11 zápisov v štatutárnych orgánoch8 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| CFP GROUP II. s. r. o. IČO 56730128 | Konateľ | 30. 1. 2025 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| G-art music, s.r.o. IČO 56046316 | Konateľ | 9. 2. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CFP GROUP s. r. o. IČO 55989578 | Konateľ | 16. 1. 2024 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| G-art, s. r. o. IČO 55025595 | Konateľ | 29. 11. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| CFP GROUP I. s. r. o. IČO 54453704 | Konateľ | 27. 4. 2022 až dodnes | v spracovaných zmluvách nie je |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Limark Services s. r. o. IČO 48202355 | Konateľ | 23. 12. 2021 až 23. 10. 2024 | dodávateľ 7 200 € (4 zmluvy) |
| Limark Services s. r. o. IČO 48202355 | Konateľ | 23. 12. 2021 až 28. 10. 2024 | dodávateľ 7 200 € (4 zmluvy) |
| ComfyDent s. r. o. IČO 55374999 | Konateľ | 19. 4. 2023 až 25. 3. 2025 | dodávateľ 0 € (7 zmlúv) |
| ComfyDent s. r. o. IČO 55374999 | Konateľ | 19. 4. 2023 až 27. 3. 2025 | dodávateľ 0 € (7 zmlúv) |
| Limark Services II s.r.o. IČO 54452210 | Konateľ | 2. 4. 2022 až 2. 7. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
| Limark Services II s.r.o. IČO 54452210 | Konateľ | 2. 4. 2022 až 10. 6. 2024 | v spracovaných zmluvách nie je |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (5).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| G-art, s. r. o. IČO 55025595 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 3. 2023 |
| CFP GROUP I. s. r. o. IČO 54453704 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 4 500 € | 60 % | 5. 2. 2026 |
| CFP GROUP II. s. r. o. IČO 56730128 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 27. 1. 2026 |
| CFP GROUP s. r. o. IČO 55989578 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 3 000 € | 60 % | 28. 1. 2026 |
| G-art music, s.r.o. IČO 56046316 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 750 € | 15 % | 9. 2. 2024 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.