27 zápisov v štatutárnych orgánoch17 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Rezidencia Kolačín, s. r. o. IČO 50585151 | Konateľ | 10. 4. 2017 až dodnes | dodávateľ 266 € (1 zmluva) objednávateľ 1 900 € (1 zmluva) |
| BDB Holding s.r.o. IČO 51097010 | Konateľ | 20. 9. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAINBURY, s. r. o. IČO 46768670 | Konateľ | 21. 7. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Delli, s.r.o. IČO 36709310 | Konateľ | 1. 1. 2015 až 12. 3. 2015 | dodávateľ 17 tis. € (3 zmluvy) |
| Delli, s.r.o. IČO 36709310 | Konateľ | 1. 1. 2015 až 16. 2. 2015 | dodávateľ 17 tis. € (3 zmluvy) |
| PEOPABLE, s. r. o. IČO 36845647 | Konateľ | 10. 4. 2019 až 31. 12. 2024 | dodávateľ 3 303 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PEOPABLE, s. r. o. IČO 36845647 | Konateľ | 10. 4. 2019 až 17. 2. 2025 | dodávateľ 3 303 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| B&B personal agency, s. r. o. IČO 50832212, zaniknutý 15. 5. 2025 | Konateľ | 12. 6. 2017 až 13. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B&B personal agency, s. r. o. IČO 50832212, zaniknutý 15. 5. 2025 | Konateľ | 12. 6. 2017 až 29. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BKB Holding s.r.o. IČO 50804359 | Konateľ | 22. 4. 2017 až 30. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BKB Holding s.r.o. IČO 50804359 | Konateľ | 22. 4. 2017 až 16. 12. 2020 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| BKB Invest, s. r. o. IČO 50593421 | Konateľ | 4. 4. 2017 až 18. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BKB Invest, s. r. o. IČO 50593421 | Konateľ | 4. 4. 2017 až 13. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VJB Holding s. r. o. IČO 50754424 | Konateľ | 11. 3. 2017 až 30. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VJB Holding s. r. o. IČO 50754424 | Konateľ | 11. 3. 2017 až 22. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VITAL JOB s.r.o. IČO 50254561 | Konateľ | 11. 10. 2016 až 17. 10. 2018 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| VITAL JOB s.r.o. IČO 50254561 | Konateľ | 11. 10. 2016 až 17. 9. 2018 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| DELTA INVESTMENT s.r.o. IČO 50338528, zaniknutý 28. 6. 2017 | Konateľ | 24. 5. 2016 až 27. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fialo s.r.o. IČO 48016918, zaniknutý 12. 1. 2018 | Konateľ | 16. 4. 2015 až 3. 8. 2017 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Fialo s.r.o. IČO 48016918, zaniknutý 12. 1. 2018 | Konateľ | 16. 4. 2015 až 3. 10. 2017 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PFB Group s. r. o. IČO 47256826, zaniknutý 15. 3. 2016 | Konateľ | 30. 1. 2015 až 14. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| StyllSES, s. r. o. IČO 44674392, zaniknutý 30. 1. 2015 | Konateľ | 8. 12. 2014 až 29. 1. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B&B DEVELOPMENT, s.r.o. IČO 47694912, zaniknutý 28. 6. 2017 | Konateľ | 7. 3. 2014 až 27. 6. 2017 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| B&B Business Solutions, s. r. o. IČO 46338161 | Konateľ | 17. 9. 2011 až 8. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B&B Business Solutions, s. r. o. IČO 46338161 | Konateľ | 17. 9. 2011 až 31. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B&B Business Group, s. r. o. IČO 46219773, zaniknutý 15. 3. 2016 | Konateľ | 4. 6. 2011 až 19. 7. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| B&B Business Group, s. r. o. IČO 46219773, zaniknutý 15. 3. 2016 | Konateľ | 4. 6. 2011 až 14. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| HAINBURY, s. r. o. IČO 46768670 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 17. 5. 2022 |
| Kočovce invest s.r.o. IČO 51811219 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 10. 2025 |
| BDB Holding s.r.o. IČO 51097010 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 40 % | 17. 5. 2022 |
| BKB Holding s.r.o. IČO 50804359 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 000 € | 33,33 % | 17. 5. 2022 |
| Rezidencia Kolačín, s. r. o. IČO 50585151 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 25 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).