9 zápisov v štatutárnych orgánoch8 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MT technology, s. r. o. IČO 45924651 | Konateľ | 17. 11. 2010 až dodnes | dodávateľ 413 tis. € (9 zmlúv) |
| MCGA legal, s.r.o. IČO 36715662 | Konateľ | 1. 1. 2007 až dodnes | dodávateľ 79 tis. € (2 zmluvy) |
| MCGA collection s.r.o. IČO 51768321 | Konateľ | 12. 6. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| jj corporation s.r.o. IČO 46866302 | Konateľ | 14. 11. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| mh corporation s.r.o. IČO 46871047 | Konateľ | 14. 11. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| nh corporation s. r. o. IČO 46871080 | Konateľ | 14. 11. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| McGrath & Arthur s.r.o. IČO 35962836 | Konateľ | 10. 11. 2005 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Slovakia Online s.r.o. IČO 31402445 | Konateľ | 7. 2. 2023 až 8. 2. 2023 | dodávateľ 1,1 mil. € (210 zmlúv) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Slovakia Online s.r.o. IČO 31402445 | Konateľ | 7. 2. 2023 až 28. 3. 2023 | dodávateľ 1,1 mil. € (210 zmlúv) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| McGrath & Arthur s.r.o. IČO 35962836 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 508 900 € | 100 % | 8. 6. 2022 |
| MCGA legal, s.r.o. IČO 36715662 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 648 € | 100 % | 24. 5. 2022 |
| MT technology, s. r. o. IČO 45924651 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 3. 6. 2022 |
| jj corporation s.r.o. IČO 46866302 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 10. 6. 2022 |
| mh corporation s.r.o. IČO 46871047 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 7. 6. 2022 |
| nh corporation s. r. o. IČO 46871080 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 7. 6. 2022 |
| MCGA collection s.r.o. IČO 51768321 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 19. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.