221 zápisov v štatutárnych orgánoch205 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SOET s. r. o. IČO 51934809 | Konateľ | 6. 10. 2025 až dodnes | dodávateľ 308 € (1 zmluva) objednávateľ 211 tis. € (12 zmlúv) |
| Conecol s. r. o. IČO 50237691 | Konateľ | 29. 12. 2020 až dodnes | dodávateľ 174 tis. € (1 zmluva) |
| STAFIR plus spol. s r.o. IČO 47979313 | Konateľ | 13. 1. 2023 až dodnes | dodávateľ 170 tis. € (2 zmluvy) |
| E.P.R., s.r.o. IČO 46451919 | Konateľ | 27. 6. 2018 až dodnes | dodávateľ 156 tis. € (35 zmlúv) |
| Lestico s. r. o. IČO 45729484 | Konateľ | 6. 9. 2023 až dodnes | dodávateľ 141 tis. € (2 zmluvy) |
| Sfinax s. r. o. IČO 52273300 | Konateľ | 31. 3. 2026 až dodnes | dodávateľ 75 tis. € (1 zmluva) |
| AGO Invest s. r. o. IČO 47599758 | Konateľ | 12. 12. 2022 až dodnes | dodávateľ 42 tis. € (2 zmluvy) |
| AGO PLUS 4 s. r. o. IČO 36633348 | Konateľ | 8. 6. 2022 až dodnes | dodávateľ 26 tis. € (2 zmluvy) |
| NewRots s. r. o. IČO 46094962 | Konateľ | 4. 10. 2024 až dodnes | objednávateľ 20 tis. € (4 zmluvy) |
| Polkon s. r. o. IČO 44977573 | Konateľ | 17. 2. 2026 až dodnes | dodávateľ 14 tis. € (4 zmluvy) |
| HA2B Trans s.r.o. v likvidácii IČO 46720944 | Konateľ | 5. 5. 2016 až dodnes | objednávateľ 13 tis. € (2 zmluvy) |
| NAVEX group s.r.o. IČO 54525730 | Konateľ | 28. 6. 2025 až dodnes | dodávateľ 1 120 € (1 zmluva) objednávateľ 1 139 € (2 zmluvy) |
| Boragin s. r. o. IČO 50154303 | Konateľ | 17. 2. 2025 až dodnes | objednávateľ 2 120 € (2 zmluvy) |
| Juk SK s. r. o. IČO 51073331 | Konateľ | 26. 5. 2026 až dodnes | objednávateľ 1 476 € (1 zmluva) |
| MB Expres s.r.o. „v konkurze“ IČO 52243257 | Konateľ | 28. 10. 2025 až dodnes | dodávateľ 1 366 € (1 zmluva) |
| OBREPO s. r. o. IČO 35807059 | Konateľ | 30. 9. 2025 až dodnes | dodávateľ 1 100 € (1 zmluva) |
| K V E S T s.r.o. IČO 31558518 | Konateľ | 17. 9. 2021 až dodnes | dodávateľ 605 € (3 zmluvy) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Zubline s. r. o. IČO 52074960 | Konateľ | 14. 5. 2025 až dodnes | objednávateľ 245 € (6 zmlúv) |
| HZ Stavby s.r.o. IČO 50790030 | Konateľ | 15. 9. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| kvalita s. r. o. IČO 57480681 | Konateľ | 28. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| expresné dodanie s. r. o. IČO 57481300 | Konateľ | 28. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| eletrikbau s. r. o. IČO 55927777 | Konateľ | 12. 8. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zaxok s. r. o. IČO 35878223 | Konateľ | 31. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rimia s. r. o. IČO 56471581 | Konateľ | 27. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| mystery s. r. o. IČO 57396531 | Konateľ | 3. 7. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ekowood Slovakia s. r. o. IČO 46616306 | Konateľ | 22. 6. 2026 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PSUN s.r.o. IČO 50153439 | Konateľ | 22. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Jukla SK s. r. o. IČO 53645201 | Konateľ | 16. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TeroCan s. r. o. IČO 52169278 | Konateľ | 5. 6. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRIMATOR BITTER s.r.o. IČO 52070352 | Konateľ | 30. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Glamorous, s. r. o. IČO 53947835 | Konateľ | 30. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tulaty s. r. o. IČO 54397103 | Konateľ | 10. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| R TOK s. r. o. IČO 52651207 | Konateľ | 2. 4. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FERTOK s. r. o. IČO 50967479 | Konateľ | 6. 2. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Derewo s. r. o. IČO 55108407 | Konateľ | 5. 1. 2026 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AlfaGreen, s.r.o. IČO 48062766 | Konateľ | 22. 12. 2025 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Alerco s. r. o. IČO 50169971 | Konateľ | 12. 11. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DERTON s. r. o. IČO 57020639 | Konateľ | 21. 10. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sirdonik s. r. o. IČO 57020876 | Konateľ | 21. 10. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sezonex s. r. o. IČO 56173253 | Konateľ | 7. 10. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tabeta s. r. o. IČO 55069533 | Konateľ | 8. 9. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Manifa s. r. o. IČO 55244203 | Konateľ | 3. 9. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VARDS s. r. o. IČO 55382347 | Konateľ | 3. 9. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wellad s. r. o. IČO 51668084 | Konateľ | 3. 7. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| loxami sk s. r. o. IČO 56844085 | Konateľ | 1. 7. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Muchacho s.r.o. IČO 50692674 | Konateľ | 16. 6. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Magdaléna s. r. o. IČO 51172666 | Konateľ | 16. 6. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| EESA, s. r. o. IČO 52431681 | Konateľ | 13. 6. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Skriptu s. r. o. IČO 36743283 | Konateľ | 21. 5. 2025 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Vexuna s. r. o. IČO 52125866 | Konateľ | 14. 5. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Poraid s. r. o. IČO 55971482 | Konateľ | 11. 4. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VEROK s. r. o. IČO 43830897 | Konateľ | 1. 4. 2025 až dodnes | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| Zepako s. r. o. IČO 50610171 | Konateľ | 24. 3. 2025 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ANDREUS s. r. o. IČO 45865493 | Konateľ | 19. 2. 2025 až dodnes | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| Eductive s. r. o. IČO 54028159 | Konateľ | 17. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| food flotila s. r. o. IČO 56724659 | Konateľ | 5. 2. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MindSEE s. r. o. IČO 36218561 | Konateľ | 23. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rufless s. r. o. IČO 56623178 | Konateľ | 14. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Poradop s. r. o. IČO 53979656 | Konateľ | 13. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tlumo s. r. o. IČO 53981316 | Konateľ | 13. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VISEO s. r. o. IČO 53856431 | Konateľ | 10. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KeyPoint s. r. o. IČO 53699181 | Konateľ | 27. 12. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tinify s. r. o. IČO 55136923 | Konateľ | 4. 9. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sofinity s. r. o. IČO 53461452 | Konateľ | 16. 8. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Umma, spol. s r. o. IČO 50225413 | Konateľ | 23. 5. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grower 77 s. r. o. IČO 50138391 | Konateľ | 17. 5. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BUDORA s. r. o. IČO 45331103 | Konateľ | 2. 5. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fabtur s.r.o. IČO 52666131 | Konateľ | 13. 3. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Genopro s. r. o. IČO 52262022 | Konateľ | 21. 2. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wer line 77 s. r. o. IČO 51122588 | Konateľ | 18. 2. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sovise s. r. o. IČO 52032361 | Konateľ | 30. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SOLEGA s. r. o. IČO 52272265 | Konateľ | 18. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bano Prague s. r. o. IČO 53008383 | Konateľ | 12. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| LilacBridge s. r. o. IČO 53601700 | Konateľ | 12. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zarako s. r. o. IČO 45319910 | Konateľ | 16. 10. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| Gara agency, s. r. o. IČO 55086012 | Konateľ | 16. 10. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rydberg s. r. o. IČO 45544514 | Konateľ | 18. 9. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Dentilon s. r. o. IČO 46228632 | Konateľ | 27. 6. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| MARTHAL s. r. o. IČO 51010607 | Konateľ | 16. 6. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| MAOTA s.r.o. IČO 54741262 | Konateľ | 7. 6. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGOLIOS s. r. o. IČO 52910598 | Konateľ | 24. 5. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGOLIOSON s. r. o. IČO 53815360 | Konateľ | 24. 5. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARHAL 77 s.r.o. IČO 47701340 | Konateľ | 21. 4. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGOLIS s. r. o. IČO 36771562 | Konateľ | 7. 3. 2023 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ECHOLA s. r. o. IČO 54042861 | Konateľ | 26. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGO group s. r. o. IČO 54043514 | Konateľ | 26. 1. 2023 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Resaco s. r. o. IČO 45488622 | Konateľ | 8. 12. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| OTMA s. r. o. IČO 53150538 | Konateľ | 30. 11. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGO PLUS 5 s. r. o. IČO 47187956 | Konateľ | 17. 10. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Linguistica s. r. o. IČO 47837713 | Konateľ | 30. 9. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRAVEL SERVIS s. r. o. IČO 52892476 | Konateľ | 12. 9. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRP company s. r. o. IČO 46163808 | Konateľ | 26. 6. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGO Interier s. r. o. IČO 44644892 | Konateľ | 6. 6. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PZ Slovakia s.r.o. IČO 50630938 | Konateľ | 1. 6. 2022 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Jura Slovakia, s.r.o. IČO 47099992 | Konateľ | 20. 5. 2022 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| PTQ PLUS s. r. o. IČO 51340224 | Konateľ | 14. 3. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGO PLUS 3 s. r. o. IČO 47774991 | Konateľ | 4. 1. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ODM plus s. r. o IČO 36052175 | Konateľ | 30. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGO PLUS 1 s. r. o. IČO 47127627 | Konateľ | 20. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PZ SERVICE s.r.o. IČO 47828161 | Konateľ | 20. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KUBOS, s.r.o. IČO 36361054 | Konateľ | 15. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Livico s. r. o. IČO 47843390 | Konateľ | 1. 12. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tiva group s. r. o. IČO 50304917 | Konateľ | 24. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Peledon s. r. o. IČO 50935003 | Konateľ | 22. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sefta s. r. o. IČO 51730596 | Konateľ | 22. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zomat Slovakia s. r. o. IČO 53404131 | Konateľ | 22. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ago plus one s. r. o. IČO 51219883 | Konateľ | 18. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lotok s. r. o. IČO 51833557 | Konateľ | 9. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| lapik s. r. o. IČO 47830557 | Konateľ | 8. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zinekot s. r. o. IČO 47984694 | Konateľ | 8. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Vexl company s. r. o. IČO 53017498 | Konateľ | 4. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Panek s. r. o. IČO 50178547 | Konateľ | 3. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Replak s. r. o. IČO 50360965 | Konateľ | 3. 11. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| WZ plus s. r. o. IČO 47777184 | Konateľ | 27. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Reston Trade s. r. o. IČO 47916052 | Konateľ | 27. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lotek s. r. o. IČO 51472791 | Konateľ | 26. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Eleco trade s. r. o. IČO 51829827 | Konateľ | 26. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Stolnec s. r. o. IČO 51981262 | Konateľ | 26. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Feloj s. r. o. IČO 52856275 | Konateľ | 26. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tenra s. r. o. IČO 50017446 | Konateľ | 25. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TERIKA s. r. o. IČO 51157331 | Konateľ | 25. