13 zápisov v štatutárnych orgánoch11 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MELTED s.r.o. IČO 56601859 | Konateľ | 31. 10. 2024 až dodnes | objednávateľ 2 240 € (1 zmluva) |
| N.G.P. Car Vault s. r. o. IČO 57389713 | Konateľ | 17. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sweetbox s. r. o. IČO 51785251 | Konateľ | 2. 12. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SKap s. r. o. IČO 53826175 | Konateľ | 2. 12. 2025 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SORANO s. r. o. IČO 47091347 | Konateľ | 4. 6. 2025 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Swedhandel s.r.o. IČO 54485002 | Konateľ | 3. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tri kvety s.r.o. IČO 52956661 | Konateľ | 13. 2. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| pokéčko, s.r.o. IČO 53259521 | Konateľ | 4. 9. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| RM NITRA INVEST, s.r.o. IČO 51910527 | Konateľ | 31. 8. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Company RV s.r.o. IČO 55817394, zaniknutý 5. 3. 2026 | Konateľ | 21. 11. 2023 až 7. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Company RV s.r.o. IČO 55817394, zaniknutý 5. 3. 2026 | Konateľ | 21. 11. 2023 až 30. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Róbert Bartolen s.r.o. IČO 54568480 | Konateľ | 6. 5. 2022 až 12. 11. 2025 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Róbert Bartolen s.r.o. IČO 54568480 | Konateľ | 6. 5. 2022 až 2. 12. 2025 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (8).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| MELTED s.r.o. IČO 56601859 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 31. 10. 2024 |
| RM NITRA INVEST, s.r.o. IČO 51910527 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 23. 5. 2022 |
| pokéčko, s.r.o. IČO 53259521 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 11. 10. 2022 |
| Sweetbox s. r. o. IČO 51785251 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 50 % | 10. 12. 2025 |
| SKap s. r. o. IČO 53826175 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 12. 2025 |
| SORANO s. r. o. IČO 47091347 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 10. 6. 2025 |
| Swedhandel s.r.o. IČO 54485002 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 14. 2. 2025 |
| Tri kvety s.r.o. IČO 52956661 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 2. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.