64 zápisov v štatutárnych orgánoch34 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| skaritka group, s. r. o. IČO 54628822 | Konateľ | 27. 5. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| National Security Group s. r. o. IČO 48306428 | Konateľ | 25. 5. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| goEgypt, s. r. o. IČO 50820290 | Konateľ | 10. 8. 2020 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| MARKETERO, s. r. o. IČO 54021821 | Konateľ | 20. 8. 2021 až 20. 9. 2021 | dodávateľ 268 tis. € (8 zmlúv) |
| MARKETERO, s. r. o. IČO 54021821 | Konateľ | 20. 8. 2021 až 4. 10. 2021 | dodávateľ 268 tis. € (8 zmlúv) |
| New Smile, s. r. o. IČO 52542939 | Konateľ | 23. 7. 2019 až 5. 11. 2019 | dodávateľ 1 870 € (2 zmluvy) |
| New Smile, s. r. o. IČO 52542939 | Konateľ | 23. 7. 2019 až 19. 11. 2019 | dodávateľ 1 870 € (2 zmluvy) |
| MDD Finance s. r. o. IČO 54886775 | Konateľ | 8. 11. 2022 až 22. 11. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MDD Finance s. r. o. IČO 54886775 | Konateľ | 8. 11. 2022 až 7. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASSAL s.r.o. IČO 54885612 | Konateľ | 29. 10. 2022 až 15. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ASSAL s.r.o. IČO 54885612 | Konateľ | 29. 10. 2022 až 16. 3. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Aesthetics and More SVK s. r. o. |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
| Konateľ |
| 18. 10. 2022 až 5. 12. 2022 |
| v spracovaných zmluvách nie je |
| Aesthetics and More SVK s. r. o. IČO 54886481 | Konateľ | 18. 10. 2022 až 28. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Green Ultis s.r.o. IČO 54885329 | Konateľ | 14. 10. 2022 až 17. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Green Ultis s.r.o. IČO 54885329 | Konateľ | 14. 10. 2022 až 19. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| isata, s. r. o. IČO 54885582 | Konateľ | 7. 10. 2022 až 12. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| isata, s. r. o. IČO 54885582 | Konateľ | 7. 10. 2022 až 6. 2. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| geisten, s. r. o. IČO 54768322 | Konateľ | 28. 7. 2022 až 9. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| geisten, s. r. o. IČO 54768322 | Konateľ | 28. 7. 2022 až 22. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| artisen, s. r. o. IČO 54674948 | Konateľ | 21. 6. 2022 až 22. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| artisen, s. r. o. IČO 54674948 | Konateľ | 21. 6. 2022 až 3. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wellgo s. r. o. IČO 54654815 | Konateľ | 1. 6. 2022 až 28. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Wellgo s. r. o. IČO 54654815 | Konateľ | 1. 6. 2022 až 2. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Comfort BAU s. r. o. IČO 54654262 | Konateľ | 31. 5. 2022 až 31. 8. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Comfort BAU s. r. o. IČO 54654262 | Konateľ | 31. 5. 2022 až 3. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Building Extra, s. r. o. IČO 54654351 | Konateľ | 31. 5. 2022 až 12. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Building Extra, s. r. o. IČO 54654351 | Konateľ | 31. 5. 2022 až 27. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INOGROUP GLOBAL, s. r. o. IČO 54654467 | Konateľ | 31. 5. 2022 až 6. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| INOGROUP GLOBAL, s. r. o. IČO 54654467 | Konateľ | 31. 5. 2022 až 26. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KAVE Consulting s. r. o. IČO 54597609 | Konateľ | 28. 5. 2022 až 28. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KAVE Consulting s. r. o. IČO 54597609 | Konateľ | 28. 5. 2022 až 9. 7. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IT Brokering s. r. o. IČO 54597439 | Konateľ | 27. 5. 2022 až 29. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IT Brokering s. r. o. IČO 54597439 | Konateľ | 27. 5. 2022 až 2. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| samaris, s. r. o. IČO 54368758 | Konateľ | 30. 3. 2022 až 8. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| samaris, s. r. o. IČO 54368758 | Konateľ | 30. 3. 2022 až 22. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Street 32, s. r. o. IČO 54368782 | Konateľ | 9. 3. 2022 až 23. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Street 32, s. r. o. IČO 54368782 | Konateľ | 9. 3. 2022 až 1. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| borastin, s. r. o. IČO 54368839 | Konateľ | 8. 3. 2022 až 29. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| borastin, s. r. o. IČO 54368839 | Konateľ | 8. 3. 2022 až 23. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| burtis, s. r. o. IČO 54229014 | Konateľ | 19. 11. 2021 až 18. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| burtis, s. r. o. IČO 54229014 | Konateľ | 19. 11. 2021 až 8. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Esprit de maison M&J, s. r. o. IČO 54213363 | Konateľ | 9. 11. 2021 až 25. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Esprit de maison M&J, s. r. o. IČO 54213363 | Konateľ | 9. 11. 2021 až 10. 1. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kengal Food, s. r. o. IČO 54213665 | Konateľ | 9. 11. 2021 až 3. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Kengal Food, s. r. o. IČO 54213665 | Konateľ | 9. 11. 2021 až 11. 2. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RICH International, s. r. o. IČO 54214467 | Konateľ | 9. 11. 2021 až 13. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| RICH International, s. r. o. IČO 54214467 | Konateľ | 9. 11. 2021 až 18. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| rostis, s. r. o. IČO 54030218 | Konateľ | 14. 10. 2021 až 20. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| rostis, s. r. o. IČO 54030218 | Konateľ | 14. 10. 2021 až 1. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ami Log, s. r. o. IČO 54030242 | Konateľ | 14. 10. 2021 až 28. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Ami Log, s. r. o. IČO 54030242 | Konateľ | 14. 10. 2021 až 16. 12. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bellpa, s. r. o. IČO 54021847 | Konateľ | 20. 8. 2021 až 5. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bellpa, s. r. o. IČO 54021847 | Konateľ | 20. 8. 2021 až 22. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Marcla, s. r. o. IČO 54021294 | Konateľ | 19. 8. 2021 až 5. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Marcla, s. r. o. IČO 54021294 | Konateľ | 19. 8. 2021 až 16. 11. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMANIS, s. r. o. IČO 54020883 | Konateľ | 18. 8. 2021 až 7. 10. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| AMANIS, s. r. o. IČO 54020883 | Konateľ | 18. 8. 2021 až 18. 8. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GOSAD, s. r. o. IČO 36668044 | Konateľ | 6. 12. 2019 až 19. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| GOSAD, s. r. o. IČO 36668044 | Konateľ | 6. 12. 2019 až 4. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SABICO, s. r. o. IČO 52543056, zaniknutý 10. 1. 2023 | Konateľ | 25. 7. 2019 až 3. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SABICO, s. r. o. IČO 52543056, zaniknutý 10. 1. 2023 | Konateľ | 25. 7. 2019 až 7. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORASO, s. r. o. IČO 52543072 | Konateľ | 25. 7. 2019 až 1. 3. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| KORASO, s. r. o. IČO 52543072 | Konateľ | 25. 7. 2019 až 19. 2. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| SFG Trade, s. r. o. IČO 50018973, zaniknutý 30. 6. 2023 | Konateľ | 26. 6. 2019 až 29. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| skaritka group, s. r. o. IČO 54628822 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 27. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.