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Remba sk s. r. o. IČO 51431432 | Konateľ | 25. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DTP plus s. r. o. IČO 47934956 | Konateľ | 5. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| DTP time s. r. o. IČO 48265454 | Konateľ | 5. 10. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| RABA plus s.r.o. IČO 51720477 | Konateľ | 17. 9. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PAZMINEX s. r. o. IČO 53325087 | Konateľ | 26. 7. 2021 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Key Consulting SK s. r. o. IČO 46288961 | Konateľ | 7. 7. 2021 až dodnes | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| RABA plus s.r.o.. IČO 48063738 | Konateľ | 29. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kopico s. r. o. IČO 52180778 | Konateľ | 11. 6. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ACL plus s. r. o. IČO 51055830 | Konateľ | 25. 5. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ferbox s. r. o. IČO 50132083 | Konateľ | 21. 5. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kalmos plus s.r.o. IČO 52274985 | Konateľ | 20. 5. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tender Word s.r.o. IČO 50427857 | Konateľ | 27. 4. 2021 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| SV. JURAJ, s.r.o. IČO 44446934 | Konateľ | 1. 3. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ecommerce Bridge, s. r. o. IČO 47174901 | Konateľ | 10. 2. 2021 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Novocol s. r. o. IČO 48053457 | Konateľ | 21. 12. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Felico s. r. o. IČO 48203998 | Konateľ | 21. 12. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aleson s. r. o. IČO 45255415 | Konateľ | 27. 11. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Nova N+ s.r.o. IČO 51916061 | Konateľ | 12. 11. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SUPSTAR s. r. o. IČO 52859053 | Konateľ | 3. 11. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PEHA trade s.r.o. IČO 51259818 | Konateľ | 26. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sontel s.r.o. IČO 51118203 | Konateľ | 24. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GREENTECHNIC s.r.o. IČO 46294651 | Konateľ | 1. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ColorHaze s.r.o. IČO 47845970 | Konateľ | 1. 6. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MOLUVA s.r.o. IČO 52110630 | Konateľ | 1. 6. 2020 až dodnes | objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| NESARYT s.r.o. IČO 50732790 | Konateľ | 29. 5. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Body face s.r.o. IČO 51957167 | Konateľ | 28. 5. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| OLANT Shoe s.r.o. IČO 46692606 | Konateľ | 29. 4. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| TNG Services, s. r. o. IČO 50975153 | Konateľ | 1. 4. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| dovolenkyonline.sk, s. r. o. IČO 44139331 | Konateľ | 28. 2. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PRODISIA s.r.o. IČO 50693468 | Konateľ | 4. 2. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| ATON simtech spol. s r.o. IČO 36593117 | Konateľ | 15. 11. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| POREGON-BA, s.r.o. IČO 44640480 | Konateľ | 25. 7. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| REDONTA s.r.o. IČO 46305246 | Konateľ | 12. 6. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| MP-Track a LKW, s.r.o. IČO 50506242 | Konateľ | 4. 4. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| FUNNY WORLD SVK s.r.o. IČO 46951806 | Konateľ | 29. 1. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| MBL investment s.r.o. IČO 47555467 | Konateľ | 27. 1. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Upservice s.r.o. IČO 46839852 | Konateľ | 10. 12. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| GeM Trade s.r.o. IČO 51072092 | Konateľ | 14. 10. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| J & A Company s.r.o. IČO 50747622 | Konateľ | 31. 8. