37 zápisov v štatutárnych orgánoch22 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| LIC MARKET, s.r.o. IČO 51273870 | Konateľ | 29. 12. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Fin Actual, s.r.o. IČO 50832221 | Konateľ | 11. 4. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| STAVASO s.r.o. IČO 51763711, zaniknutý 27. 6. 2025 | Konateľ | 13. 6. 2018 až 8. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| STAVASO s.r.o. IČO 51763711, zaniknutý 27. 6. 2025 | Konateľ | 13. 6. 2018 až 12. 6. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOSCANO s.r.o. IČO 51766302 | Konateľ | 13. 6. 2018 až 30. 4. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOSCANO s.r.o. IČO 51766302 | Konateľ | 13. 6. 2018 až 20. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MT MARKET, s.r.o. IČO 51273560 | Konateľ | 18. 1. 2018 až 17. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MT MARKET, s.r.o. IČO 51273560 | Konateľ | 18. 1. 2018 až 26. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GITAMEAT, s.r.o. IČO 51273047, zaniknutý 4. 4. 2025 | Konateľ | 28. 12. 2017 až 10. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GITAMEAT, s.r.o. IČO 51273047, zaniknutý 4. 4. 2025 | Konateľ | 28. 12. 2017 až 17. 9. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BUFON, s.r.o. IČO 50912399 | Konateľ | 30. 5. 2017 až 20. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BUFON, s.r.o. IČO 50912399 | Konateľ | 30. 5. 2017 až 4. 10. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| E&S management, s.r.o. IČO 50832468, zaniknutý 1. 6. 2021 | Konateľ | 11. 4. 2017 až 11. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| E&S management, s.r.o. IČO 50832468, zaniknutý 1. 6. 2021 | Konateľ | 11. 4. 2017 až 13. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIMESO, s.r.o. IČO 50325001 | Konateľ | 11. 6. 2016 až 7. 8. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LIMESO, s.r.o. IČO 50325001 | Konateľ | 11. 6. 2016 až 29. 6. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BUSKET, s.r.o. IČO 50325353 | Konateľ | 11. 6. 2016 až 10. 1. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| BUSKET, s.r.o. IČO 50325353 | Konateľ | 11. 6. 2016 až 18. 10. 2017 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARTIAL, s. r. o. IČO 50009486, zaniknutý 26. 10. 2021 | Konateľ | 4. 11. 2015 až 24. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARTIAL, s. r. o. IČO 50009486, zaniknutý 26. 10. 2021 | Konateľ | 4. 11. 2015 až 9. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MENUDI, s.r.o. IČO 46777717, zaniknutý 11. 10. 2017 | Konateľ | 26. 1. 2015 až 6. 12. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MENUDI, s.r.o. IČO 46777717, zaniknutý 11. 10. 2017 | Konateľ | 26. 1. 2015 až 22. 11. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KRUBA, s.r.o. IČO 46781871, zaniknutý 24. 2. 2016 | Konateľ | 26. 1. 2015 až 23. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RUNY, s.r.o. IČO 46783504, zaniknutý 24. 2. 2016 | Konateľ | 26. 1. 2015 až 23. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OBAIDA SK s.r.o. IČO 46781790, zaniknutý 4. 11. 2017 | Konateľ | 26. 8. 2014 až 9. 10. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OBAIDA SK s.r.o. IČO 46781790, zaniknutý 4. 11. 2017 | Konateľ | 26. 8. 2014 až 21. 9. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| clearing s. r. o. IČO 46782052 | Konateľ | 26. 8. 2014 až 23. 11. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| clearing s. r. o. IČO 46782052 | Konateľ | 26. 8. 2014 až 14. 10. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EN -TECH SK s.r.o. IČO 46847375, zaniknutý 4. 11. 2017 | Konateľ | 3. 4. 2014 až 9. 8. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| EN -TECH SK s.r.o. IČO 46847375, zaniknutý 4. 11. 2017 | Konateľ | 3. 4. 2014 až 5. 10. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DIAMONDMEAT, s.r.o. IČO 46847545, zaniknutý 24. 2. 2016 | Konateľ | 3. 4. 2014 až 23. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIMAMEAT, s.r.o. IČO 46848142, zaniknutý 1. 9. 2016 | Konateľ | 3. 4. 2014 až 5. 3. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SIMAMEAT, s.r.o. IČO 46848142, zaniknutý 1. 9. 2016 | Konateľ | 3. 4. 2014 až 9. 2. 2015 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TANI, s.r.o. IČO 46782699, zaniknutý 25. 2. 2016 | Konateľ | 11. 12. 2013 až 24. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TADIK, s.r.o. IČO 46783385, zaniknutý 25. 2. 2016 | Konateľ | 11. 12. 2013 až 24. 2. 2016 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOP MARKET s.r.o. IČO 46783563, zaniknutý 7. 4. 2020 | Konateľ | 1. 5. 2013 až 2. 7. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TOP MARKET s.r.o. IČO 46783563, zaniknutý 7. 4. 2020 | Konateľ | 1. 5. 2013 až 14. 5. 2014 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (2).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Fin Actual, s.r.o. IČO 50832221 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 4. 1. 2023 |
| LIC MARKET, s.r.o. IČO 51273870 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 12. 1. 2023 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).