9 zápisov v štatutárnych orgánoch7 subjektov
Zdroje:Register právnických osôb stav k 25. 10. 2026
Zápisy bez dátumu ukončenia. Najprv subjekty s najväčšou hodnotou zmlúv.
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| C&S GROUP s.r.o. IČO 44101619 | Konateľ | 16. 4. 2008 až dodnes | dodávateľ 1,2 mil. € (33 zmlúv) objednávateľ 30 tis. € (7 zmlúv) |
| VS1 s.r.o. IČO 51949717 | Konateľ | 20. 9. 2018 až dodnes | dodávateľ 421 tis. € (3 zmluvy) objednávateľ 5 500 € (2 zmluvy) |
| DEVELOP 1 s.r.o. IČO 52482707 | Konateľ | 24. 7. 2019 až dodnes | dodávateľ 10 tis. € (10 zmlúv) objednávateľ 150 € (1 zmluva) |
| Euvia, s. r. o. IČO 45849048 | Konateľ | 25. 9. 2026 až dodnes | dodávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Investments s.r.o. IČO 53302214 | Konateľ | 19. 9. 2020 až dodnes | dodávateľ 0 € (1 zmluva) |
| Subjekt | Funkcia podľa registra | Zapísané | Hodnota zmlúv subjektu |
|---|---|---|---|
| Martel Fortex LTD s.r.o. IČO 46997571 | Konateľ | 31. 1. 2013 až 18. 9. 2024 | objednávateľ 4 543 € (5 zmlúv) |
| Martel Fortex LTD s.r.o. IČO 46997571 | Konateľ | 31. 1. 2013 až 31. 12. 2024 | objednávateľ 4 543 € (5 zmlúv) |
| Mishellbeauty s.r.o. IČO 50341766 | Konateľ | 27. 5. 2016 až 12. 4. 2024 | dodávateľ 4 080 € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
| Mishellbeauty s.r.o. IČO 50341766 | Konateľ | 27. 5. 2016 až 30. 4. 2024 | dodávateľ 4 080 € (4 zmluvy) objednávateľ 0 € (2 zmluvy) |
Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Štatistický úrad SR), licencia CC BY 4.0, z týždenného exportu Slovensko.Digital. Hodnota zmlúv je z Centrálneho registra zmlúv a patrí subjektu, nie tejto osobe. Zápisy s rovnakým menom v registri partnerov verejného sektora: pozrieť (môžu patriť rôznym ľuďom).
Zmena sa zverejní až po kontrole redaktorom. Bez odkazu na zdroj ju nemôžeme prijať.
Firmy, v ktorých je osoba s týmto menom a adresou zapísaná ako spoločník, zakladateľ alebo jediný akcionár (4).
| Firma | Vklad | Podiel na základnom imaní | Zapísané od |
|---|---|---|---|
| Euvia, s. r. o. IČO 45849048 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 25. 9. 2026 |
| Investments s.r.o. IČO 53302214 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 5. 2022 |
| VS1 s.r.o. IČO 51949717 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 5 000 € | 100 % | 20. 5. 2022 |
| DEVELOP 1 s.r.o. IČO 52482707 · Spoločnosť s ručením obmedzeným | 2 500 € | 50 % | 20. 5. 2022 |
Zdroj: Register právnických osôb (Štatistický úrad SR, licencia CC BY 4.0), týždenný export Slovensko.Digital, stav k 25. 10. 2026. Zápisy spájame rovnako ako štatutárov: rovnaké meno a rovnaká adresa v registri; adresu nezobrazujeme (ako spájame).
V registri je toto meno zapísané aj s inou adresou. Môže ísť o toho istého človeka (napr. po presťahovaní alebo pri živnosti s inou adresou), ale aj o úplne iného človeka s rovnakým menom. Preto ich nespájame.
Zobrazujeme 12 z 21.