18 zápisov v štatutárnych orgánoch8 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| DENTONET s.r.o. IČO 36730521 | Konateľ | 30. 1. 2018 až 23. 3. 2020 | dodávateľ 61 tis. € (13 zmlúv) objednávateľ 614 tis. € (18 zmlúv) |
| DENTONET s.r.o. IČO 36730521 | Konateľ | 30. 1. 2018 až 10. 3. 2020 | dodávateľ 61 tis. € (13 zmlúv) objednávateľ 614 tis. € (18 zmlúv) |
| DENTONET s.r.o. IČO 36730521 | Konateľ | 17. 6. 2016 až 24. 11. 2016 | dodávateľ 61 tis. € (13 zmlúv) objednávateľ 614 tis. € (18 zmlúv) |
| DENTONET s.r.o. IČO 36730521 | Konateľ | 17. 6. 2016 až 5. 10. 2016 | dodávateľ 61 tis. € (13 zmlúv) objednávateľ 614 tis. € (18 zmlúv) |
| Royal Brabest Capital, a.s. v konkurze IČO 36826987 | člen predstavenstva | 18. 5. 2020 až 17. 11. 2025 | dodávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| Royal Brabest Capital, a.s. v konkurze IČO 36826987 | člen predstavenstva | 18. 5. 2020 až 18. 5. 2025 | dodávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| PRO-ESTHETICA s.r.o. IČO 45579008 | Konateľ | 4. 10. 2016 až 1. 4. 2020 | dodávateľ 4 181 € (2 zmluvy) |
| PRO-ESTHETICA s.r.o. IČO 45579008 | Konateľ | 4. 10. 2016 až 23. 3. 2020 | dodávateľ 4 181 € (2 zmluvy) |
| HIGH TATRAS CHALET s.r.o. IČO 50706624 | Konateľ | 18. 5. 2020 až 30. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HIGH TATRAS CHALET s.r.o. IČO 50706624 | Konateľ | 18. 5. 2020 až 22. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HIGH TATRAS CAFE s.r.o. IČO 50706683 | Konateľ | 18. 5. 2020 až 30. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HIGH TATRAS CAFE s.r.o. IČO 50706683 | Konateľ | 18. 5. 2020 až 22. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HIGH TATRAS TOWER s.r.o. v konkurze IČO 50706730 | Konateľ | 18. 5. 2020 až 22. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HIGH TATRAS TOWER s.r.o. v konkurze IČO 50706730 | Konateľ | 18. 5. 2020 až 30. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HT SPA MOUNTAIN RESORT, s. r. o. IČO 52375081 | Konateľ | 18. 5. 2020 až 30. 7. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HT SPA MOUNTAIN RESORT, s. r. o. IČO 52375081 | Konateľ | 18. 5. 2020 až 22. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Region Tatry Travel, s.r.o. IČO 50197738 | Konateľ | 23. 3. 2016 až 9. 8. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Region Tatry Travel, s.r.o. IČO 50197738 | Konateľ | 23. 3. 2016 až 13. 7. 2017 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.