39 zápisov v štatutárnych orgánoch28 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| NELAPEK s.r.o. IČO 47077166 | Konateľ | 10. 12. 2021 až dodnes | dodávateľ 1,2 mil. € (14 zmlúv) objednávateľ 10 tis. € (1 zmluva) |
| TSP Centrum s.r.o. IČO 35921862 | Konateľ | 16. 6. 2022 až dodnes | dodávateľ 137 tis. € (6 zmlúv) |
| Chironex s.r.o. IČO 50213539 | Konateľ | 9. 3. 2016 až dodnes | dodávateľ 6 309 € (7 zmlúv) |
| KOREMA BB s. r. o. IČO 47057645 | Konateľ | 1. 12. 2022 až dodnes | dodávateľ 1 440 € (3 zmluvy) |
| RULL Estate a.s. IČO 55246494 | Člen predstavenstva | 23. 2. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| J4U SERVICES, s.r.o. IČO 34107657 | Konateľ | 10. 11. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| OC Radvaň s.r.o. IČO 46336427 | Konateľ | 10. 8. 2022 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| TSP Centrum RS s. r. o. IČO 45257264 | Konateľ | 5. 7. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SMT PROPERTY MANAGEMENT s. r. o. IČO 54474710 | Konateľ | 21. 4. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SMT BYTČA s. r. o. IČO 54163081 | Konateľ | 5. 4. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| NELAPEK TRADE s.r.o. IČO 54274885 | Konateľ | 21. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VOSEM GROUP, s.r.o. IČO 54228476 | Konateľ | 23. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SMT PROPERTY, s.r.o. IČO 53665716 | Konateľ | 8. 4. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gain Capital a. s. IČO 43864015 | Predseda predstavenstva | 1. 2. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Naše gazdovské, s. r. o. IČO 52425169 | Konateľ | 29. 5. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| IFREEZONE, s.r.o. IČO 47449586 | Konateľ | 2. 9. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| VIZUALDK projekt, s.r.o. IČO 47555505 | Konateľ | 4. 12. 2013 až 9. 6. 2014 | dodávateľ 21 tis. € (3 zmluvy) |
| VIZUALDK projekt, s.r.o. IČO 47555505 | Konateľ | 4. 12. 2013 až 12. 5. 2014 | dodávateľ 21 tis. € (3 zmluvy) |
| Dúbravčice, s. r. o. IČO 45945080 | Konateľ | 20. 12. 2019 až 19. 1. 2021 | dodávateľ 4 160 € (2 zmluvy) |
| Dúbravčice, s. r. o. IČO 45945080 | Konateľ | 20. 12. 2019 až 18. 1. 2021 | dodávateľ 4 160 € (2 zmluvy) |
| Clausula rebus SK, s.r.o. IČO 53147979 | Konateľ | 15. 1. 2022 až 17. 5. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Clausula rebus SK, s.r.o. IČO 53147979 | Konateľ | 15. 1. 2022 až 19. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BA Development, s.r.o. IČO 36658545 | Konateľ | 21. 12. 2019 až 22. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BA Development, s.r.o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 20. 12. 2019 až 3. 2. 2021 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| BA Development, s.r.o. IČO 36658545 | Konateľ | 20. 12. 2019 až 2. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OC DBW, s.r.o. IČO 52467899, zaniknutý 14. 7. 2020 | Konateľ | 14. 6. 2019 až 13. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OC GVC, s.r.o. IČO 52468003, zaniknutý 15. 7. 2020 | Konateľ | 13. 6. 2019 až 14. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaK Partners, s.r.o. IČO 45844828 | Konateľ | 18. 9. 2010 až 16. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MaK Partners, s.r.o. IČO 45844828 | Konateľ | 18. 9. 2010 až 1. 12. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EUROCHEMIA SLOVAKIA s.r.o. IČO 45844674, zaniknutý 14. 6. 2016 | Konateľ | 9. 9. 2010 až 21. 5. 2014 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| EUROCHEMIA SLOVAKIA s.r.o. IČO 45844674, zaniknutý 14. 6. 2016 | Konateľ | 9. 9. 2010 až 5. 5. 2014 | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Equilibrium Invest s.r.o. IČO 45612269, zaniknutý 6. 1. 2015 | Konateľ | 14. 7. 2010 až 11. 9. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Equilibrium Invest s.r.o. IČO 45612269, zaniknutý 6. 1. 2015 | Konateľ | 14. 7. 2010 až 25. 9. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZDROJ - VOPO , s.r.o. IČO 34100121, zaniknutý 26. 9. 2023 | Konateľ | 22. 6. 2010 až 20. 9. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZDROJ - VOPO , s.r.o. IČO 34100121, zaniknutý 26. 9. 2023 | Konateľ | 22. 6. 2010 až 11. 9. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M&T CORPORACY s.r.o. IČO 44598963, zaniknutý 8. 12. 2015 | Konateľ | 30. 1. 2009 až 15. 11. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M&T CORPORACY s.r.o. IČO 44598963, zaniknutý 8. 12. 2015 | Konateľ | 30. 1. 2009 až 3. 11. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M&T PARTNERS s.r.o. IČO 36827860, zaniknutý 19. 5. 2023 | Konateľ | 5. 9. 2007 až 15. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| M&T PARTNERS s.r.o. IČO 36827860, zaniknutý 19. 5. 2023 | Konateľ | 5. 9. 2007 až 6. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| IFREEZONE, s.r.o. IČO 47449586 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 9. 2022 |
| Chironex s.r.o. IČO 50213539 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 250 € | 85 % | 13. 2. 2021 |
| VOSEM GROUP, s.r.o. IČO 54228476 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 11. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.