10 zápisov v štatutárnych orgánoch8 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FITFABRIK s. r. o. IČO 56844662 | Konateľ | 20. 3. 2025 až dodnes | dodávateľ 1,0 mil. € (1 zmluva) objednávateľ 2 € (3 zmluvy) |
| B&T Partners s.r.o. IČO 36651737 | Konateľ | 19. 8. 2014 až dodnes | dodávateľ 9 600 € (3 zmluvy) objednávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| GOLF TN s.r.o. IČO 54373611 | Konateľ | 2. 2. 2022 až dodnes | dodávateľ 5 980 € (2 zmluvy) |
| GOLF TN1 s.r.o. IČO 55814891 | Konateľ | 4. 11. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZINO, spol. s r.o. IČO 34105735 | Konateľ | 2. 3. 2022 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| VYDO s. r. o. IČO 52226697 | Konateľ | 28. 3. 2019 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BYG s.r.o. IČO 50373331 | Konateľ | 24. 6. 2016 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| B&T Partners s.r.o. IČO 36651737 | Konateľ | 19. 8. 2014 až 22. 5. 2024 | dodávateľ 9 600 € (3 zmluvy) objednávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| TNB s.r.o. IČO 48314412 | Konateľ | 30. 9. 2015 až 3. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TNB s.r.o. IČO 48314412 | Konateľ | 30. 9. 2015 až 15. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (7).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| ZINO, spol. s r.o. IČO 34105735 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 638,78 € | 100 % | 7. 4. 2022 |
| BYG s.r.o. IČO 50373331 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 17. 5. 2022 |
| B&T Partners s.r.o. IČO 36651737 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 23. 5. 2024 |
| GOLF TN s.r.o. IČO 54373611 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 50 % | 27. 2. 2024 |
| GOLF TN1 s.r.o. IČO 55814891 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 50 % | 4. 11. 2023 |
| FITFABRIK s. r. o. IČO 56844662 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 3. 2025 |
| VYDO s. r. o. IČO 52226697 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 10. 2026 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).