23 zápisov v štatutárnych orgánoch16 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Žilina Invest, s.r.o. IČO 36416754 | Konateľ | 20. 3. 2019 až dodnes | dodávateľ 120 tis. € (25 zmlúv) objednávateľ 1,4 mil. € (102 zmlúv) |
| JUDr. Peter Vachan, advokát s.r.o. IČO 47445092 | Konateľ | 14. 12. 2020 až dodnes | dodávateľ 20 tis. € (1 zmluva) |
| PLK JUH Trenčín s. r. o. IČO 54182425 | Konateľ | 23. 3. 2026 až dodnes | dodávateľ 6 000 € (15 zmlúv) |
| Ladham Holding s. r. o. IČO 47817879 | Konateľ | 19. 4. 2021 až dodnes | dodávateľ 1 640 € (7 zmlúv) |
| Lekáreň PLK JUH Trenčín s. r. o. IČO 57670234 | Konateľ | 23. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| WHO s. r. o. IČO 56771568 | Konateľ | 14. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| WHU s. r. o. IČO 56771622 | Konateľ | 14. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| QDF services, s.r.o. IČO 51036061 | Konateľ | 7. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ADVOCATIS recovery k.s. IČO 53544374 | Komplementár | 20. 1. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AK properties s. r. o. IČO 52848353 | Konateľ | 8. 1. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| UVR s. r. o. IČO 52132374 | Konateľ | 9. 1. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (8 zmlúv) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| JUDr. Peter Vachan, advokát s.r.o. IČO 47445092 | Konateľ | 1. 2. 2014 až 16. 8. 2017 | dodávateľ 20 tis. € (1 zmluva) |
| JUDr. Peter Vachan, advokát s.r.o. IČO 47445092 | Konateľ | 1. 2. 2014 až 7. 8. 2017 | dodávateľ 20 tis. € (1 zmluva) |
| Loiran s.r.o. IČO 54000190, zaniknutý 18. 12. 2024 | Konateľ | 10. 8. 2021 až 27. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Loiran s.r.o. IČO 54000190, zaniknutý 18. 12. 2024 | Konateľ | 10. 8. 2021 až 8. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Čerfo s.r.o. IČO 52599531 | Konateľ | 21. 8. 2019 až 24. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Čerfo s.r.o. IČO 52599531 | Konateľ | 21. 8. 2019 až 16. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M&L insolvency, k.s. IČO 50556533 | Komplementár | 12. 10. 2016 až 7. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M&L insolvency, k.s. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Komplementár |
| 12. 10. 2016 až 15. 5. 2018 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| PITS, s.r.o. IČO 45992207, zaniknutý 13. 5. 2025 | Konateľ | 10. 10. 2016 až 23. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PITS, s.r.o. IČO 45992207, zaniknutý 13. 5. 2025 | Konateľ | 10. 10. 2016 až 4. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovenská správcovská a reštrukturalizačná, k.s. IČO 44088833 | Komplementár | 18. 12. 2014 až 8. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Slovenská správcovská a reštrukturalizačná, k.s. IČO 44088833 | Komplementár | 18. 12. 2014 až 23. 9. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Ladham Holding s. r. o. IČO 47817879 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 100 000 € | 100 % | 3. 6. 2021 |
| JUDr. Peter Vachan, advokát s.r.o. IČO 47445092 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 12. 2020 |
| UVR s. r. o. IČO 52132374 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 8. 10. 2021 |
| AK properties s. r. o. IČO 52848353 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 5. 2022 |
| Lekáreň PLK JUH Trenčín s. r. o. IČO 57670234 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 6. 2026 |
| ADVOCATIS recovery k.s. IČO 53544374 · Komanditná spoločnosť · Komplementár | – | – | 20. 1. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.