115 zápisov v štatutárnych orgánoch58 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| KHM s. r. o. IČO 52212220 | Konateľ | 14. 2. 2019 až 13. 3. 2019 | dodávateľ 589 tis. € (36 zmlúv) |
| KHM s. r. o. IČO 52212220 | Konateľ | 14. 2. 2019 až 15. 3. 2019 | dodávateľ 589 tis. € (36 zmlúv) |
| PERLIČKA TN s.r.o. IČO 52719791 | Konateľ | 18. 10. 2019 až 15. 1. 2020 | dodávateľ 131 tis. € (15 zmlúv) |
| PERLIČKA TN s.r.o. IČO 52719791 | Konateľ | 18. 10. 2019 až 16. 1. 2020 | dodávateľ 131 tis. € (15 zmlúv) |
| AIFM SK I, s. r. o. IČO 52368831 | Konateľ | 26. 4. 2019 až 12. 6. 2019 | objednávateľ 11 tis. € (1 zmluva) |
| AIFM SK I, s. r. o. IČO 52368831 | Konateľ | 26. 4. 2019 až 14. 6. 2019 | objednávateľ 11 tis. € (1 zmluva) |
| BESTanglina, s. r. o. IČO 52599701 | Konateľ | 22. 8. 2019 až 18. 9. 2019 | dodávateľ 3 700 € (3 zmluvy) objednávateľ 6 358 € (4 zmluvy) |
| BESTanglina, s. r. o. IČO 52599701 | Konateľ | 22. 8. 2019 až 9. 9. 2019 | dodávateľ 3 700 € (3 zmluvy) objednávateľ 6 358 € (4 zmluvy) |
| KG spol s.r.o. IČO 52496619 | Konateľ | 4. 7. 2019 až 17. 12. 2019 | dodávateľ 6 550 € (1 zmluva) |
| KG spol s.r.o. IČO 52496619 | Konateľ | 4. 7. 2019 až 23. 12. 2019 | dodávateľ 6 550 € (1 zmluva) |
| ETS Group s. r. o. IČO 52574628 | Konateľ | 10. 8. 2019 až 14. 10. 2019 | objednávateľ 4 750 € (1 zmluva) |
| ETS Group s. r. o. IČO 52574628 | Konateľ | 10. 8. 2019 až 22. 10. 2019 | objednávateľ 4 750 € (1 zmluva) |
| KOVO VALOS s.r.o. IČO 51869110 | Konateľ | 3. 8. 2018 až 12. 11. 2018 | dodávateľ 3 894 € (1 zmluva) |
| KOVO VALOS s.r.o. IČO 51869110 | Konateľ | 3. 8. 2018 až 30. 11. 2018 | dodávateľ 3 894 € (1 zmluva) |
| Lenmi s. r. o. IČO 52719774 | Konateľ | 24. 10. 2019 až 20. 12. 2019 | dodávateľ 167 € (1 zmluva) |
| Lenmi s. r. o. IČO 52719774 | Konateľ | 24. 10. 2019 až 27. 12. 2019 | dodávateľ 167 € (1 zmluva) |
| Winax s. r. o. IČO 52945421 | Konateľ | 19. 2. 2020 až 3. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Winax s. r. o. IČO 52945421 | Konateľ | 19. 2. 2020 až 8. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Momentum s. r. o. IČO 52944191 | Konateľ | 18. 2. 2020 až 14. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Momentum s. r. o. IČO 52944191 | Konateľ | 18. 2. 2020 až 7. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nisox s. r. o. IČO 52945529 | Konateľ | 18. 2. 2020 až 14. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Nisox s. r. o. IČO 52945529 | Konateľ | 18. 2. 2020 až 31. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HGC Group s. r. o. IČO 52947637 | Konateľ | 18. 2. 2020 až 4. 5. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| HGC Group s. r. o. IČO 52947637 | Konateľ | 18. 2. 2020 až 7. 5. 2020 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BEAMAR s. r. o. IČO 52943984 | Konateľ | 15. 2. 2020 až 24. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BEAMAR s. r. o. IČO 52943984 | Konateľ | 15. 2. 2020 až 20. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Purebiz s. r. o. IČO 52882870 | Konateľ | 23. 1. 2020 až 27. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Purebiz s. r. o. IČO 52882870 | Konateľ | 23. 1. 2020 až 7. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEUTRALITY s. r. o. IČO 52877914 | Konateľ | 21. 1. 2020 až 20. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| NEUTRALITY s. r. o. IČO 52877914 | Konateľ | 21. 1. 2020 až 16. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEMFELD s. r. o. IČO 52879127 | Konateľ | 21. 1. 2020 až 10. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEMFELD s. r. o. IČO 52879127 | Konateľ | 21. 1. 2020 až 3. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Greatex s. r. o. IČO 52876985 | Konateľ | 18. 1. 2020 až 12. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Greatex s. r. o. IČO 52876985 | Konateľ | 18. 1. 2020 až 18. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VINAX s. r. o. IČO 52878783 | Konateľ | 18. 1. 2020 až 2. 7. 2020 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| VINAX s. r. o. IČO 52878783 | Konateľ | 18. 1. 2020 až 1. 7. 2020 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Immocap Mill II s. r. o. IČO 52879071 | Konateľ | 18. 1. 2020 až 20. 5. 2020 | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| Immocap Mill II s. r. o. IČO 52879071 | Konateľ | 18. 1. 2020 až 23. 4. 2020 | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| ENVIRONTECH s. r. o. IČO 52719421 | Konateľ | 24. 10. 2019 až 26. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ENVIRONTECH s. r. o. IČO 52719421 | Konateľ | 24. 