52 zápisov v štatutárnych orgánoch34 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| IU.N.EX PERSON, spol. s r.o. „v konkurze“ IČO 36634492 | Konateľ | 26. 1. 2005 až dodnes | dodávateľ 8,2 mil. € (46 zmlúv) |
| Ergomed Poliklinika, s.r.o. IČO 36751103 | Konateľ | 29. 4. 2021 až dodnes | dodávateľ 410 tis. € (86 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Counsel s. r. o. IČO 47234148 | Konateľ | 14. 5. 2011 až dodnes | dodávateľ 200 tis. € (3 zmluvy) objednávateľ 5 179 € (1 zmluva) |
| ALUPROJEKT s.r.o. IČO 46847782 | Konateľ | 31. 10. 2012 až dodnes | dodávateľ 5 438 € (2 zmluvy) |
| APEX - BKM s.r.o. IČO 36028703 | Konateľ | 1. 12. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SH COATING s. r. o. IČO 55690386 | Konateľ | 25. 8. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEHNUTEĽNOSTI BB s. r. o. IČO 53798848 | Konateľ | 15. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VALRAD, s.r.o. IČO 46153853 | Konateľ | 21. 1. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (33 zmlúv) |
| Lekáreň Košice 2, spol. s r. o. IČO 52459021 | Konateľ | 15. 6. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (11 zmlúv) |
| yew j. s. a. IČO 52464032 | Predstavenstvo: Predseda | 12. 6. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| HS INVEST, spol. s r.o. „v likvidácii“ IČO 47117788 | Likvidátor | 20. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lekáreň Košice s.r.o. IČO 50669524 | Konateľ | 10. 1. 2017 až dodnes | dodávateľ 0 € (7 zmlúv) |
| HS INVEST, spol. s r.o. „v likvidácii“ IČO 47117788 | Konateľ | 13. 4. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Benson finance, spol. s r.o. IČO 44625243 | Konateľ | 30. 8. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEKÁREŇ SLNEČNICA 04, spol. s r.o. „v konkurze“ IČO 36588946 | Konateľ | 5. 1. 2011 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| JUDr. Tomáš Suchý IČO 43386997 | Podnikateľ | 4. 3. 2010 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEKÁREŇ SLNEČNICA 02, spol. s r.o. IČO 36864994 | Konateľ | 6. 10. 2009 až dodnes | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| LEKÁREŇ SLNEČNICA, spol. s r.o. „v konkurze“ IČO 36863114 | Konateľ | 23. 4. 2009 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Counsel s. r. o. IČO 47234148 | Konateľ | 14. 5. 2011 až 10. 12. 2021 | dodávateľ 200 tis. € (3 zmluvy) objednávateľ 5 179 € (1 zmluva) |
| LEI MEDIA, spol. s r.o. IČO 45468109 | Konateľ | 18. 3. 2010 až 19. 11. 2020 | dodávateľ 47 tis. € (4 zmluvy) |
| LEI MEDIA, spol. s r.o. IČO 45468109 | Konateľ | 18. 3. 2010 až 20. 7. 2020 | dodávateľ 47 tis. € (4 zmluvy) |
| Design Project s.r.o. IČO 45515255 | Konateľ | 14. 3. 2019 až 1. 2. 2022 | dodávateľ 33 tis. € (10 zmlúv) |
| Design Project s.r.o. IČO 45515255 | Konateľ | 14. 3. 2019 až 9. 2. 2022 | dodávateľ 33 tis. € (10 zmlúv) |
| Praesidium, s. r. o. IČO 56099002 | Konateľ | 27. 2. 2024 až 25. 3. 2025 | dodávateľ 11 tis. € (1 zmluva) |
| Praesidium, s. r. o. IČO 56099002 | Konateľ | 27. 2. 2024 až 17. 3. 2025 | dodávateľ 11 tis. € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Quality Delivery Logistics, s.r.o. (skrátené obchodné meno: QDL, s.r.o.) IČO 55674844, zaniknutý 1. 11. 2025 | Konateľ | 23. 8. 2023 až 20. 11. 2023 | dodávateľ 8 837 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Quality Delivery Logistics, s.r.o. (skrátené obchodné meno: QDL, s.r.o.) IČO 55674844, zaniknutý 1. 11. 2025 | Konateľ | 23. 8. 2023 až 16. 11. 2023 | dodávateľ 8 837 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| SELF STORAGE BA 2, s.r.o. IČO 55680194 | Konateľ | 17. 8. 2023 až 25. 6. 2024 | dodávateľ 7 819 € (1 zmluva) |
| SELF STORAGE BA 2, s.r.o. IČO 55680194 | Konateľ | 17. 8. 2023 až 18. 7. 2024 | dodávateľ 7 819 € (1 zmluva) |
| LEKÁREŇ V POLIKLINIKE, s. r. o. "v likvidácii" IČO 47384123, zaniknutý 16. 5. 2025 | Konateľ | 28. 8. 2013 až 1. 6. 2015 | dodávateľ 5 883 € (24 zmlúv) |
