13 zápisov v štatutárnych orgánoch10 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Bjoern s.r.o. IČO 35897759 | Konateľ | 24. 7. 2013 až dodnes | dodávateľ 23 tis. € (4 zmluvy) objednávateľ 7 423 € (2 zmluvy) |
| Eurospedit SK s. r. o. IČO 47062711 | Konateľ | 15. 12. 2014 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) objednávateľ 12 tis. € (4 zmluvy) |
| Zdravíčko Evera s.r.o. IČO 46613218 | Konateľ | 1. 7. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Mega Screen s. r. o. IČO 47331321 | Konateľ | 15. 5. 2019 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Gurmán Group s. r. o. IČO 52261093 | Konateľ | 3. 5. 2019 až dodnes | dodávateľ 0 € (4 zmluvy) |
| TOP TEX, s. r. o. IČO 47946695 | Konateľ | 19. 7. 2017 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| JBK TRADE s. r. o. IČO 46841555 | Konateľ | 21. 9. 2012 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| VALDOR s. r. o. IČO 52831043 | Konateľ | 10. 12. 2024 až 16. 7. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| VALDOR s. r. o. IČO 52831043 | Konateľ | 10. 12. 2024 až 1. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Finanza SK s. r. o. IČO 53498313 | Konateľ | 17. 12. 2020 až 11. 8. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Finanza SK s. r. o. IČO 53498313 | Konateľ | 17. 12. 2020 až 8. 9. 2025 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Volando v.o.s. IČO 50845969, zaniknutý 18. 1. 2024 | Konateľ | 27. 4. 2017 až 15. 8. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Volando v.o.s. IČO 50845969, zaniknutý 18. 1. 2024 | Konateľ | 27. 4. 2017 až 14. 7. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (6).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| INTERPNEU, spol. s r.o. IČO 36369349 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 8 870 € | 100 % | 19. 10. 2023 |
| Mega Screen s. r. o. IČO 47331321 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 11. 8. 2022 |
| TOP TEX, s. r. o. IČO 47946695 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 17. 8. 2022 |
| Eurospedit SK s. r. o. IČO 47062711 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 25 000 € | 50 % | 5. 8. 2022 |
| Bjoern s.r.o. IČO 35897759 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 320 € | 50 % | 17. 8. 2022 |
| JBK TRADE s. r. o. IČO 46841555 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 17. 8. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.