28 zápisov v štatutárnych orgánoch15 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| LAW & BUSINESS CONSULTING, s.r.o. IČO 47555220 | Konateľ | 11. 1. 2016 až dodnes | objednávateľ 3 332 € (1 zmluva) |
| SVS INTERNATIONAL s. r. o. IČO 56706481 | Konateľ | 31. 12. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Rail Operator s. r. o. IČO 55843000 | Konateľ | 31. 10. 2023 až 14. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Rail Operator s. r. o. IČO 55843000 | Konateľ | 31. 10. 2023 až 21. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Garam Coffee s. r. o. IČO 55835309 | Konateľ | 27. 10. 2023 až 24. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Garam Coffee s. r. o. IČO 55835309 | Konateľ | 27. 10. 2023 až 15. 11. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LBC Trans s. r. o. IČO 55842461 | Konateľ | 27. 10. 2023 až 6. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LBC Trans s. r. o. IČO 55842461 | Konateľ | 27. 10. 2023 až 11. 3. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tomex spol. s. r. o. IČO 54953243 | Konateľ | 7. 10. 2022 až 30. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Tomex spol. s. r. o. IČO 54953243 | Konateľ | 7. 10. 2022 až 6. 6. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Profishop s. r. o. IČO 54954924 | Konateľ | 7. 10. 2022 až 11. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Profishop s. r. o. IČO 54954924 | Konateľ | 7. 10. 2022 až 16. 10. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HN Line s. r. o. IČO 54949351 | Konateľ | 6. 10. 2022 až 2. 1. 2023 | v spracovaných zmluvách nie je |
| HN Line s. r. o. IČO 54949351 | Konateľ | 6. 10. 2022 až 9. 12. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Serious Bau Center s. r. o. IČO 54623260 | Konateľ | 20. 5. 2022 až 7. 10. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Serious Bau Center s. r. o. IČO 54623260 | Konateľ | 20. 5. 2022 až 21. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Virgil s. r. o. IČO 54623529 | Konateľ | 19. 5. 2022 až 27. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Virgil s. r. o. IČO 54623529 | Konateľ | 19. 5. 2022 až 9. 9. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bomber s. r. o. IČO 54536863 | Konateľ | 6. 4. 2022 až 18. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Bomber s. r. o. IČO 54536863 | Konateľ | 6. 4. 2022 až 26. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MATYKA s.r.o. IČO 54532221 | Konateľ | 5. 4. 2022 až 1. 6. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| MATYKA s.r.o. IČO 54532221 | Konateľ | 5. 4. 2022 až 16. 5. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Laptophardware.sk s. .r. o. IČO 54335833 | Konateľ | 21. 1. 2022 až 15. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Laptophardware.sk s. .r. o. IČO 54335833 | Konateľ | 21. 1. 2022 až 2. 3. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAMARR s. r. o. IČO 54335035 | Konateľ | 20. 1. 2022 až 28. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| LAMARR s. r. o. IČO 54335035 | Konateľ | 20. 1. 2022 až 13. 4. 2022 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Delta Construction SK s. r. o. IČO 54335051 | Konateľ | 8. 1. 2022 až 21. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Delta Construction SK s. r. o. IČO 54335051 | Konateľ | 8. 1. 2022 až 12. 2. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (1).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| LAW & BUSINESS CONSULTING, s.r.o. IČO 47555220 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 10 000 € | 50 % | 13. 9. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 49.