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| SL BAU s.r.o. IČO 50146343 | Konateľ | 9. 4. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| WMI Creative s.r.o. IČO 47766361 | Konateľ | 5. 3. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| VKP2, s.r.o. IČO 50639145 | Konateľ | 12. 12. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| PUMAK, s. r. o. IČO 46660291 | Konateľ | 26. 9. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| BP sk s.r.o. IČO 43854559 | Konateľ | 31. 10. 2013 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| OP.i., s.r.o. IČO 50027123, zaniknutý 17. 4. 2026 | Konateľ | 2. 5. 2019 až 16. 4. 2026 | dodávateľ 93 tis. € (28 zmlúv) |
| ABmedia s.r.o. IČO 46544275, zaniknutý 27. 9. 2019 | Konateľ | 12. 2. 2018 až 26. 9. 2019 | dodávateľ 16 tis. € (6 zmlúv) |
| HA2B Trans s.r.o. v likvidácii IČO 46720944 | Konateľ | 5. 5. 2016 až 15. 5. 2017 | objednávateľ 13 tis. € (2 zmluvy) |
| ADDled, s.r.o. IČO 46869271, zaniknutý 17. 1. 2026 | Konateľ | 5. 6. 2022 až 16. 1. 2026 | objednávateľ 6 872 € (2 zmluvy) |
| JH&MM s.r.o. IČO 46135812, zaniknutý 11. 6. 2022 | Konateľ | 15. 11. 2019 až 10. 6. 2022 | dodávateľ 2 511 € (1 zmluva) |
| Below s. r. o. IČO 55658687 | Konateľ | 15. 11. 2024 až 14. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Below s. r. o. IČO 55658687 | Konateľ | 15. 11. 2024 až 22. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Survivex s. r. o. IČO 51219441 | Konateľ | 15. 1. 2024 až 5. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Survivex s. r. o. IČO 51219441 | Konateľ | 15. 1. 2024 až 19. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| P.G.S., s.r.o. IČO 36248916, zaniknutý 27. 9. 2024 | Konateľ | 31. 10. 2023 až 26. 9. 2024 | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| Wood Shavings SK s. r. o. IČO 52340627, zaniknutý 29. 9. 2023 | Konateľ | 11. 10. 2022 až 28. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGO PLUS 2 s. r. o. IČO 53482468, zaniknutý 3. 12. 2025 | Konateľ | 5. 8. 2022 až 2. 12. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KOVOMO s.r.o. IČO 51173263, zaniknutý 18. 4. 2026 | Konateľ | 11. 2. 2022 až 17. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| WORK AND TRAVEL s.r.o. IČO 51857359, zaniknutý 15. 11. 2024 | Konateľ | 20. 9. 2021 až 14. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| QUANTUS s.r.o. IČO 50814320, zaniknutý 31. 1. 2026 | Konateľ | 25. 8. 2021 až 30. 1. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IJC1 Slovakia s.r.o. IČO 51486661, zaniknutý 26. 7. 2025 | Konateľ | 26. 7. 2021 až 25. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VIBIS s. r. o. IČO 52238245, zaniknutý 4. 3. 2025 | Konateľ | 11. 6. 2021 až 3. 3. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AGO PLUS, s.r.o IČO 51690055, zaniknutý 28. 9. 2023 | Konateľ | 9. 11. 2020 až 27. 9. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HUMEN Group s. r. o. IČO 36248827, zaniknutý 12. 7. 2023 | Konateľ | 15. 7. 2019 až 11. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIGARO, s.r.o. IČO 43788408, zaniknutý 17. 6. 2025 | Konateľ | 14. 10. 2018 až 16. 6. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AirCon s.r.o. IČO 47502479, zaniknutý 2. 8. 2023 | Konateľ | 31. 8. 2018 až 1. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ROTAVELE s.r.o. IČO 36227200, zaniknutý 1. 7. 2023 | Konateľ | 26. 6. 2018 až 30. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INFINITY-TRADE s.r.o. IČO 47719028, zaniknutý 29. 4. 2026 | Konateľ | 1. 5. 2018 až 28. 4. 2026 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Baumetal Technik s. r. o. IČO 48107379, zaniknutý 22. 11. 2023 | Konateľ | 27. 4. 2018 až 21. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SL BAU s.r.o. IČO 50146343 | Konateľ | 9. 4. 2018 až 24. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HERAKLOIN s.r.o. IČO 36255203, zaniknutý 15. 11. 2025 | Konateľ | 6. 2. 2018 až 14. 11. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BANGER s.r.o. IČO 46413901, zaniknutý 3. 11. 2020 | Konateľ | 6. 2. 2018 až 2. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Edy Braun & Co. s.r.o. IČO 36751138, zaniknutý 25. 