72 zápisov v štatutárnych orgánoch38 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Menuckaren s. r. o. IČO 56505337 | Konateľ | 17. 9. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CM COMPANY s. r. o. IČO 47019697 | Konateľ | 13. 2. 2013 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Slovenské Tradičné s.r.o. IČO 51874008 | Konateľ | 16. 10. 2018 až 16. 4. 2020 | dodávateľ 140 tis. € (21 zmlúv) objednávateľ 16 tis. € (2 zmluvy) |
| Slovenské Tradičné s.r.o. IČO 51874008 | Konateľ | 16. 10. 2018 až 15. 6. 2020 | dodávateľ 140 tis. € (21 zmlúv) objednávateľ 16 tis. € (2 zmluvy) |
| SAN CE s.r.o. IČO 51772507 | Konateľ | 12. 8. 2024 až 27. 2. 2025 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SAN CE s.r.o. IČO 51772507 | Konateľ | 12. 8. 2024 až 26. 3. 2025 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Udeninka s. r. o. IČO 54829844, zaniknutý 10. 10. 2025 | Konateľ | 20. 8. 2022 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Udeninka s. r. o. IČO 54829844, zaniknutý 10. 10. 2025 | Konateľ | 20. 8. 2022 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| U Gazdov s. r. o. IČO 54830451, zaniknutý 18. 10. 2024 | Konateľ | 20. 8. 2022 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| U Gazdov s. r. o. IČO 54830451, zaniknutý 18. 10. 2024 | Konateľ | 20. 8. 2022 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Poctivé Potraviny, s. r. o. IČO 54829747, zaniknutý 25. 9. 2024 | Konateľ | 19. 8. 2022 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Poctivé Potraviny, s. r. o. IČO 54829747, zaniknutý 25. 9. 2024 | Konateľ | 19. 8. 2022 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Na Vŕšku s. r. o. IČO 54829933, zaniknutý 5. 8. 2025 | Konateľ | 19. 8. 2022 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Na Vŕšku s. r. o. IČO 54829933, zaniknutý 5. 8. 2025 | Konateľ | 19. 8. 2022 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Na Rohu s. r. o. IČO 54214475, zaniknutý 19. 12. 2024 | Konateľ | 23. 11. 2021 až 12. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Na Rohu s. r. o. IČO 54214475, zaniknutý 19. 12. 2024 | Konateľ | 23. 11. 2021 až 8. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zastav Sa s. r. o. IČO 54214564, zaniknutý 10. 9. 2025 | Konateľ | 23. 11. 2021 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zastav Sa s. r. o. IČO 54214564, zaniknutý 10. 9. 2025 | Konateľ | 23. 11. 2021 až 7. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| U Juraja s. r. o. IČO 54214491, zaniknutý 28. 11. 2025 | Konateľ | 19. 11. 2021 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| U Juraja s. r. o. IČO 54214491, zaniknutý 28. 11. 2025 | Konateľ | 19. 11. 2021 až 9. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rozvoz v Meste s. r. o. IČO 54214653, zaniknutý 1. 11. 2024 | Konateľ | 19. 11. 2021 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rozvoz v Meste s. r. o. IČO 54214653, zaniknutý 1. 11. 2024 | Konateľ | 19. 11. 2021 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rýchle Doručenie s. r. o. IČO 53874579, zaniknutý 4. 2. 2025 | Konateľ | 7. 7. 2021 až 8. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rýchle Doručenie s. r. o. IČO 53874579, zaniknutý 4. 2. 2025 | Konateľ | 7. 7. 2021 až 23. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Predajňa s. r. o. IČO 53875010, zaniknutý 28. 11. 2025 | Konateľ | 7. 7. 2021 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Predajňa s. r. o. IČO 53875010, zaniknutý 28. 11. 2025 | Konateľ | 7. 7. 2021 až 9. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Donáška Jedla s. r. o. IČO 53877098, zaniknutý 13. 11. 2024 | Konateľ | 7. 7. 2021 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Donáška Jedla s. r. o. IČO 53877098, zaniknutý 13. 11. 2024 | Konateľ | 7. 7. 2021 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Klobáska s. r. o. IČO 53877446, zaniknutý 21. 3. 2025 | Konateľ | 7. 7. 2021 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Klobáska s. r. o. IČO 53877446, zaniknutý 21. 3. 2025 | Konateľ | 7. 7. 2021 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lahôdky od Gazdu s. r. o. IČO 53874803, zaniknutý 19. 3. 2025 | Konateľ | 3. 7. 2021 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lahôdky od Gazdu s. r. o. IČO 53874803, zaniknutý 19. 3. 2025 | Konateľ | 3. 7. 2021 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lahôdky z Udiarne s. r. o. IČO 53875028, zaniknutý 19. 12. 2024 | Konateľ | 3. 7. 2021 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lahôdky z Udiarne s. r. o. IČO 53875028, zaniknutý 19. 12. 2024 | Konateľ | 3. 7. 2021 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Predajňa na Rohu s. r. o. IČO 53875435, zaniknutý 30. 10. 2025 | Konateľ | 3. 7. 2021 až 7. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Predajňa na Rohu s. r. o. IČO 53875435, zaniknutý 30. 10. 2025 | Konateľ | 3. 7. 2021 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dovoz Pizze s. r. o. IČO 53876555, zaniknutý 14. 3. 2025 | Konateľ | 3. 7. 2021 až 7. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dovoz Pizze s. r. o. IČO 53876555, zaniknutý 14. 3. 2025 | Konateľ | 3. 7. 2021 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mäsiareň pod Orechom s. r. o. IČO 53814657, zaniknutý 6. 