12 zápisov v štatutárnych orgánoch6 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| RGM Slovakia s.r.o. IČO 45559821 | Konateľ | 15. 7. 2010 až dodnes | dodávateľ 4 800 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Penta Hospitals SK, a. s. IČO 35960884 | člen predstavenstva | 5. 10. 2011 až 26. 10. 2011 | dodávateľ 7,6 mil. € (197 zmlúv) objednávateľ 795 tis. € (23 zmlúv) |
| Penta Hospitals SK, a. s. IČO 35960884 | člen predstavenstva | 5. 10. 2011 až 21. 10. 2011 | dodávateľ 7,6 mil. € (197 zmlúv) objednávateľ 795 tis. € (23 zmlúv) |
| RGM Slovakia s.r.o. IČO 45559821 | Konateľ | 15. 7. 2010 až 18. 12. 2017 | dodávateľ 4 800 € (1 zmluva) |
| Vranovská nemocnica, a. s. IČO 44343566, zaniknutý 28. 8. 2012 | Predstavenstvo: predseda | 28. 9. 2011 až 4. 5. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vranovská nemocnica, a. s. IČO 44343566, zaniknutý 28. 8. 2012 | Predstavenstvo: predseda | 28. 9. 2011 až 19. 1. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vranovská investičná s.r.o. IČO 36509523, zaniknutý 17. 4. 2012 | Konateľ | 20. 7. 2011 až 20. 10. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vranovská investičná s.r.o. IČO 36509523, zaniknutý 17. 4. 2012 | Konateľ | 20. 7. 2011 až 22. 11. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stropkovská sociálna, a.s. IČO 45700290 | člen predstavenstva | 1. 12. 2010 až 13. 5. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stropkovská sociálna, a.s. IČO 45700290 | člen predstavenstva | 1. 12. 2010 až 12. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Spoločné zdravotníctvo, a.s. IČO 36612847, zaniknutý 28. 8. 2012 | Predstavenstvo: predseda | 19. 5. 2010 až 30. 3. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Spoločné zdravotníctvo, a.s. IČO 36612847, zaniknutý 28. 8. 2012 | Predstavenstvo: predseda | 19. 5. 2010 až 18. 1. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| RGM Slovakia s.r.o. IČO 45559821 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 15. 7. 2010 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).