9. 2019 | Konateľ | 9. 6. 2017 až 24. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OTTO BUSINESS s.r.o. IČO 45319502, zaniknutý 8. 1. 2020 | Konateľ | 1. 2. 2017 až 20. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OTTO BUSINESS s.r.o. IČO 45319502, zaniknutý 8. 1. 2020 | Konateľ | 1. 2. 2017 až 6. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Remo Media, s.r.o. IČO 44284624 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 25. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Remo Media, s.r.o. IČO 44284624 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 30. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Remo Media, s.r.o. IČO 44284624 | Konateľ | 31. 8. 2016 až 2. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FEM TRADE SK s.r.o. IČO 46397965, zaniknutý 23. 8. 2018 | Konateľ | 24. 8. 2016 až 22. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FEM TRADE SK s.r.o. IČO 46397965, zaniknutý 23. 8. 2018 | Konateľ | 24. 8. 2016 až 18. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROF – I.K. s.r.o. IČO 46236759, zaniknutý 18. 5. 2018 | Konateľ | 28. 6. 2016 až 17. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PROF – I.K. s.r.o. IČO 46236759, zaniknutý 18. 5. 2018 | Konateľ | 28. 6. 2016 až 19. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KIBB s.r.o. IČO 47374306, zaniknutý 10. 11. 2018 | Konateľ | 28. 6. 2016 až 13. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KIBB s.r.o. IČO 47374306, zaniknutý 10. 11. 2018 | Konateľ | 28. 6. 2016 až 9. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAR & PAT s.r.o. IČO 45586781, zaniknutý 23. 1. 2024 | Konateľ | 25. 2. 2016 až 2. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAR & PAT s.r.o. IČO 45586781, zaniknutý 23. 1. 2024 | Konateľ | 25. 2. 2016 až 27. 9. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MAR & PAT s.r.o. IČO 45586781, zaniknutý 23. 1. 2024 | Konateľ | 25. 2. 2016 až 24. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FREEDOM TATRA CITY s.r.o. IČO 48037745, zaniknutý 26. 3. 2026 | Konateľ | 25. 2. 2016 až 28. 8. 2017 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| FREEDOM TATRA CITY s.r.o. IČO 48037745, zaniknutý 26. 3. 2026 | Konateľ | 25. 2. 2016 až 25. 3. 2026 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| CND Parilla s.r.o. IČO 36054836, zaniknutý 26. 4. 2019 | Konateľ | 20. 3. 2015 až 25. 4. 2019 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| Money Holding s. r. o. IČO 46534393, zaniknutý 22. 2. 2017 | Konateľ | 3. 7. 2014 až 21. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JPP SK s. r. o. IČO 47355948, zaniknutý 2. 6. 2018 | Konateľ | 3. 7. 2014 až 1. 6. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JPP SK s. r. o. IČO 47355948, zaniknutý 2. 6. 2018 | Konateľ | 3. 7. 2014 až 11. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SMART GLOBAL, s.r.o. IČO 44135050, zaniknutý 16. 2. 2017 | Konateľ | 26. 6. 2014 až 15. 2. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JUDYT s.r.o. IČO 36792616, zaniknutý 17. 6. 2016 | Konateľ | 9. 1. 2014 až 16. 6. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BP sk s.r.o. IČO 43854559 | Konateľ | 31. 10. 2013 až 25. 4. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KONT s.r.o. IČO 46611827, zaniknutý 31. 7. 2015 | Konateľ | 31. 10. 2013 až 30. 7. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| A. J. s.r.o. IČO 43854338, zaniknutý 1. 3. 2016 | Konateľ | 25. 10. 2013 až 29. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELYN s.r.o. IČO 44417586, zaniknutý 30. 1. 2021 | Konateľ | 25. 9. 2013 až 29. 1. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ELYN s.r.o. IČO 44417586, zaniknutý 30. 1. 2021 | Konateľ | 25. 9. 2013 až 10. 5. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CERONA, s.r.o. IČO 36624454, zaniknutý 31. 1. 2025 | Konateľ | 22. 4. 2013 až 30. 1. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (82).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| E.P.R., s.r.o. IČO 46451919 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 10 000 € | 100 % | 4. 7. 2018 |
