30 zápisov v štatutárnych orgánoch18 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MERLIN Setechov s. r. o. IČO 45679436 | Konateľ | 21. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| L&L Management, spol. s r.o. IČO 35830603 | Konateľ | 12. 12. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Consultare Invest, s.r.o. IČO 52105091 | Konateľ | 20. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRADE AG spol. s r.o. IČO 31355960 | Konateľ | 18. 10. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Consultare Energy Solutions, s. r. o. IČO 50610091 | Konateľ | 1. 12. 2016 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Consultare Team, s.r.o. IČO 47614706 | Konateľ | 15. 8. 2019 až 6. 7. 2020 | dodávateľ 20 tis. € (1 zmluva) |
| Consultare Team, s.r.o. IČO 47614706 | Konateľ | 15. 8. 2019 až 26. 5. 2020 | dodávateľ 20 tis. € (1 zmluva) |
| CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. IČO 52112829 | Konateľ | 19. 12. 2018 až 12. 7. 2019 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 4 € (3 zmluvy) |
| CONCEPT CLINIC MEDICAL s.r.o. IČO 52112829 | Konateľ | 19. 12. 2018 až 28. 10. 2019 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 4 € (3 zmluvy) |
| Consult 09 s. r. o. IČO 47474599 | Konateľ | 11. 3. 2021 až 29. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Consult 09 s. r. o. IČO 47474599 | Konateľ | 11. 3. 2021 až 8. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Consult 10 s.r.o. IČO 47771739 | Konateľ | 11. 3. 2021 až 23. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Consult 10 s.r.o. IČO 47771739 | Konateľ | 11. 3. 2021 až 10. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RA 2013, a. s. v likvidácii IČO 47492490, zaniknutý 17. 9. 2020 | Likvidátor | 1. 12. 2019 až 17. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Consult 05 s.r.o. IČO 50914022 | Konateľ | 15. 3. 2019 až 3. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Consult 05 s.r.o. IČO 50914022 | Konateľ | 15. 3. 2019 až 14. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INNOVURA, s. r. o. IČO 50227971 | Konateľ | 13. 2. 2019 až 19. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INNOVURA, s. r. o. IČO 50227971 | Konateľ | 13. 2. 2019 až 9. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NS PARTNERS, s. r. o. v likvidácii IČO 46776133, zaniknutý 26. 10. 2019 | Likvidátor | 1. 1. 2019 až 26. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| C-PROJECT s. r. o. v likvidácia IČO 46831681, zaniknutý 26. 1. 2021 | Likvidátor | 1. 1. 2019 až 26. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Consultare Prievidza, s.r.o. IČO 52103757 | Konateľ | 20. 12. 2018 až 8. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Consultare Prievidza, s.r.o. IČO 52103757 | Konateľ | 20. 12. 2018 až 29. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JL 06 s.r.o. IČO 50913921 | Konateľ | 22. 5. 2018 až 3. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JL 06 s.r.o. IČO 50913921 | Konateľ | 22. 5. 2018 až 17. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BARJU s.r.o. IČO 51162024 | Konateľ | 18. 10. 2017 až 22. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BARJU s.r.o. IČO 51162024 | Konateľ | 18. 10. 2017 až 28. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Consult 09 s. r. o. IČO 47474599 | Konateľ | 12. 9. 2017 až 15. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Consult 09 s. r. o. IČO 47474599 | Konateľ | 12. 9. 2017 až 31. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SERVKON s.r.o. IČO 50584677, zaniknutý 2. 8. 2024 | Konateľ | 22. 11. 2016 až 18. 5. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SERVKON s.r.o. IČO 50584677, zaniknutý 2. 8. 2024 | Konateľ | 22. 11. 2016 až 3. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Consultare Invest, s.r.o. IČO 52105091 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 14. 10. 2022 |
| Consultare Account, s. r. o. IČO 47394293 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 500 € | 70 % | 4. 11. 2022 |
| Consultare Energy Solutions, s. r. o. IČO 50610091 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 250 € | 65 % | 8. 11. 2022 |
| MERLIN Setechov s. r. o. IČO 45679436 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 1 500 € | 30 % | 26. 7. 2025 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.