15 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| GMD FINANCE, s. r. o. IČO 44474563 | Konateľ | 1. 5. 2009 až dodnes | dodávateľ 4,9 mil. € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| EUROBELT, a.s. IČO 35787791 | Predseda predstavenstva | 4. 11. 2025 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| AH INVEST, s.r.o. IČO 43891098 | Konateľ | 14. 7. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SESTAV, s.r.o. IČO 36014559 | Konateľ | 1. 3. 2016 až 28. 5. 2025 | dodávateľ 23,4 mil. € (47 zmlúv) objednávateľ 8 143 € (20 zmlúv) |
| SESTAV, s.r.o. IČO 36014559 | Konateľ | 1. 3. 2016 až 7. 4. 2025 | dodávateľ 23,4 mil. € (47 zmlúv) objednávateľ 8 143 € (20 zmlúv) |
| Sports & Training Centre, s. r. o. IČO 35950366 | Konateľ | 4. 10. 2011 až 1. 7. 2019 | dodávateľ 15 tis. € (13 zmlúv) |
| Sports & Training Centre, s. r. o. IČO 35950366 | Konateľ | 4. 10. 2011 až 17. 7. 2019 | dodávateľ 15 tis. € (13 zmlúv) |
| SESTAV stavebniny, s. r. o. IČO 45274550 | Konateľ | 1. 3. 2016 až 6. 6. 2025 | dodávateľ 1 € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SESTAV stavebniny, s. r. o. IČO 45274550 | Konateľ | 1. 3. 2016 až 16. 6. 2025 | dodávateľ 1 € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PROREMA s.r.o. IČO 44712260 | Konateľ | 24. 6. 2019 až 19. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROREMA s.r.o. IČO 44712260 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 24. 6. 2019 až 27. 6. 2023 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| PROREMA s.r.o. IČO 44712260 | Konateľ | 23. 3. 2017 až 13. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROREMA s.r.o. IČO 44712260 | Konateľ | 23. 3. 2017 až 6. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AH INVEST, s.r.o. IČO 43891098 | predseda predstavenstva | 5. 6. 2015 až 13. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AH INVEST, s.r.o. IČO 43891098 | predseda predstavenstva | 5. 6. 2015 až 30. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Lesné hospodárstvo Čierny vrch, s.r.o. IČO 36338753 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 12 439 € | 100 % | 8. 9. 2022 |
| Medella, s.r.o. IČO 47583550 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 10. 9. 2022 |
| AH INVEST, s.r.o. IČO 43891098 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 129 979 € | 90 % | 14. 7. 2023 |
| Begin, s.r.o. IČO 50212541 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 250 € | 56,52 % | 14. 9. 2022 |
| GMD FINANCE, s. r. o. IČO 44474563 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 53 000 € | 50 % | 26. 8. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.