| K V E S T s.r.o. IČO 31558518 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 640 € | 100 % | 12. 10. 2021 |
| KUBOS, s.r.o. IČO 36361054 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 6 638,78 € | 100 % | 1. 2. 2022 |
| ANDREUS s. r. o. IČO 45865493 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 21. 11. 2025 |
| EESA, s. r. o. IČO 52431681 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 12. 3. 2026 |
| Ecommerce Bridge, s. r. o. IČO 47174901 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 29. 9. 2021 |
| FUNNY WORLD SVK s.r.o. IČO 46951806 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 2. 3. 2019 |
| Fabtur s.r.o. IČO 52666131 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 27. 3. 2024 |
| Gara agency, s. r. o. IČO 55086012 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 8. 11. 2023 |
| GeM Trade s.r.o. IČO 51072092 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 10. 11. 2018 |
| HA2B Trans s.r.o. v likvidácii IČO 46720944 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 26. 5. 2016 |
| J & A Company s.r.o. IČO 50747622 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 26. 10. 2018 |
| Jura Slovakia, s.r.o. IČO 47099992 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 8. 6. 2022 |
| Key Consulting SK s. r. o. IČO 46288961 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 28. 7. 2021 |
| MBL investment s.r.o. IČO 47555467 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 5. 2. 2019 |
| MP-Track a LKW, s.r.o. IČO 50506242 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 12. 6. 2019 |
| Magdaléna s. r. o. IČO 51172666 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 11. 2025 |
| Muchacho s.r.o. IČO 50692674 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 3. 2026 |
| Nova N+ s.r.o. IČO 51916061 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 12. 2020 |
| PAZMINEX s. r. o. IČO 53325087 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 10. 8. 2021 |
| PUMAK, s. r. o. IČO 46660291 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 10. 10. 2017 |
| PZ Slovakia s.r.o. IČO 50630938 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 22. 6. 2022 |
| SL BAU s.r.o. IČO 50146343 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 10. 2018 |
| TRAVEL SERVIS s. r. o. IČO 52892476 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 30. 11. 2022 |
| Tender Word s.r.o. IČO 50427857 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 26. 5. 2021 |
| Upservice s.r.o. IČO 46839852 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 12. 1. 2019 |
| VKP2, s.r.o. IČO 50639145 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 14. 12. 2017 |
| WMI Creative s.r.o. IČO 47766361 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 11. 4. 2018 |
| expresné dodanie s. r. o. IČO 57481300 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 29. 8. 2026 |
| food flotila s. r. o. IČO 56724659 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 13. 2. 2025 |
| mystery s. r. o. IČO 57396531 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 23. 7. 2026 |
| NESARYT s.r.o. IČO 50732790 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 25. 6. 2020 |
| OLANT Shoe s.r.o. IČO 46692606 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 10. 6. 2020 |
| POREGON-BA, s.r.o. IČO 44640480 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 3. 9. 2019 |
| PRODISIA s.r.o. IČO 50693468 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 3. 3. 2020 |
| REDONTA s.r.o. IČO 46305246 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 000 € | 80 % | 23. 8. 2019 |
| Sontel s.r.o. IČO 51118203 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 14. 10. 2020 |
| MARTHAL s. r. o. IČO 51010607 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 29 500 € | 50 % | 22. 7. 2023 |
| SV. JURAJ, s.r.o. IČO 44446934 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 2. 3. 2021 |
| dovolenkyonline.sk, s. r. o. IČO 44139331 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 22. 5. 2020 |
| ACL plus s. r. o. IČO 51055830 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 30. 6. 2021 |