| LEKÁREŇ V POLIKLINIKE, s. r. o. "v likvidácii" IČO 47384123, zaniknutý 16. 5. 2025 | Konateľ | 28. 8. 2013 až 6. 5. 2015 | dodávateľ 5 883 € (24 zmlúv) |
| STABILITAS, s. r. o. IČO 56098898 | Konateľ | 24. 2. 2024 až 20. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STABILITAS, s. r. o. IČO 56098898 | Konateľ | 24. 2. 2024 až 22. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FORSAFE s.r.o. IČO 55673287 | Konateľ | 23. 8. 2023 až 20. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FORSAFE s.r.o. IČO 55673287 | Konateľ | 23. 8. 2023 až 5. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.i.T. construction-EU s. r. o. IČO 55673511 | Konateľ | 19. 8. 2023 až 21. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M.i.T. construction-EU s. r. o. IČO 55673511 | Konateľ | 19. 8. 2023 až 15. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MT-Industry s. r. o. IČO 55673520 | Konateľ | 18. 8. 2023 až 21. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MT-Industry s. r. o. IČO 55673520 | Konateľ | 18. 8. 2023 až 15. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANTS LAUROV s. r. o. IČO 55673422 | Konateľ | 16. 8. 2023 až 21. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SANTS LAUROV s. r. o. IČO 55673422 | Konateľ | 16. 8. 2023 až 19. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lekáreň Humenné s.r.o. v likvidácii IČO 50669478 | Konateľ | 11. 1. 2017 až 6. 9. 2019 | dodávateľ 0 € (19 zmlúv) |
| Lekáreň Humenné s.r.o. v likvidácii IČO 50669478 | Konateľ | 11. 1. 2017 až 4. 9. 2019 | dodávateľ 0 € (19 zmlúv) |
| Lekáreň Košice s.r.o. IČO 50669524 | Konateľ | 10. 1. 2017 až 11. 7. 2017 | dodávateľ 0 € (7 zmlúv) |
| LEKÁREŃ SLNEČNICA 06, spol. s r.o. „v konkurze“ IČO 47538911, zaniknutý 10. 1. 2019 | Konateľ | 4. 12. 2013 až 9. 1. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| LEKÁRNE SLNEČNICA, a.s. IČO 46042130 | člen predstavenstva | 9. 2. 2011 až 24. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEKÁRNE SLNEČNICA, a.s. IČO 46042130 | člen predstavenstva | 9. 2. 2011 až 20. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IU.N.EX REALITY, spol. s r.o. IČO 45879796, zaniknutý 9. 9. 2020 | Konateľ | 6. 10. 2010 až 8. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REALITY BB s.r.o. IČO 36866482 | Konateľ | 13. 1. 2010 až 1. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REALITY BB s.r.o. IČO 36866482 | Konateľ | 13. 1. 2010 až 1. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IM Kapitál s.r.o. IČO 36821179, zaniknutý 6. 1. 2017 | Konateľ | 18. 12. 2008 až 16. 10. 2013 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| IM Kapitál s.r.o. IČO 36821179, zaniknutý 6. 1. 2017 | Konateľ | 18. 12. 2008 až 25. 9. 2013 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Counsel s. r. o. IČO 47234148 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 500 € | 70 % | 11. 12. 2021 |
| LEKÁREŇ SLNEČNICA 04, spol. s r.o. „v konkurze“ IČO 36588946 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 19. 5. 2022 |
| IU.N.EX PERSON, spol. s r.o. „v konkurze“ IČO 36634492 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 319,39 € | 50 % | 19. 5. 2022 |
| Benson finance, spol. s r.o. IČO 44625243 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 5. 2022 |
| HS INVEST, spol. s r.o. „v likvidácii“ IČO 47117788 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 5. 2022 |
| LEKÁREŇ SLNEČNICA 02, spol. s r.o. IČO 36864994 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 3. 8. 2022 |
| LEKÁREŇ SLNEČNICA, spol. s r.o. „v konkurze“ IČO 36863114 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 5. 2022 |
| Lekáreň Košice s.r.o. IČO 50669524 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 19. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 20.