý 28. 10. 2008 | Konateľ | 29. 10. 2003 až 27. 10. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DANGA, s.r.o. IČO 31671292, zaniknutý 5. 7. 2008 | Konateľ | 9. 9. 2003 až 4. 7. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JUVER, spoločnosť s ručením obmedzeným, Košice IČO 31698514, zaniknutý 17. 8. 2012 | Konateľ | 23. 4. 2002 až 16. 8. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| C & M, s.r.o., Sečovce IČO 31702538, zaniknutý 14. 2. 2012 | Konateľ | 31. 1. 2002 až 13. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (9).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| STOLAR s.r.o. IČO 36418170 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 100 000 SKK | 50 % | 24. 2. 2005 |
| RAKBAR s.r.o. IČO 36619230 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 16 600 € | 50 % | 24. 5. 2022 |
| KROMA MK s.r.o. IČO 36650579 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 16 596,96 € | 50 % | 24. 5. 2022 |
| STAVKOR s.r.o. IČO 44248652 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 8 300 € | 50 % | 24. 5. 2022 |
| DOMINO Sabinov, s.r.o. IČO 36480959 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
| BALGA, s.r.o. IČO 36453501 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 319,39 € | 50 % | 24. 5. 2022 |
| GALUBO s. r. o. IČO 36747963 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 319,39 € | 50 % | 24. 5. 2022 |
| ERTA, s.r.o. IČO 35880856 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 25 % | 24. 5. 2022 |
| GABES, s.r.o. IČO 36819522 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 638,78 € | 25 % | 24. 5. 2022 |
Zdroj: (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme ().