9 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| TOMATEX PLUS, s. r. o. IČO 44312954 | Konateľ | 11. 1. 2011 až dodnes | dodávateľ 23 tis. € (6 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| TOMATEX-EU, s.r.o. IČO 53052714 | Konateľ | 28. 4. 2020 až dodnes | dodávateľ 1 536 € (1 zmluva) |
| ALFA-RK, s. r. o. IČO 56756500 | Konateľ | 25. 1. 2025 až dodnes | dodávateľ 889 € (1 zmluva) |
| ALFA-SE, s. r. o. IČO 56753624 | Konateľ | 24. 1. 2025 až dodnes | dodávateľ 588 € (1 zmluva) |
| PB - ALFA, s. r. o. IČO 56979649 | Konateľ | 17. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZA - ALFA, s. r. o. IČO 56979908 | Konateľ | 17. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALFA-LC, s. r. o. IČO 56753616 | Konateľ | 24. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALFA-LM, s. r. o. IČO 56753756 | Konateľ | 24. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ALFA-EU s. r. o. IČO 52834778 | Konateľ | 1. 9. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (9).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| TOMATEX PLUS, s. r. o. IČO 44312954 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 29. 12. 2022 |
| ALFA-EU s. r. o. IČO 52834778 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 6. 9. 2024 |
| ALFA-LC, s. r. o. IČO 56753616 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 1. 2025 |
| ALFA-LM, s. r. o. IČO 56753756 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 1. 2025 |
| ALFA-RK, s. r. o. IČO 56756500 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 1. 2025 |
| ALFA-SE, s. r. o. IČO 56753624 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 1. 2025 |
| PB - ALFA, s. r. o. IČO 56979649 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 5. 2025 |
| TOMATEX-EU, s.r.o. IČO 53052714 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 10. 2022 |
| ZA - ALFA, s. r. o. IČO 56979908 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 5. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).