72 zápisov v štatutárnych orgánoch42 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 1. 11. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| KONECNY Business, s.r.o. IČO 46523812 | Konateľ | 8. 2. 2012 až dodnes | dodávateľ 12 tis. € (1 zmluva) |
| PROMET SLOVAKIA, s.r.o. IČO 36386731 | Konateľ | 4. 11. 2013 až dodnes | dodávateľ 500 € (2 zmluvy) objednávateľ 200 € (1 zmluva) |
| Amaeton Žilina, s.r.o. IČO 51050901 | Konateľ | 27. 3. 2018 až dodnes | dodávateľ 540 € (2 zmluvy) |
| Newcom 79, s.r.o. IČO 51331551 | Konateľ | 7. 2. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Thorpe ZV Alfa, s. r. o. IČO 51331861 | Konateľ | 7. 2. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CHS services s. r. o. IČO 51332019 | Konateľ | 7. 2. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CHS companies s. r. o. IČO 51283433 | Konateľ | 10. 1. 2018 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Insolvency services, k.s. IČO 50972596 | Komplementár | 18. 7. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| KONECNY Holding, s.r.o. IČO 46523821 | Konateľ | 8. 2. 2012 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CHS assets s. r. o. IČO 44234945 | Konateľ | 25. 8. 2009 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| BPS Koš s. r. o. IČO 51340313 | Konateľ | 7. 2. 2018 až 16. 5. 2022 | dodávateľ 726 tis. € (1 zmluva) |
| BPS Koš s. r. o. IČO 51340313 | Konateľ | 7. 2. 2018 až 5. 5. 2022 | dodávateľ 726 tis. € (1 zmluva) |
| ANMO spol. s r.o. IČO 44997442 | Konateľ | 9. 10. 2009 až 14. 2. 2014 | dodávateľ 65 tis. € (12 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ANMO spol. s r.o. IČO 44997442 | Konateľ | 9. 10. 2009 až 27. 2. 2014 | dodávateľ 65 tis. € (12 zmlúv) objednávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Motte s.r.o. IČO 45419965 | Konateľ | 3. 3. 2010 až 24. 5. 2010 | dodávateľ 8 665 € (7 zmlúv) objednávateľ 2 242 € (5 zmlúv) |
| Motte s.r.o. IČO 45419965 | Konateľ | 3. 3. 2010 až 4. 6. 2010 | dodávateľ 8 665 € (7 zmlúv) objednávateľ 2 242 € (5 zmlúv) |
| Coleco, s.r.o. IČO 45648441 |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 13. 7. 2010 až 8. 6. 2011 |
dodávateľ 9 407 € (1 zmluva) |
| Coleco, s.r.o. IČO 45648441 | Konateľ | 13. 7. 2010 až 23. 6. 2011 | dodávateľ 9 407 € (1 zmluva) |
| ttr s.r.o. IČO 51340291 | Konateľ | 7. 2. 2018 až 21. 6. 2021 | dodávateľ 520 € (1 zmluva) |
| ttr s.r.o. IČO 51340291 | Konateľ | 7. 2. 2018 až 27. 5. 2021 | dodávateľ 520 € (1 zmluva) |
| Newcom VeLo, s.r.o. v likvidácii IČO 50795171, zaniknutý 9. 10. 2025 | Likvidátor | 13. 12. 2024 až 8. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Newcom VeLo, s.r.o. v likvidácii IČO 50795171, zaniknutý 9. 10. 2025 | Likvidátor | 13. 12. 2024 až 9. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DJJF s. r. o. IČO 51331268 | Konateľ | 7. 2. 2018 až 15. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DJJF s. r. o. IČO 51331268 | Konateľ | 7. 2. 2018 až 17. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MPA Services, s. r. o. IČO 51331390 | Konateľ | 7. 2. 2018 až 12. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MPA Services, s. r. o. IČO 51331390 | Konateľ | 7. 2. 2018 až 10. 1. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Newcom 83, s.r.o. IČO 51340411 | Konateľ | 7. 2. 2018 až 23. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Newcom 83, s.r.o. IČO 51340411 | Konateľ | 7. 2. 2018 až 17. 8. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Thorpe BA, s.r.o. IČO 51242354 | Konateľ | 7. 12. 2017 až 27. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Thorpe BA, s.r.o. IČO 51242354 | Konateľ | 7. 12. 2017 až 27. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Luthor PK, s.r.o. IČO 51242851 | Konateľ | 7. 12. 2017 až 19. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Luthor PK, s.r.o. IČO 51242851 | Konateľ | 7. 12. 2017 až 5. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MIRBACH PLUS s.r.o. IČO 51050463 | Konateľ | 12. 8. 2017 až 25. 9. 2017 | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| MIRBACH PLUS s.r.o. IČO 51050463 | Konateľ | 12. 8. 2017 až 18. 10. 2017 | dodávateľ 0 € (5 zmlúv) |
| BALAMEDICAL s.r.o. IČO 51050668 | Konateľ | 11. 8. 2017 až 25. 9. 2017 | dodávateľ 0 € (11 zmlúv) |
| BALAMEDICAL s.r.o. IČO 51050668 | Konateľ | 11. 8. 2017 až 18. 10. 2017 | dodávateľ 0 € (11 zmlúv) |
