22 zápisov v štatutárnych orgánoch12 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SG AUTO s. r. o. IČO 36706515 | Konateľ | 25. 10. 2013 až dodnes | dodávateľ 28 tis. € (2 zmluvy) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| WISDOM Investments a.s. IČO 36781614 | Predstavenstvo: člen | 15. 10. 2007 až 28. 6. 2013 | dodávateľ 6 919 € (2 zmluvy) |
| WISDOM Investments a.s. IČO 36781614 | Predstavenstvo: člen | 15. 10. 2007 až 4. 7. 2013 | dodávateľ 6 919 € (2 zmluvy) |
| Kráľovské Medy Šalamon s. r. o. IČO 50334018, zaniknutý 6. 3. 2024 | Konateľ | 28. 7. 2016 až 5. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| P3P s. r. o. IČO 50374869 | Konateľ | 28. 6. 2016 až 15. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| P3P s. r. o. IČO 50374869 | Konateľ | 28. 6. 2016 až 17. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PPChirurgia s.r.o. IČO 45323186 | Konateľ | 12. 1. 2010 až 7. 5. 2010 | dodávateľ 0 € (33 zmlúv) |
| PPChirurgia s.r.o. IČO 45323186 | Konateľ | 12. 1. 2010 až 4. 6. 2010 | dodávateľ 0 € (33 zmlúv) |
| ToP Stay s. r. o. IČO 44329644 | Konateľ | 22. 8. 2008 až 3. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ToP Stay s. r. o. IČO 44329644 | Konateľ | 22. 8. 2008 až 14. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VYHRAJBYT, s. r. o. IČO 44252480, zaniknutý 29. 6. 2010 | Konateľ | 7. 8. 2008 až 28. 6. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VYHRAJBYT, s. r. o. IČO 44252480, zaniknutý 29. 6. 2010 | Konateľ | 7. 8. 2008 až 25. 9. 2008 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VENROL a.s. IČO 35962275, zaniknutý 11. 1. 2019 | Predstavenstvo: predseda | 29. 5. 2008 až 18. 1. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VENROL a.s. IČO 35962275, zaniknutý 11. 1. 2019 | Predstavenstvo: predseda | 29. 5. 2008 až 2. 3. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A.MANZARD, s.r.o. IČO 35720794, zaniknutý 9. 9. 2015 | Konateľ | 11. 2. 2008 až 25. 5. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A.MANZARD, s.r.o. IČO 35720794, zaniknutý 9. 9. 2015 | Konateľ | 11. 2. 2008 až 19. 5. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Železná studnička, a.s. IČO 36286826 | Predstavenstvo: predseda | 17. 3. 2006 až 20. 3. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Železná studnička, a.s. IČO 36286826 | Predstavenstvo: predseda | 17. 3. 2006 až 6. 3. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FeZin, s.r.o. IČO 35963115, zaniknutý 24. 11. 2016 | predseda predstavenstva | 11. 11. 2005 až 21. 12. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FeZin, s.r.o. IČO 35963115, zaniknutý 24. 11. 2016 | predseda predstavenstva | 11. 11. 2005 až 12. 12. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SuperCity Investors, a. s. IČO 36621374 | Predstavenstvo: predseda | 20. 10. 2005 až 14. 9. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SuperCity Investors, a. s. IČO 36621374 | Predstavenstvo: predseda | 20. 10. 2005 až 2. 11. 2006 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.