35 zápisov v štatutárnych orgánoch19 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| FRIENDS OF CHILI, s. r. o. IČO 51471671 | Konateľ | 6. 4. 2018 až dodnes | dodávateľ 88 tis. € (4 zmluvy) |
| Unicorn Services, s.r.o. IČO 46820094 | Konateľ | 7. 5. 2014 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SPV98, s. r. o. v likvidácii IČO 46694498, zaniknutý 19. 7. 2024 | Konateľ | 30. 3. 2017 až 5. 3. 2021 | dodávateľ 193 tis. € (1 zmluva) |
| SPV98, s. r. o. v likvidácii IČO 46694498, zaniknutý 19. 7. 2024 | Konateľ | 30. 3. 2017 až 1. 7. 2021 | dodávateľ 193 tis. € (1 zmluva) |
| Mores Estate, s.r.o. IČO 36844446 | Konateľ | 23. 9. 2014 až 30. 1. 2015 | objednávateľ 1 500 € (1 zmluva) |
| Mores Estate, s.r.o. IČO 36844446 | Konateľ | 23. 9. 2014 až 19. 1. 2015 | objednávateľ 1 500 € (1 zmluva) |
| NORDING, s. r. o. IČO 51454505 | Konateľ | 29. 3. 2018 až 2. 10. 2024 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| BPS Kaloša s. r. o. IČO 51190931 | Konateľ | 16. 1. 2018 až 9. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BPS Kaloša s. r. o. IČO 51190931 | Konateľ | 16. 1. 2018 až 30. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Horské Vilky, s.r.o. IČO 45905967 | Konateľ | 14. 11. 2017 až 23. 4. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Horské Vilky, s.r.o. IČO 45905967 | Konateľ | 14. 11. 2017 až 5. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV81, s. r. o. IČO 46060081 | Konateľ | 13. 11. 2017 až 6. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV81, s. r. o. IČO 46060081 | Konateľ | 13. 11. 2017 až 3. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TELLUMO, s. r. o. IČO 36764698 | Konateľ | 13. 7. 2017 až 3. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TELLUMO, s. r. o. IČO 36764698 | Konateľ | 13. 7. 2017 až 19. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Projekt VK, s. r. o. v likvidácii IČO 50066684 | Konateľ | 15. 6. 2017 až 3. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Projekt VK, s. r. o. v likvidácii IČO 50066684 | Konateľ | 15. 6. 2017 až 5. 8. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Polar Business s.r.o. v konkurze IČO 35890533, zaniknutý 20. 2. 2019 | Konateľ | 30. 3. 2017 až 13. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Polar Business s.r.o. v konkurze IČO 35890533, zaniknutý 20. 2. 2019 | Konateľ | 30. 3. 2017 až 27. 7. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV95, s. r. o. v likvidácii IČO 46693114, zaniknutý 5. 7. 2024 | Konateľ | 30. 3. 2017 až 7. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV95, s. r. o. v likvidácii IČO 46693114, zaniknutý 5. 7. 2024 | Konateľ | 30. 3. 2017 až 19. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRADE ASSOCIATION, a. s. IČO 50519719 | predseda predstavenstva | 14. 10. 2016 až 7. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TRADE ASSOCIATION, a. s. IČO 50519719 | predseda predstavenstva | 14. 10. 2016 až 24. 3. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BPC s.r.o. IČO 47047593, zaniknutý 21. 3. 2026 | Konateľ | 28. 6. 2016 až 17. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BPC s.r.o. IČO 47047593, zaniknutý 21. 3. 2026 | Konateľ | 28. 6. 2016 až 4. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kravaťáci s.r.o. IČO 50289624 | Konateľ | 10. 5. 2016 až 8. 7. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kravaťáci s.r.o. IČO 50289624 | Konateľ | 10. 5. 2016 až 22. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sanguines, j. s. a. IČO 45289361 | Konateľ | 16. 12. 2015 až 31. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Sanguines, j. s. a. IČO 45289361 | Konateľ | 16. 12. 2015 až 26. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEMBERGER, a. s. v likvidácii IČO 46521208 | predseda predstavenstva | 20. 12. 2014 až 15. 6. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEMBERGER, a. s. v likvidácii IČO 46521208 | predseda predstavenstva | 20. 12. 2014 až 3. 4. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV90, s. r. o. IČO 46613064 | Konateľ | 14. 10. 2014 až 21. 2. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SPV90, s. r. o. IČO 46613064 | Konateľ | 14. 10. 2014 až 31. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HOTEL BONBÓN spol. s r.o. IČO 36228117 | Konateľ | 13. 12. 2013 až 31. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HOTEL BONBÓN spol. s r.o. IČO 36228117 | Konateľ | 13. 12. 2013 až 21. 10. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Unicorn Services, s.r.o. IČO 46820094 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 24. 5. 2022 |
| FRIENDS OF CHILI, s. r. o. IČO 51471671 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 25. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).