82 zápisov v štatutárnych orgánoch48 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Render Frame s.r.o. IČO 48112763 | Konateľ | 11. 12. 2020 až dodnes | dodávateľ 416 tis. € (3 zmluvy) |
| MARRCHI s. r. o. IČO 44565852 | Konateľ | 24. 3. 2025 až dodnes | objednávateľ 124 € (1 zmluva) |
| PRS Group s. r. o. IČO 56051166 | Konateľ | 27. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kmeň a konár s. r. o. IČO 56104227 | Konateľ | 23. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZS Financie, s.r.o. IČO 55107753 | Konateľ | 9. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kmeň a konár s. r. o. IČO 56104227 | Konateľ | 22. 5. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Prevedent, s.r.o. IČO 47133724 | Konateľ | 20. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AV Services s.r.o. IČO 46718494 | Konateľ | 2. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KAVE Consulting s. r. o. IČO 54597609 | Konateľ | 16. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gravitex, s. r. o. IČO 56326874 | Konateľ | 17. 7. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gravitex, s. r. o. IČO 56326874 | Konateľ | 17. 7. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Euroshipping s. r. o. IČO 47571055 | Konateľ | 27. 3. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| B & B Trade s.r.o. IČO 35852879 | Konateľ | 29. 10. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MŠ auto s. r. o. IČO 44452624 | Konateľ | 10. 10. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| APEBE v. o. s. IČO 54883318, zaniknutý 15. 6. 2024 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 23. 5. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACTIVE JOB SLOVAKIA v.o.s. IČO 50865242, zaniknutý 4. 4. 2025 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 14. 2. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| QRT s. r. o. IČO 54059887 | Konateľ | 14. 2. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SV Insurance s. r. o. IČO 55227171 | Konateľ | 25. 10. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| O.K.P. Agency, v.o.s. IČO 35902191, zaniknutý 6. 4. 2024 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 1. 5. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACTIVE JOB SLOVAKIA v.o.s. IČO 50865242, zaniknutý 4. 4. 2025 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 1. 5. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| O.K.P. Agency, v.o.s. IČO 35902191, zaniknutý 6. 4. 2024 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 23. 3. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CHM s.r.o. IČO 46167820 | Konateľ | 30. 9. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| mosfon, s. r. o. IČO 46889477 | Konateľ | 10. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Vespas, s. r. o. IČO 46889647 | Konateľ | 8. 8. 2025 až 7. 11. 2025 | dodávateľ 674 tis. € (29 zmlúv) |
| Vespas, s. r. o. IČO 46889647 | Konateľ | 8. 8. 2025 až 28. 10. 2025 | dodávateľ 674 tis. € (29 zmlúv) |
| Prototype konstrukt s. r. o. IČO 44425074 | Konateľ | 1. 4. 2025 až 29. 4. 2025 | dodávateľ 22 tis. € (2 zmluvy) |
| Prototype konstrukt s. r. o. IČO 44425074 | Konateľ | 1. 4. 2025 až 26. 5. 2025 | dodávateľ 22 tis. € (2 zmluvy) |
| DPS COMPANY, s. r. o. IČO 53096754 | Konateľ | 3. 6. 2020 až 5. 11. 2020 | dodávateľ 3 300 € (1 zmluva) |
| DPS COMPANY, s. r. o. IČO 53096754 | Konateľ | 3. 6. 2020 až 10. 11. 2020 | dodávateľ 3 300 € (1 zmluva) |
| CM data, s. r. o. IČO 47224665, zaniknutý 16. 2. 2024 | Konateľ | 13. 5. 2020 až 13. 10. 2021 | objednávateľ 350 € (2 zmluvy) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| CM data, s. r. o. IČO 47224665, zaniknutý 16. 2. 2024 | Konateľ | 13. 5. 2020 až 8. 7. 2021 | objednávateľ 350 € (2 zmluvy) |
| JORDAN MULLER s. r. o. IČO 36660558 | Konateľ | 15. 12. 2025 až 16. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JORDAN MULLER s. r. o. IČO 36660558 | Konateľ | 15. 12. 2025 až 10. 2. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Cinecit s. r. o. IČO 54033403 | Konateľ | 25. 9. 2025 až 19. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal Eagle s. r. o. IČO 43949223 | Konateľ | 17. 2. 2025 až 11. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Royal Eagle s. r. o. IČO 43949223 | Konateľ | 17. 2. 2025 až 25. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MY LITE, s.r.o. IČO 45913919 | Konateľ | 4. 2. 2025 až 21. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MY LITE, s.r.o. IČO 45913919 | Konateľ | 4. 2. 2025 až 24. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ProCon Services s.r.o. IČO 44675925 | Konateľ | 16. 12. 2024 až 2. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ProCon Services s.r.o. IČO 44675925 | Konateľ | 16. 12. 2024 až 27. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AND Trans s. r. o. IČO 55554041 | Konateľ | 7. 10. 2024 až 7. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AND Trans s. r. o. IČO 55554041 | Konateľ | 7. 10. 2024 až 24. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| K&V - Craft s. r. o. IČO 56484399 | Konateľ | 5. 9. 2024 až 7. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| K&V - Craft s. r. o. IČO 56484399 | Konateľ | 5. 9. 2024 až 10. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACTIVE JOB SLOVAKIA v.o.s. IČO 50865242, zaniknutý 4. 