10. 2019 až 18. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KyseC s. r. o. IČO 52719588 | Konateľ | 19. 10. 2019 až 4. 3. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KyseC s. r. o. IČO 52719588 | Konateľ | 19. 10. 2019 až 31. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Saponia - Slovakia s. r. o. IČO 52623939 | Konateľ | 11. 9. 2019 až 23. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Saponia - Slovakia s. r. o. IČO 52623939 | Konateľ | 11. 9. 2019 až 20. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DITEMA s. r. o. IČO 52625991 | Konateľ | 10. 9. 2019 až 27. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DITEMA s. r. o. IČO 52625991 | Konateľ | 10. 9. 2019 až 5. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Limetas s. r. o. IČO 52618196 | Konateľ | 6. 9. 2019 až 19. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Limetas s. r. o. IČO 52618196 | Konateľ | 6. 9. 2019 až 13. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AT TATRY SB, s. r. o. IČO 52574148 | Konateľ | 10. 8. 2019 až 11. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AT TATRY SB, s. r. o. IČO 52574148 | Konateľ | 10. 8. 2019 až 13. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEFIRA s. r. o. IČO 52574458 | Konateľ | 9. 8. 2019 až 10. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEFIRA s. r. o. IČO 52574458 | Konateľ | 9. 8. 2019 až 9. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Paleo Capital SK s.r.o. IČO 52496261 | Konateľ | 9. 7. 2019 až 10. 12. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Paleo Capital SK s.r.o. IČO 52496261 | Konateľ | 9. 7. 2019 až 21. 11. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Citysite Bratislava, Slovnaftská s. r. o. IČO 52504182 | Konateľ | 3. 7. 2019 až 17. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Citysite Bratislava, Slovnaftská s. r. o. IČO 52504182 | Konateľ | 3. 7. 2019 až 21. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| services businesss s.r.o. IČO 52471888 | Konateľ | 20. 6. 2019 až 21. 8. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| services businesss s.r.o. IČO 52471888 | Konateľ | 20. 6. 2019 až 28. 8. 2019 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| J.P. - SK s.r.o. IČO 52471942 | Konateľ | 20. 6. 2019 až 5. 9. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| J.P. - SK s.r.o. IČO 52471942 | Konateľ | 20. 6. 2019 až 30. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BTX servis s.r.o. IČO 52472027 | Konateľ | 19. 6. 2019 až 20. 8. 2019 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| BTX servis s.r.o. IČO 52472027 | Konateľ | 19. 6. 2019 až 2. 8. 2019 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Lixit s. r. o. IČO 52438864 | Konateľ | 1. 6. 2019 až 22. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Lixit s. r. o. IČO 52438864 | Konateľ | 1. 6. 2019 až 27. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PLASTIC PRO s. r. o. IČO 52440699, zaniknutý 19. 2. 2025 | Konateľ | 31. 5. 2019 až 16. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PLASTIC PRO s. r. o. IČO 52440699, zaniknutý 19. 2. 2025 | Konateľ | 31. 5. 2019 až 23. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LocalBiz s. r. o. IČO 52413870 | Konateľ | 21. 5. 2019 až 22. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LocalBiz s. r. o. IČO 52413870 | Konateľ | 21. 5. 2019 až 27. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| karavaning s. r. o. IČO 52416291 | Konateľ | 21. 5. 2019 až 17. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| karavaning s. r. o. IČO 52416291 | Konateľ | 21. 5. 2019 až 19. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HOPtimista s. r. o. IČO 52368700 | Konateľ | 26. 4. 2019 až 3. 5. 2019 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| HOPtimista s. r. o. IČO 52368700 | Konateľ | 26. 4. 2019 až 14. 5. 2019 | dodávateľ 0 € (3 zmluvy) |