| Newcom VeLo, s.r.o. v likvidácii IČO 50795171, zaniknutý 9. 10. 2025 | Konateľ | 12. 4. 2017 až 8. 10. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Safety Constructions s.r.o. IČO 46523782 | Konateľ | 10. 2. 2012 až 5. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Safety Constructions s.r.o. IČO 46523782 | Konateľ | 10. 2. 2012 až 3. 4. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS2, s.r.o. IČO 46523774 | Konateľ | 8. 2. 2012 až 27. 9. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MS2, s.r.o. IČO 46523774 | Konateľ | 8. 2. 2012 až 3. 9. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TSS SK, s.r.o. "v likvidácii" IČO 44545517, zaniknutý 13. 9. 2011 | Likvidátor | 19. 8. 2010 až 13. 9. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BB credit, s.r.o. "v likvidácii" IČO 44873468, zaniknutý 13. 9. 2011 | Likvidátor | 19. 8. 2010 až 13. 9. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Išľa Services, s.r.o. IČO 45648590 | Konateľ | 6. 8. 2010 až 18. 7. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Išľa Services, s.r.o. IČO 45648590 | Konateľ | 6. 8. 2010 až 1. 8. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FG, s.r.o. IČO 45648557 | Konateľ | 20. 7. 2010 až 24. 2. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FG, s.r.o. IČO 45648557 | Konateľ | 20. 7. 2010 až 18. 12. 2013 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Newcom 19, s.r.o. IČO 45648913 | Konateľ | 17. 7. 2010 až 23. 1. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Newcom 19, s.r.o. IČO 45648913 | Konateľ | 17. 7. 2010 až 8. 2. 2012 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Newcom 20, s.r.o. IČO 45648948, zaniknutý 27. 4. 2017 | Konateľ | 17. 7. 2010 až 8. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Newcom 20, s.r.o. IČO 45648948, zaniknutý 27. 4. 2017 | Konateľ | 17. 7. 2010 až 20. 10. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Luthor Rentals, s.r.o. IČO 45648026, zaniknutý 18. 1. 2011 | Konateľ | 10. 7. 2010 až 17. 1. 2011 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Club Oáza, s. r. o. „v likvidácii“ IČO 45575398, zaniknutý 8. 11. 2023 | Konateľ | 3. 6. 2010 až 8. 7. 2010 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Club Oáza, s. r. o. „v likvidácii“ IČO 45575398, zaniknutý 8. 11. 2023 | Konateľ | 3. 6. 2010 až 9. 7. 2010 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Newcom 12, s.r.o. IČO 45575541 | Konateľ | 3. 6. 2010 až 16. 8. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Newcom 12, s.r.o. IČO 45575541 | Konateľ | 3. 6. 2010 až 27. 8. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MPA Consulting, s.r.o. IČO 45575479 | Konateľ | 1. 6. 2010 až 14. 6. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MPA Consulting, s.r.o. IČO 45575479 | Konateľ | 1. 6. 2010 až 25. 6. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZOVOS-MARK, s.r.o. IČO 45575959, zaniknutý 1. 12. 2011 | Konateľ | 1. 6. 2010 až 16. 6. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZOVOS-MARK, s.r.o. IČO 45575959, zaniknutý 1. 12. 2011 | Konateľ | 1. 6. 2010 až 24. 6. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZOVOS-EN, s.r.o. IČO 45575614, zaniknutý 1. 1. 2014 | Konateľ | 29. 5. 2010 až 16. 6. 2010 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| ZOVOS-EN, s.r.o. IČO 45575614, zaniknutý 1. 1. 2014 | Konateľ | 29. 5. 2010 až 22. 6. 2010 | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Newcom SK, s.r.o. IČO 45419230 | Konateľ | 3. 3. 2010 až 8. 4. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Newcom SK, s.r.o. IČO 45419230 | Konateľ | 3. 3. 2010 až 5. 5. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ClickSpace, s.r.o. v likvidácii IČO 45419400, zaniknutý 28. 6. 2014 | Konateľ | 26. 2. 2010 až 3. 6. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ClickSpace, s.r.o. v likvidácii IČO 45419400, zaniknutý 28. 6. 2014 | Konateľ | 26. 2. 2010 až 4. 5. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Newcom 6, s.r.o. IČO 45273138, zaniknutý 11. 5. 2018 | Konateľ | 12. 12. 2009 až 10. 4. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Newcom 6, s.r.o. IČO 45273138, zaniknutý 11. 5. 2018 | Konateľ | 12. 12. 2009 až 17. 3. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Baumatex SK s.r.o. IČO 45273022 | Konateľ | 5. 12. 2009 až 27. 1. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Baumatex SK s.r.o. IČO 45273022 | Konateľ | 5. 12. 2009 až 1. 2. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GPTrading, s.r.o. IČO 44561032, zaniknutý 18. 5. 2012 | Konateľ | 18. 11. 2009 až 31. 12. 2009 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GPTrading, s.r.o. IČO 44561032, zaniknutý 18. 5. 2012 | Konateľ | 18. 11. 2009 až 18. 1. 2010 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (3).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| CHS companies s. r. o. IČO 51283433 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 23. 11. 2021 |
| KONECNY Holding, s.r.o. IČO 46523821 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 6. 10. 2022 |
| Insolvency services, k.s. IČO 50972596 · Komanditná spoločnosť · Komplementár | – | – | 4. 2. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 1. 11. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 20.