| Aleson s. r. o. IČO 45255415 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 2. 2021 |
| Body face s.r.o. IČO 51957167 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 27. 6. 2020 |
| ColorHaze s.r.o. IČO 47845970 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 6. 2020 |
| Conecol s. r. o. IČO 50237691 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 24. 2. 2021 |
| DTP plus s. r. o. IČO 47934956 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 10. 2021 |
| Felico s. r. o. IČO 48203998 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 1. 2021 |
| Ferbox s. r. o. IČO 50132083 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 6. 2021 |
| GREENTECHNIC s.r.o. IČO 46294651 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 15. 11. 2020 |
| Kalmos plus s.r.o. IČO 52274985 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 6. 2021 |
| Kopico s. r. o. IČO 52180778 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 21. 7. 2021 |
| Linguistica s. r. o. IČO 47837713 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 9. 11. 2022 |
| MAOTA s.r.o. IČO 54741262 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 18. 7. 2023 |
| MARHAL 77 s.r.o. IČO 47701340 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 28. 4. 2023 |
| MOLUVA s.r.o. IČO 52110630 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 3. 6. 2020 |
| NAVEX group s.r.o. IČO 54525730 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 10. 7. 2025 |
| Novocol s. r. o. IČO 48053457 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 26. 1. 2021 |
| PEHA trade s.r.o. IČO 51259818 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 11. 7. 2020 |
| RABA plus s.r.o. IČO 51720477 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 22. 10. 2021 |
| RABA plus s.r.o.. IČO 48063738 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 4. 8. 2021 |
| STAFIR plus spol. s r.o. IČO 47979313 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 8. 2. 2023 |
| SUPSTAR s. r. o. IČO 52859053 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 1. 2021 |
| TNG Services, s. r. o. IČO 50975153 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 9. 2020 |
| kvalita s. r. o. IČO 57480681 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 29. 8. 2026 |
| Ago plus one s. r. o. IČO 51219883 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 4. 12. 2021 |
| DTP time s. r. o. IČO 48265454 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 22. 10. 2021 |
| Eleco trade s. r. o. IČO 51829827 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 12. 11. 2021 |
| Feloj s. r. o. IČO 52856275 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 30. 11. 2021 |
| Lotek s. r. o. IČO 51472791 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 12. 11. 2021 |
| Lotok s. r. o. IČO 51833557 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 3. 12. 2021 |
| Panek s. r. o. IČO 50178547 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 23. 11. 2021 |
| Remba sk s. r. o. IČO 51431432 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 12. 11. 2021 |
| Replak s. r. o. IČO 50360965 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 23. 11. 2021 |
| Reston Trade s. r. o. IČO 47916052 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 12. 11. 2021 |
| Stolnec s. r. o. IČO 51981262 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 10. 11. 2021 |
| TERIKA s. r. o. IČO 51157331 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 10. 11. 2021 |
| Tenra s. r. o. IČO 50017446 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 11. 11. 2021 |
| Vexl company s. r. o. IČO 53017498 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 23. 11. 2021 |
| WZ plus s. r. o. IČO 47777184 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 11. 11. 2021 |
| Zinekot s. r. o. IČO 47984694 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 23. 11. 2021 |
| Zomat Slovakia s. r. o. IČO 53404131 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 4. 12. 2021 |
| lapik s. r. o. IČO 47830557 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 23. 11. 2021 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).