15 zápisov v štatutárnych orgánoch13 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Bofex s.r.o. IČO 46068091 | Konateľ | 25. 9. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Počítače Rohožník s.r.o. IČO 35899441 | Konateľ | 25. 11. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KRISTAL DESING s. r. o. IČO 46046623 | Konateľ | 6. 10. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASIAN TRADE s. r. o. IČO 44341997 | Konateľ | 26. 7. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aureus music SS s.r.o. IČO 45273634 | Konateľ | 6. 4. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KARE s.r.o. IČO 45723168 | Konateľ | 4. 3. 2011 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| VIDA - Ž Slovensko, s.r.o., organizačná zložka IČO 36728918, zaniknutý 11. 1. 2023 | Vedúci podniku (organizačnej zložky podniku) | 30. 12. 2013 až 11. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HAWK Consulting, s.r.o. IČO 36245429, zaniknutý 4. 2. 2017 | Konateľ | 25. 9. 2012 až 3. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SARIN s. r. o. IČO 35853433, zaniknutý 10. 6. 2023 | Konateľ | 26. 7. 2011 až 27. 6. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SARIN s. r. o. IČO 35853433, zaniknutý 10. 6. 2023 | Konateľ | 26. 7. 2011 až 26. 4. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DAVLS s.r.o. IČO 36714976, zaniknutý 23. 12. 2021 | Konateľ | 14. 7. 2011 až 22. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| infoSec services, s. r. o. IČO 44115458 | Konateľ | 29. 12. 2010 až 16. 4. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| infoSec services, s. r. o. IČO 44115458 | Konateľ | 29. 12. 2010 až 10. 4. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| STAŠ s. r. o. IČO 35828587, zaniknutý 17. 12. 2019 |
| Konateľ |
| 13. 8. 2010 až 16. 12. 2019 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| ARADOS s.r.o. IČO 45474613, zaniknutý 13. 7. 2018 | Konateľ | 30. 3. 2010 až 12. 7. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ASIAN TRADE s. r. o. IČO 44341997 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 639 € | 100 % | 24. 5. 2022 |
| Bofex s.r.o. IČO 46068091 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 18. 5. 2022 |
| KARE s.r.o. IČO 45723168 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 5. 2022 |
| KRISTAL DESING s. r. o. IČO 46046623 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 18. 5. 2022 |
| Aureus music SS s.r.o. IČO 45273634 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 000 € | 75 % | 24. 5. 2022 |
| Počítače Rohožník s.r.o. IČO 35899441 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 350 € | 50 % | 24. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.