30 zápisov v štatutárnych orgánoch15 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
Žiadny zo zápisov teraz neplatí.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| SAMRIA, s. r. o. IČO 51411989 | Konateľ | 15. 2. 2018 až 13. 3. 2018 | dodávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| SAMRIA, s. r. o. IČO 51411989 | Konateľ | 15. 2. 2018 až 2. 3. 2018 | dodávateľ 15 tis. € (2 zmluvy) |
| PLANTY, s.r.o. IČO 51559609 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 20. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PLANTY, s.r.o. IČO 51559609 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 8. 9. 2021 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PELARGA, s.r.o. IČO 51581281 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 6. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| PELARGA, s.r.o. IČO 51581281 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 26. 5. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARA NEXT s.r.o. IČO 51581612 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 14. 11. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MARA NEXT s.r.o. IČO 51581612 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 18. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TEVES, s.r.o. IČO 51636743 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 5. 12. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| TEVES, s.r.o. IČO 51636743 | Konateľ | 6. 4. 2018 až 3. 1. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEMATINE, s.r.o. IČO 51581531 | Konateľ | 30. 3. 2018 až 31. 7. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| DEMATINE, s.r.o. IČO 51581531 | Konateľ | 30. 3. 2018 až 22. 8. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OROZIS, s. r. o. IČO 51468905, zaniknutý 29. 3. 2023 | Konateľ | 20. 3. 2018 až 13. 2. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| OROZIS, s. r. o. IČO 51468905, zaniknutý 29. 3. 2023 | Konateľ | 20. 3. 2018 až 2. 10. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IDANAS GROUP s. r. o. IČO 51468581 | Konateľ | 15. 3. 2018 až 21. 3. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| IDANAS GROUP s. r. o. IČO 51468581 | Konateľ | 15. 3. 2018 až 29. 5. 2019 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEVEL ENERGY SLOVAKIA s.r.o. IČO 51468506 | Konateľ | 14. 3. 2018 až 3. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LEVEL ENERGY SLOVAKIA s.r.o. IČO 51468506 | Konateľ | 14. 3. 2018 až 16. 5. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZANET QUARRIES s.r.o. IČO 51412209 | Konateľ | 21. 2. 2018 až 19. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| ZANET QUARRIES s.r.o. IČO 51412209 | Konateľ | 21. 2. 2018 až 13. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Patro Slovakia s.r.o. IČO 50822080 | Konateľ | 10. 11. 2017 až 16. 4. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Patro Slovakia s.r.o. IČO 50822080 | Konateľ | 10. 11. 2017 až 9. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FORONEA, s. r. o. IČO 51058545 | Konateľ | 10. 11. 2017 až 2. 3. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| FORONEA, s. r. o. IČO 51058545 | Konateľ | 10. 11. 2017 až 16. 2. 2018 | v spracovaných zmluvách nie je |
| East - west line SK s.r.o. IČO 51058626 | Konateľ | 10. 11. 2017 až 23. 9. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| East - west line SK s.r.o. IČO 51058626 | Konateľ | 10. 11. 2017 až 19. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Folks Media Agency s. r. o. IČO 51059258 | Konateľ | 10. 11. 2017 až 20. 10. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Folks Media Agency s. r. o. IČO 51059258 | Konateľ | 10. 11. 2017 až 16. 11. 2020 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Röder Component Service Center s.r.o. IČO 51059762 | Konateľ | 10. 11. 2017 až 21. 12. 2017 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Röder Component Service Center s.r.o. IČO 51059762 | Konateľ | 10. 11. 2017 až 11. 1. 2018 | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.