4. 2025 | Konateľ | 25. 1. 2024 až 16. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| APEBE v. o. s. IČO 54883318, zaniknutý 15. 6. 2024 | Konateľ | 18. 9. 2023 až 9. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EAST COAST FINANCIAL GROUP LTD - organizačná zložka IČO 55547478, zaniknutý 21. 1. 2025 | Vedúci podniku (organizačnej zložky podniku) | 24. 8. 2023 až 20. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| APEBE v. o. s. IČO 54883318, zaniknutý 15. 6. 2024 | Štatutárny orgán štatutára, ktorým je právnická osoba | 1. 5. 2023 až 22. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LoveMe s. r. o. IČO 52723917 | Konateľ | 14. 2. 2023 až 29. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LoveMe s. r. o. IČO 52723917 | Konateľ | 14. 2. 2023 až 26. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| S.D TRANSPORT SRO IČO 55059457 | Konateľ | 23. 11. 2022 až 3. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| S.D TRANSPORT SRO IČO 55059457 | Konateľ | 23. 11. 2022 až 21. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SymbioZ, s.r.o. IČO 52354601 | Konateľ | 1. 11. 2022 až 9. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SymbioZ, s.r.o. IČO 52354601 | Konateľ | 1. 11. 2022 až 11. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SymbioC, s.r.o. IČO 46183540 | Konateľ | 22. 8. 2022 až 6. 2. 2023 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SymbioC, s.r.o. IČO 46183540 | Konateľ | 22. 8. 2022 až 11. 1. 2023 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PHV Solar, s.r.o. IČO 54773831, zaniknutý 4. 10. 2025 | Konateľ | 4. 8. 2022 až 21. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PHV Solar, s.r.o. IČO 54773831, zaniknutý 4. 10. 2025 | Konateľ | 4. 8. 2022 až 21. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SymbioA, s. r. o. IČO 52909450 | Konateľ | 20. 6. 2022 až 30. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SymbioA, s. r. o. IČO 52909450 | Konateľ | 20. 6. 2022 až 11. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SymbioB, s. r. o. IČO 53863593 | Konateľ | 20. 6. 2022 až 11. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SymbioB, s. r. o. IČO 53863593 | Konateľ | 20. 6. 2022 až 13. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LCI Trade s.r.o. IČO 44117949 | Konateľ | 11. 5. 2022 až 28. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LCI Trade s.r.o. IČO 44117949 | Konateľ | 11. 5. 2022 až 15. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Granufix, s.r.o. IČO 48261629 | Konateľ | 30. 9. 2021 až 23. 5. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Granufix, s.r.o. IČO 48261629 | Konateľ | 30. 9. 2021 až 1. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WCD, s. r. o. IČO 53068271 | Konateľ | 12. 4. 2021 až 20. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WCD, s. r. o. IČO 53068271 | Konateľ | 12. 4. 2021 až 15. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ozark s.r.o. IČO 46346643 | Konateľ | 23. 3. 2021 až 30. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ozark s.r.o. IČO 46346643 | Konateľ | 23. 3. 2021 až 8. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bastille, s. r. o. IČO 53104510 | Konateľ | 9. 6. 2020 až 7. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bastille, s. r. o. IČO 53104510 | Konateľ | 9. 6. 2020 až 7. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LJ WOOD PELET, s. r. o. IČO 53106857 | Konateľ | 5. 6. 2020 až 4. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LJ WOOD PELET, s. r. o. IČO 53106857 | Konateľ | 5. 6. 2020 až 16. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Besurance, s. r. o. IČO 53098331 | Konateľ | 3. 6. 2020 až 7. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Besurance, s. r. o. IČO 53098331 | Konateľ | 3. 6. 2020 až 17. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Corp services, s. r. o. IČO 53099621 | Konateľ | 3. 6. 2020 až 10. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Corp services, s. r. o. IČO 53099621 | Konateľ | 3. 6. 2020 až 4. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORASO, s. r. o. IČO 52543072 | Konateľ | 11. 5. 2020 až 2. 12. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORASO, s. r. o. IČO 52543072 | Konateľ | 11. 5. 2020 až 25. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Denora s.r.o. IČO 51173115 | Konateľ | 29. 4. 2019 až 3. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Denora s.r.o. IČO 51173115 | Konateľ | 29. 4. 2019 až 8. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| CHM s.r.o. IČO 46167820 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 10. 2020 |
| DuVal Limited, s.r.o. IČO 55077269 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 6. 12. 2022 |
| Gravitex, s. r. o. IČO 56326874 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 7. 2025 |
| Render Frame s.r.o. IČO 48112763 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 26. 1. 2021 |
| Kmeň a konár s. r. o. IČO 56104227 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 2. 7. 2026 |
| mosfon, s. r. o. IČO 46889477 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 12. 3. 2021 |
| B & B Trade s.r.o. IČO 35852879 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 27. 11. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 16.