3. 2025 | Konateľ | 9. 6. 2021 až 8. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mäsiareň pod Orechom s. r. o. IČO 53814657, zaniknutý 6. 3. 2025 | Konateľ | 9. 6. 2021 až 28. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dobroty od Valacha s. r. o. IČO 53812638, zaniknutý 21. 8. 2024 | Konateľ | 8. 6. 2021 až 28. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dobroty od Valacha s. r. o. IČO 53812638, zaniknutý 21. 8. 2024 | Konateľ | 8. 6. 2021 až 8. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dones Mi s. r. o. IČO 53812727, zaniknutý 25. 9. 2025 | Konateľ | 8. 6. 2021 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dones Mi s. r. o. IČO 53812727, zaniknutý 25. 9. 2025 | Konateľ | 8. 6. 2021 až 9. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mäsiareň u Jozefa s. r. o. IČO 53816242, zaniknutý 4. 4. 2025 | Konateľ | 8. 6. 2021 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mäsiareň u Jozefa s. r. o. IČO 53816242, zaniknutý 4. 4. 2025 | Konateľ | 8. 6. 2021 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Údeniny s. r. o. IČO 53315278, zaniknutý 10. 11. 2023 | Konateľ | 1. 10. 2020 až 8. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Údeniny s. r. o. IČO 53315278, zaniknutý 10. 11. 2023 | Konateľ | 1. 10. 2020 až 22. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mäsiareň u Janka s. r. o. IČO 53315651, zaniknutý 29. 12. 2023 | Konateľ | 1. 10. 2020 až 8. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mäsiareň u Janka s. r. o. IČO 53315651, zaniknutý 29. 12. 2023 | Konateľ | 1. 10. 2020 až 22. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mäsiareň na Námestí s. r. o. IČO 53315952, zaniknutý 16. 7. 2024 | Konateľ | 30. 9. 2020 až 15. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rozvoz s. r. o. IČO 53258371, zaniknutý 10. 1. 2024 | Konateľ | 19. 9. 2020 až 8. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rozvoz s. r. o. IČO 53258371, zaniknutý 10. 1. 2024 | Konateľ | 19. 9. 2020 až 12. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Raj Mäska s. r. o. IČO 53263472, zaniknutý 10. 1. 2024 | Konateľ | 19. 9. 2020 až 14. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Raj Mäska s. r. o. IČO 53263472, zaniknutý 10. 1. 2024 | Konateľ | 19. 9. 2020 až 8. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Plné Bruško s. r. o. IČO 53258304, zaniknutý 4. 11. 2023 | Konateľ | 18. 9. 2020 až 8. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Plné Bruško s. r. o. IČO 53258304, zaniknutý 4. 11. 2023 | Konateľ | 18. 9. 2020 až 12. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CAMPE s.r.o. IČO 51970546, zaniknutý 15. 8. 2023 | Konateľ | 28. 7. 2020 až 8. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CAMPE s.r.o. IČO 51970546, zaniknutý 15. 8. 2023 | Konateľ | 28. 7. 2020 až 6. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Company Trade s. r. o. IČO 53137086, zaniknutý 7. 9. 2024 | Konateľ | 26. 6. 2020 až 3. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Company Trade s. r. o. IČO 53137086, zaniknutý 7. 9. 2024 | Konateľ | 26. 6. 2020 až 8. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Presttige Diamond s.r.o. IČO 50376764, zaniknutý 24. 1. 2023 | Konateľ | 6. 7. 2016 až 20. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Presttige Diamond s.r.o. IČO 50376764, zaniknutý 24. 1. 2023 | Konateľ | 6. 7. 2016 až 23. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Merzuga, s.r.o. v likvidácii IČO 47969504, zaniknutý 29. 10. 2022 | Konateľ | 23. 11. 2015 až 4. 2. 2016 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Merzuga, s.r.o. v likvidácii IČO 47969504, zaniknutý 29. 10. 2022 | Konateľ | 23. 11. 2015 až 17. 2. 2016 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PRESTTIGE s.r.o. IČO 47248891, zaniknutý 2. 7. 2016 | Konateľ | 14. 7. 2014 až 1. 7. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| San Angello s.r.o. IČO 47615508, zaniknutý 18. 1. 2024 | Konateľ | 14. 2. 2014 až 23. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| San Angello s.r.o. IČO 47615508, zaniknutý 18. 1. 2024 | Konateľ | 14. 2. 2014 až 14. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JJ - ATOR s.r.o. IČO 36626210, zaniknutý 13. 9. 2017 | Konateľ | 5. 12. 2013 až 20. 5. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JJ - ATOR s.r.o. IČO 36626210, zaniknutý 13. 9. 2017 | Konateľ | 5. 12. 2013 až 17. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Project Business s.r.o. IČO 47244941, zaniknutý 28. 2. 2014 | Konateľ | 11. 3. 2013 až 28. 10. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Project Business s.r.o. IČO 47244941, zaniknutý 28. 2. 2014 | Konateľ | 11. 3. 2013 až 31. 7. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| CM COMPANY s. r. o. IČO 47019697 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 5. 2022 |
| Menuckaren s. r. o. IČO 56505337 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 17. 9. 2024 |
| SAN CE s.r.o. IČO 51772507 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 1. 10. 2024 |
| Agro Trade Slovakia s. r. o. IČO 55335837 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 6. 2. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.