37 zápisov v štatutárnych orgánoch20 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| RDN group a. s. IČO 35826860 | Predseda predstavenstva | 27. 6. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Leblen co. s.r.o. IČO 36201189 | Konateľ | 1. 9. 2024 až dodnes | |
| Invion co. s.r.o. IČO 36497754 | Konateľ | 29. 10. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| OPTIMA four s.r.o. IČO 36788431 | Konateľ | 11. 6. 2021 až 30. 6. 2021 | objednávateľ 111 tis. € (2 zmluvy) |
| OPTIMA four s.r.o. IČO 36788431 | Konateľ | 11. 6. 2021 až 2. 7. 2021 | objednávateľ 111 tis. € (2 zmluvy) |
| Unixol two s.r.o. IČO 36628689 | Konateľ | 18. 2. 2021 až 12. 4. 2021 | dodávateľ 31 tis. € (8 zmlúv) |
| Unixol two s.r.o. IČO 36628689 | Konateľ | 18. 2. 2021 až 1. 4. 2021 | dodávateľ 31 tis. € (8 zmlúv) |
| RIMA - TEC s.r.o. IČO 54352550 | Konateľ | 1. 11. 2025 až 29. 1. 2026 | dodávateľ 20 tis. € (1 zmluva) |
| RIMA - TEC s.r.o. IČO 54352550 | Konateľ | 1. 11. 2025 až 2. 11. 2025 | dodávateľ 20 tis. € (1 zmluva) |
| Jobleska s.r.o. IČO 50824902 | Konateľ | 3. 6. 2024 až 5. 7. 2024 | dodávateľ 883 € (1 zmluva) objednávateľ 231 € (1 zmluva) |
| Jobleska s.r.o. IČO 50824902 | Konateľ | 3. 6. 2024 až 18. 7. 2024 | dodávateľ 883 € (1 zmluva) objednávateľ 231 € (1 zmluva) |
| Zeravia s.r.o. IČO 48066559 | Konateľ | 16. 12. 2024 až 15. 1. 2025 | dodávateľ 0 € (13 zmlúv) |
| Zeravia s.r.o. IČO 48066559 | Konateľ | 16. 12. 2024 až 13. 1. 2025 | dodávateľ 0 € (13 zmlúv) |
| JOB SBS s. r. o. IČO 36722766 | Konateľ | 25. 11. 2024 až 9. 1. 2025 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| JOB SBS s. r. o. IČO 36722766 | Konateľ | 25. 11. 2024 až 7. 1. 2025 | objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Galeter s.r.o. IČO 47122676 | Konateľ | 25. 11. 2024 až 18. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Galeter s.r.o. IČO 47122676 | Konateľ | 25. 11. 2024 až 16. 12. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Zeravia s.r.o. IČO 48066559 | Konateľ | 1. 8. 2024 až 15. 11. 2024 | dodávateľ 0 € (13 zmlúv) |
| Zeravia s.r.o. IČO 48066559 | Konateľ | 1. 8. 2024 až 19. 11. 2024 | dodávateľ 0 € (13 zmlúv) |
| Beloton s.r.o. IČO 55688381 | Konateľ | 1. 8. 2024 až 15. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Beloton s.r.o. IČO 55688381 | Konateľ | 1. 8. 2024 až 14. 11. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Joblesa s.r.o. IČO 54453038 | Konateľ | 21. 12. 2023 až 6. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Joblesa s.r.o. IČO 54453038 | Konateľ | 21. 12. 2023 až 7. 2. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Joblesa-FTK s.r.o. IČO 46257896 | Konateľ | 15. 5. 2023 až 1. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Joblesa-FTK s.r.o. IČO 46257896 | Konateľ | 15. 5. 2023 až 4. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Inoga s.r.o. IČO 53219350 | Konateľ | 30. 12. 2022 až 17. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Inoga s.r.o. IČO 53219350 | Konateľ | 30. 12. 2022 až 10. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Riaval s.r.o. IČO 54943680 | Konateľ | 30. 12. 2022 až 10. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Riaval s.r.o. IČO 54943680 | Konateľ | 30. 12. 2022 až 12. 1. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REFLEX-BAU spol. s r.o. IČO 45844518 | Konateľ | 22. 12. 2022 až 13. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| REFLEX-BAU spol. s r.o. IČO 45844518 | Konateľ | 22. 12. 2022 až 9. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Euroengen s. r. o. IČO 44199821 | Konateľ | 3. 3. 2022 až 5. 4. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Euroengen s. r. o. IČO 44199821 | Konateľ | 3. 3. 2022 až 1. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grandag s.r.o. IČO 36590401, zaniknutý 26. 8. 2023 | Konateľ | 16. 8. 2018 až 10. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Grandag s.r.o. IČO 36590401, zaniknutý 26. 8. 2023 | Konateľ | 16. 8. 2018 až 8. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Verse com s.r.o. IČO 45721181 | Konateľ | 22. 3. 2018 až 10. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RECOMAND s.r.o. IČO 50909126 | Konateľ | 6. 2. 2018 až 13. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.