20 zápisov v štatutárnych orgánoch9 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FOOD TIME s. r. o. IČO 52079881 | Konateľ | 4. 1. 2019 až 3. 4. 2025 | dodávateľ 11,3 mil. € (34 zmlúv) objednávateľ 60 tis. € (8 zmlúv) |
| FOOD TIME s. r. o. IČO 52079881 | Konateľ | 4. 1. 2019 až 14. 2. 2025 | dodávateľ 11,3 mil. € (34 zmlúv) objednávateľ 60 tis. € (8 zmlúv) |
| SB hotels s.r.o. v konkurze IČO 46546707 | Konateľ | 17. 2. 2012 až 22. 4. 2025 | dodávateľ 1,4 mil. € (8 zmlúv) objednávateľ 47 tis. € (15 zmlúv) |
| SB hotels s.r.o. v konkurze IČO 46546707 | Konateľ | 17. 2. 2012 až 14. 2. 2025 | dodávateľ 1,4 mil. € (8 zmlúv) objednávateľ 47 tis. € (15 zmlúv) |
| SPICYBROWN s. r. o. IČO 52201457 | Konateľ | 12. 4. 2019 až 2. 4. 2025 | dodávateľ 591 tis. € (18 zmlúv) objednávateľ 11 tis. € (8 zmlúv) |
| SPICYBROWN s. r. o. IČO 52201457 | Konateľ | 12. 4. 2019 až 14. 2. 2025 | dodávateľ 591 tis. € (18 zmlúv) objednávateľ 11 tis. € (8 zmlúv) |
| SB management s. r. o. IČO 51655845 | Konateľ | 19. 4. 2018 až 2. 4. 2025 | dodávateľ 62 tis. € (5 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SB management s. r. o. IČO 51655845 | Konateľ | 19. 4. 2018 až 14. 2. 2025 | dodávateľ 62 tis. € (5 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SB group a. s. IČO 51288192 | Predseda predstavenstva | 7. 7. 2023 až 9. 4. 2025 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SB group a. s. IČO 51288192 | Predseda predstavenstva | 7. 7. 2023 až 14. 2. 2025 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| EMPIRE s. r. o. IČO 54509173 | Konateľ | 23. 4. 2022 až 30. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EMPIRE s. r. o. IČO 54509173 | Konateľ | 23. 4. 2022 až 8. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SB bau s. r. o. IČO 51655764 | Konateľ | 19. 4. 2018 až 2. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SB bau s. r. o. IČO 51655764 | Konateľ | 19. 4. 2018 až 14. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SB group a. s. IČO 51288192 | predseda predstavenstva | 12. 1. 2018 až 6. 7. 2023 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SB group a. s. IČO 51288192 | predseda predstavenstva | 12. 1. 2018 až 31. 7. 2023 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SB AGRO s. r. o. IČO 36530514 | Konateľ | 20. 12. 2016 až 3. 4. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SB AGRO s. r. o. IČO 36530514 | Konateľ | 20. 12. 2016 až 14. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Roots Hospitality s. r. o. IČO 48051772 | Konateľ | 26. 3. 2015 až 14. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Roots Hospitality s. r. o. IČO 48051772 | Konateľ | 26. 3. 2015 až 31. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| SB hotels s.r.o. v konkurze IČO 46546707 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 92 050 € | 100 % | 17. 5. 2022 |
| SB AGRO s. r. o. IČO 36530514 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 39 833 € | 100 % | 17. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.