| JC Mind s. r. o. IČO 52369081 | Konateľ | 26. 4. 2019 až 9. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JC Mind s. r. o. IČO 52369081 | Konateľ | 26. 4. 2019 až 4. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JonetiX s.r.o. IČO 52282007 | Konateľ | 14. 3. 2019 až 23. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JonetiX s.r.o. IČO 52282007 | Konateľ | 14. 3. 2019 až 6. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| two4one, s. r. o. IČO 52282058 | Konateľ | 14. 3. 2019 až 12. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| two4one, s. r. o. IČO 52282058 | Konateľ | 14. 3. 2019 až 5. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ISC Tarsos, s.r.o. IČO 52212301 | Konateľ | 14. 2. 2019 až 29. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ISC Tarsos, s.r.o. IČO 52212301 | Konateľ | 14. 2. 2019 až 3. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ViameX s.r.o. IČO 52212327 | Konateľ | 14. 2. 2019 až 4. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ViameX s.r.o. IČO 52212327 | Konateľ | 14. 2. 2019 až 21. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Flat4You, s. r. o. IČO 52212505 | Konateľ | 13. 2. 2019 až 17. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Flat4You, s. r. o. IČO 52212505 | Konateľ | 13. 2. 2019 až 29. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JT DUO TRANS s. r. o. IČO 52212262, zaniknutý 18. 12. 2024 | Konateľ | 12. 2. 2019 až 14. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JT DUO TRANS s. r. o. IČO 52212262, zaniknutý 18. 12. 2024 | Konateľ | 12. 2. 2019 až 20. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HighTec s.r.o. IČO 52162826 | Konateľ | 18. 1. 2019 až 22. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HighTec s.r.o. IČO 52162826 | Konateľ | 18. 1. 2019 až 5. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SendFast s. r. o. IČO 52163385 | Konateľ | 17. 1. 2019 až 11. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SendFast s. r. o. IČO 52163385 | Konateľ | 17. 1. 2019 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JanOne s.r.o. IČO 52162885 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 5. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| JanOne s.r.o. IČO 52162885 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 5. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dripkix s.r.o. IČO 52163261 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 25. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Dripkix s.r.o. IČO 52163261 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 4. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mindseter s.r.o. IČO 52163512 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 6. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Mindseter s.r.o. IČO 52163512 | Konateľ | 16. 1. 2019 až 11. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Soniso s.r.o. IČO 51908107 | Konateľ | 23. 8. 2018 až 10. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Soniso s.r.o. IČO 51908107 | Konateľ | 23. 8. 2018 až 19. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LeaiX s.r.o. IČO 51199874 | Konateľ | 7. 11. 2017 až 9. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LeaiX s.r.o. IČO 51199874 | Konateľ | 7. 11. 2017 až 1. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Action Logistics Slovakia s.r.o. IČO 47447664 | Konateľ | 22. 10. 2017 až 15. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Action Logistics Slovakia s.r.o. IČO 47447664 | Konateľ | 22. 10. 2017 až 1. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TinosaX s.r.o. IČO 51083086 | Konateľ | 31. 8. 2017 až 4. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TinosaX s.r.o. IČO 51083086 | Konateľ | 31. 8. 2017 až 20. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| D&M&J Economic Consulting s.r.o. IČO 51084473 | Konateľ | 31. 8. 2017 až 23. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| D&M&J Economic Consulting s.r.o. IČO 51084473 | Konateľ | 31. 8. 2017 až 4. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CC Factory, spol. s r.o. IČO 50879880, zaniknutý 18. 4. 2025 | Konateľ | 6. 5. 2017 až 29. 11. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| CC Factory, spol. s r.o. IČO 50879880, zaniknutý 18. 4. 2025 | Konateľ | 6. 5. 2017 až 11. 12. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bullet Trade s.r.o. IČO 48142255 | Konateľ | 28. 4. 2015 až 24. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bullet Trade s.r.o. IČO 48142255 | Konateľ | 28. 4. 2015 až 30. 7. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Calemix s.r.o. IČO 48142221 | Konateľ | 25. 4. 2015 až 18. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Calemix s.r.o. IČO 48142221 | Konateľ | 25. 4. 2015 až 4. 8. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OnVision s.r.o. IČO 48142239 | Konateľ | 25. 4. 2015 až 26. 6. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OnVision s.r.o. IČO 48142239 | Konateľ | 25. 4. 2015 až 16. 7. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KLMwear, s. r. o. ,,v likvidácii" IČO 46071822, zaniknutý 9. 1. 2019 | Konateľ | 11. 10. 2014 až 8. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.